Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    dlaczego dał call na flopie????Zagrywki niektórych graczy są pozbawione jakiegokolwiek logicznego sensu więc założenia że skoro dał call to napewno ma 5 albo KK albo 99
    Dawkar, właśnie miałeś do czynienia z Floaterem który określił cię na JJ-KK i reprezentował "Asy lub lepiej" na Riverze, gdybyś obstawił Turn 3/4 pota to by puścił.

    Czasem można spotkać graczy którzy sprawdzają PFR w pozycji, potem bet na flopie z niczym tylko po to żeby atakować słabość na turnie, albo reprezentować układ na stole aby ukraść pulę. Są wkur*iający na maxa, bo nie da sie ich wyczytac, kradną PFR'y, bety z Flopa a czasem nawet z Turn'a i nadużywają swojej przewagi pozycyjnej.

    niektóre sposoby na "ukaranie" ich:
    - PFR, jak sprawdzą flop to walisz dalej na turnie i river.
    - checkraise mocnych układów na turnie
    - 2 strzały z drawem, jak trafisz to check/raise (z dużą ilością kasy w zapasie na obydwu stackach) jak chybisz salwa na river.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Wydaje mi sie ze typowy floater w tym wypadku nie dawalby check na turnie tylko juz wtedy zaatakowalby

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Wydaje mi sie ze typowy floater w tym wypadku nie dawalby check na turnie tylko juz wtedy zaatakowalby
    tak, typowe floaterskie zagranie, trafił, możliwe że spłukałbym się tak samo, ale przy tych dwóch piątkach prawdopodobnie byłbym ostrożniejszy-> jestem skłonny do zagrania bet check bet, po check na turnie przeciwnik z Kx może nas postawić na AQ AJ i będzie chciał zabrać pulę, jeśli da check i po naszym bet na river da raise to robię call, jego allina folduję, bet check bet wyekstrahuje więcej kasy od karty typu KQ KJ, jeśli po 2 betach on nas dalej sprawdza to należy wtedy być ostrożnym, bo często zobaczymy 2 parki lub seta... ale muszę przyznać że też często bym się tutaj spłukał z buyina