Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem napisania kilku słów na temat działalności forum.
    Odnoszę wrażenie, że administratorzy troszkę zaniedbuja swoją działalność na tym forum jak i na całej stronce pokerzysta.pl ( dżizus kurwa, ja pierdole ). Nie ukrywam, że trochę mi żal, bo bardzo polubiłem społeczność tego forum. Działając w dobrej wierze, napisze kilka rzeczy, których mi zaczyna tu brakować. Jednocześnie zachęcam inne osoby, myslące w podobny sposób o swoje pomysły, a administratorów o rozważenie "przytyków" :wink:
    No ale do rzeczy czego mi brakuje:
    1. Regularnego upgrade informacji ze strony startowej - poczynając od WCP 2006 kończąc na nowościach.
    2. Cały dział aktualności rzuca na kolana.
    3. Moim ulubionym działem są artykuły - aha to nie ta strona sorki ( serio bardzo lubię je czytać ). Dzięki Kakashi. Fajno by było czasami po polsku.
    4. Podoba mi się mozliwość przeskakiwania w informacjach pokerroom'y używając przycisku nastepny artykuł ( kurna tylko ciągle mi wskakują te same dwa pokerromy)
    5. Bonusy mnie nie interesują więc nie mam się do czego przyczepić
    6. Świetny jest tekst o tym jak zacząć grę w pokera
    7. Ze słowniczka też się mozna sporo nauczyć
    8. Forum. Tu tak naprawdę najwięcej. Mam od dłuższego czasu wrażenie, że forum służy głównie:
    a) prowadzeniu utarczek słownych
    b) obrażaniu innych uczestników forum
    c) robieniu sobie jaj ( jestem tego najgorszym przykładem )
    d) wywalaniu flustracji związanej z bad beatami
    e) wywalaniu flustracji związanej z durnymi przegranymi i dalszą wiarę we własną nieomylność
    f) dyskusjom na temat kto jest spiegiem, a kto nie
    Brakuje mi natomiast na forum - informacji, porad, analiz rozdań, rzeczowej dyskusji na temat zagrań, nowości ze świata pokera, informacji o rozgrywkach światowych itp.
    Co mi się natomiast podoba- to, że sa podane rzetelne informacje na stronie startowej w zakładce zasady i ksiązki .

    Wiem, że łatwo jest wytykać i krytykować samemu nic nie wnosząć. Biję się więc w pierś.
    Mam nadzieję , że nikogo nie uraziłem, boż nie takie były moje intencje.

    Carlos

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez Karlos
    Odnoszę wrażenie, że administratorzy troszkę zaniedbuja swoją działalność na tym forum jak i na całej stronce pokerzysta.pl
    Bije sie w piers, to prawda ... , ostatnio nie mam czasu, nie mam checi i ogolnie mam jakas depresje totalna (mimo ze jest slonce), ale pora cos z tym zrobic.

    Prawde mowiac mialem o tym napisac w poscie o 3 rocznicy forum, ze pora juz na jakis upgrejd forum, swiateczne porzadki itd.

    W sumie jezeli chodzi o forum to moja lista TO DO:

    1. Upgrejd regulaminu, ale przede wszystkim pilnowanie go.
    Moze nawet nie upgrejd, bo regulamin wydaje mi sie bardzo ladnie zorganizowany (jestem z niego dumny), pora zaczac z niego korzystac i przestrzegac.

    2. Niektore dzialy, a nawet tematy tak sie rozrosly ze pora dodac kilka nowych i zrobic pewna restrukturyzacje forum, sprobuje wkrotce podac wstepne info jak ja to widze, w miedzyczasie zapraszam do skladania sugestii.

    3. FAQ - po powstaniu nowej struktury forum mysle ze kazdy dzial powinien miec swoje oddzielne faq i regulamin.

    4. Zamierzam sie przeniesc na vbulletin, z mojego punktu widzenia (administratora)wygoda pracy znacznie wzrosnie, ale nie wiem jak to bedzie w przypadku uzytkownikow, pewnie jakis czas minie zanim sie przyzwyczaicie, ale mysle nie bedzie az tak strasznie (przejrzyjcie sobie inne fora postawione na vbulletinnie i dajcie znac co o tym myslicie).

    To tyle co do forum, strona mniej wiecej wiadomo jaka powinna byc, trzeba "tylko" wrzucac tam tresci .

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Doli jezeli znajdziesz dobra skorke, to mysle, ze nie bedzie problemow z przesiadka, ale ich podstawowa jest do bani :P
    Karlos potlumacze jakies :P

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Bardzo podoba mi sie skorka zrobiona/ustawiona na forum max3d.pl - ciemna, czytelna, prosta, nie meczy oka.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez Karlos
    8. Forum. Tu tak naprawdę najwięcej. Mam od dłuższego czasu wrażenie, że forum służy głównie:
    a) prowadzeniu utarczek słownych
    b) obrażaniu innych uczestników forum
    c) robieniu sobie jaj ( jestem tego najgorszym przykładem )
    d) wywalaniu flustracji związanej z bad beatami
    e) wywalaniu flustracji związanej z durnymi przegranymi i dalszą wiarę we własną nieomylność
    f) dyskusjom na temat kto jest spiegiem, a kto nie
    Brakuje mi natomiast na forum - informacji, porad, analiz rozdań, rzeczowej dyskusji na temat zagrań, nowości ze świata pokera, informacji o rozgrywkach światowych itp.
    Mnie też to bardzo kole w oczy. Naprawdę ostatnio brakuje wartościowych tematów, tych stricte związanych z grą oraz tych powiązanych w jakiś sposób z pokerem.

    Jeżeli chodzi o strategię gry czy analizę rozdań - czy naprawdę nie ma już bardziej skomplikowanego rozdania niż KK przed flopem i trafienie fula na flopie...? Te rozdania, które są prezentowane na forum w więszości są banalne. Poza tym i tak na ogół w 5 poście każdego tematu zaczyna się kłótnia, więc nie ma sensu tego dalej czytać. Zdecydowanie brakuje jakości.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Karlos
    d) wywalaniu flustracji związanej z bad beatami
    e) wywalaniu flustracji związanej z durnymi przegranymi i dalszą wiarę we własną nieomylność

    Brakuje mi natomiast na forum - informacji, porad, analiz rozdań, rzeczowej dyskusji na temat zagrań, nowości ze świata pokera, informacji o rozgrywkach światowych itp.
    agree

    ale chyba tylko sami mozemy to zmienic

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    Soprano, pisząc "sami"mialeś na myśli siebie i Karlosa? :d

    czy większość "normalnych" forumowiczów...
    wcale nie mówie, że Wy jesteście normalni

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    a tak na marginesie, to mam pewien pomysł, niestety ja nie potrafie go zrealizować,:d
    chodzi o to, by na forum zamieścić ankiete, odnośnie pokerroomów w których gramy. najlepiej gdyby program automatycznie sumowal i przedstawial procentowo wyniki...
    tak z ciekawości chciałbym sprawdzić kto gdzie gra itd..
    przy okazji uniknąć by można dręczących pytań nowych użytkowników odnośnie polecanych softów i roomów...

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez matisPL
    Soprano, pisząc "sami"mialeś na myśli siebie i Karlosa? :d

    czy większość "normalnych" forumowiczów...
    wcale nie mówie, że Wy jesteście normalni
    chodziło mi o "uzytkownikow" a nie "moderatorów" 8)

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    a chyba że tak