Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    No wlasnie to zalezy od stylu

    grajac ABC na nutsy i nut-drawy tak jak mowi miecho (co nie znaczy ze ABC nie jest najskuteczniejsza strategia na niektorych graczy) nie bedziemy miec az takich wachan jak grajac wiecej ukladow - co za tym idzie czesciej nasze pieniedze beda mialy szanse ulec badbeatowi i wtedy potrzebujemy wiekszego bankrolla

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Jedyne mądre słowa to tutaj Macia napisał ...
    Wczoraj łapie Q na turn'ie która daje mi nuts straight i draw do A-flush'a, a jakiemuś świrowi zamyka do 2 pary (AAQQ) oczywiście na turn'ie leci all-in i river Q. I tego typu rozdań 5 z rzedu można napewno trafić... Ale 10 to już trzeba mieć naprawde szczęście Miałem jeszcze inne rozdanie:
    ostre raisy preflop, flop: AKT ja mam QJ i draw na T-flush idą 2 all-in'y i majac nuts musze call tymbardziej że ucinam 2 out'y na flush'a. Goście pokazują jeden KKK, drógi AAA i akurat mój straight utrzymał się do końca. Ale takie rozdania to zwykle kończą się all-in'em już na flop'ie wiec nie mówcie, że do hold'em'a trzeba mieć większy bankroll ^^

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    heh ja uważam że omaha h/l zdecydowanie jest bardziej niebezpieczną grą i ma duzo wieksze wachania bankrolla(szczególnie na boss media)ale i na jedna i na drugą gram 20 buy in min.,bo wachania wahaniami ale wkoncu ci idioci oddaja pieniądze.Największy spadek w omaha miałem wlasnie w h/l jakies 7 buy inów grajac na dwóch stołach

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    BM jest specyficznym miejscem, gdzie wahania są wieksze w kazdej grze

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    To chyba nie grałeś na B2B, tam to świry potrafią grać na wszystko nawet na 1/2 czy 2/4

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    To chyba nie grałeś na B2B, tam to świry potrafią grać na wszystko nawet na 1/2 czy 2/4 Wink
    Potwierdzam. Właśnie buy-ina skosił mi koleś co poszedł allin z inside straight drawem, na 0.5/1

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    To chyba nie grałeś na B2B, tam to świry potrafią grać na wszystko nawet na 1/2 czy 2/4 Wink
    No nie grałem Generalnie 95% czasu spedzam w Ongame.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wczoraj 6 buyinow w przod dzis 6 buyinow w plecy gdyz sety i strity sie nie utrzymywaly z maniakami
    ot cala bossmedia