Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    2 KOLEJKA 6-tego SEZONU ChoRzowskiej Ligi Pokera odbędzie się w NIEDZIELĘ 10.06 o godz 16:00

  2. #32
    Witam!

    Czas na małe ogłoszenia parafialne Jak wszystkim zainteresowanym wiadomo masters 17 sezonu MARDI został przeniesiony na środę (13.VI.2012). Przyczyna jest oczywista mecz Polska - Rosja
    Równolegle do mastersa zagramy RGS. Jeżeli będą chętni możemy zacząć równo z mastersem a stolik będzie rozwiązany dopiero gdy się wam znudzi :P Party hard to the early morning :P

    MASTERS:

    Start środa godzina 19:00 w FIRMIE

    KLEKFISH 24925
    QUEQU 24025
    ANDRZEJJJ 19975
    RION 17325
    GOORAL 17200
    TREBOR 16850
    PALO 16100
    KOLORADO 15600
    ENDRJU 15600
    BRYLNAT 15600
    UJEC 15600
    SPIDER 15600
    HAZIU 15600
    SLAVO 15600


    As usual 3itm: I-1690, II-1010, III-680

    RGS:

    Blindy 1/1
    5+1r/h

    Start od 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Warto uzbierać ciekawą ekipę W mastersie gra aż 14 osób więc pewnie parę osób się skusi na grinding :P

    A teraz parę gratulacji dla naszych rodzimych wymiataczy!
    Najpierw dla Ujca, który jak zwykle miażdży micro stawki! (w weekend dwa 1 miejsca i raz 3 )
    Potem Dulek który znowu pokazał, że niedzielne sesje to jego specjalność! (1 place w 13.5 KO i deal w 4 w 16.50 hotter Turbina! KAAAMAAANNN lots of $$ )
    Ale na koniec zostawiłem naszego young guna Joe Blacka, który pewnie jeszcze smacznie śpi upojony dealem w top3 w Rozwadowie!!! KAMAAANNN (300e event!!! LOOOTSSS of euro my freind!)
    Jeszcze raz GG guys i oby tak dalej!

  3. #33
    Ni ma bata.I tak Was hAZIU pojedzie ...najpierw Palo potem Ujec no i hu z Quequksem ) gratki dla hAZIA

  4. #34
    Siema!

    Czas na podsumowanie MASTERSA sezony 17 najprzaśniejszej ligi we wszechświecie czyli MARDI Tytuł samozwańczy ale większość światowej klasy pokerzystów zgadza się z tym twierdzeniem (dla przykładu: "I agree" Daniel Negreanu, "I agree" Phil Hellmuth, "I agree" Tom Dwan.. Gwarantuje, że cytaty są prawdziwe :P)
    Sezon należał do tych wyjątkowych ze względu na historyczne wydarzenie jakim jest EURO w naszym pięknym kraju Po raz pierwszy w historii zmieniliśmy datę mastersa. Powodem był oczywiście mecz Polska-Rosja (KAAMAANN) więc jak widzicie nie był to powód błahy Udało się zremisować więc do stołu w dobrych humorach zasiadło 14 najlepszych w tym sezonie.
    Dwa stoły po 7 prosów + average stack 17,500 zwiastował długą i wyczerpującą rozgrywkę o kolejny tytuł mistrza MARDI.
    Oczywiście relacja nie będzie w 100% dokładna gdyż sam uczestniczyłem w tym elitarnym turnieju i nie do końca widziałem co kto jak i po co zrobił na drugim stole :P
    Przy stole 1 zasiedli: Andrzejjj, Gooral, Trebor, Palo, Endrju, Brylant i Slavo. Zaś stól nr 2 to: Klekfish, Quequ, Rion, Kolorado, Ujec, Spider i Haziu.
    Turniej zaczęliśmy parę minut po 19:00 i sądząc po zmianach w stackach na stole 1 chłopaki od razu zaczęli z grubej rury :P Nie przejmując się konwenansami potraktowali deep stacki jako okazję do większych przebić :P Z tego co pamiętam na początku ucierpiał Palo i Slavo, zaś Trebor wyraźnie budował się zostając kapitanem stołu :P
    Na stole nr dwa gra zaś opierała się głównie na value betowaniu nutsów na river :P Dużo 3 betów i gry po flopie small ballem by wyczaić nastroje przeciwników...
    Pierwszą ofiarą był Kolorad. Otwierałem pre flop i na flopie xQJ dwa piki cbet i raise od Kolorado. Sprawdziłem, turn K znowu bet i tym razem allin od Kolorado. Po krótkiej chwili i wygłaszaniu co może mieć i że tylko bije mnie T9 pik postanowiłem sprawdzić. Show down: Kolorado QJ, Quequ KK.
    Następnie busto zaliczyli kolejno Brylant i Slavo. Bez krzyków więc stwierdziliśmy, że w standardowych akcjach
    Kolejna eliminacja to 3 way allin i dwie głowy na koncie Klekfisha Ujec (short) ship z utg, Klekfish allin +1 zaś Haziu (jeszcze większy short) stwierdził "mam gówno ale Allin!" :P
    Show down Ujec JT, Klekfish AA i Haziu 54s. Flop turn i river bez niespodzianek mimo sweat-a na siut Hazia i dwóch graczy żegna się z mastersem a my zaczynamy grę przy jednym stole!
    Pierwszy odpadł Endrju zaś chwilę potem sick spot w którym Klekfish podwaja shorta Spidera sam zostając na krótkim stacku. Wyglądało to jakoś tak: Klekfish open, Spider allin Klekfish snap AKvsJT i flopek JKxc turn A i river J... Sooo sickk :P Palo pokazuje swojego waleta na co Spider "no co miałem jeszcze damy!"
    Dalej gra idzie dosyć standardowo a Klekfish się buduje kradnąc blind za blindem W końcu trafia na opór Goorala i Ax walczy z TT. Niestety dla Goorala już na flopie pojawia się As i utrzymuje się do końca.
    Następni w standardowych flipach (czy tam 60-40) padają Rion, Palo i Spider. I zaczynamy walkę na bublu.
    Dużo małych pul walka o każdego blinda i każdy żeton i uwaga blef Andrzejjj-a !
    Trebor open Andrzejjj 3bet, Trebor call. Flop A9x Trebor cbet na co Andrzejjj bang raise! I tutaj została tylko jedna opcja dla Trebora ship or fold... Po długim namyśle decyduje się na fold. Andrzejjj shows 87o Sick. Kto zna Andrzejjja wie czemu SICK
    Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Trebora. Andrzejjj open Trebor call. Flop TKT dwa kara jeden kier. Andrzejjj cbet a Trebor snap allin. Andrzejjj tank i sick call z Q9 kier. Trebor K8. Turn J i Trebor ląduje w dolinie rozpaczy by zobaczyć K na river i opuścić ją z okrzykiem radości na ustach
    I tutaj stała się rzecz nie możliwa :P Andrzejjj został na 3bb i BANG
    Pierwszy double up allin z AK i izolacja Trebora z A7. Bez niespodzianek. Następnie BANG Quequ open, Klekfish fold Andrzejjj allin. Snap i QJ vs A4. Flop A from space i no help dla QJ later i Andrzejjj zalicza kolejnego doubla (na jakieś 12-14bb). Następne rozdanie i Klekfish allin (8bb) i Andrzejjj call A7 vs TT. Para holds i Andrzejjj zostaje liderem sick sick. Po zrzuceniu się na bubla stwierdziliśmy, że dzielimy się po 900 i gamblujemy o 500.
    Gra była prosta (na stole zostało jakieś 40-42 blindy) Więc allin festiwal. Pierwszy show down:
    Trebor allin, Quequ allin , Andrzejjj folds... QJ vs A8 i Ace high wygrywa.
    HU trwał 4 rozdania 1. Quequ open Andrzejjj fold 2. Andrzejjj fold
    Trzecie Quequ open Andrzejjj call. Flop AQ3. Quequ cbet Andrzejjj call. Turn 3 chceck, check. River 9 check check i Andrzejjj zabiera pulę z Q8 vs 67.
    Czwarte to już cooler Andrzejjj open Quequ allin i snap. AJ vs KK. Board Axx x x I Andrzejjj zostaje mistrzem 17 seoznu ligi MARDI!!!
    GG NH WP!

    1. ANDRZEJJJ
    2. QUEQU
    3. TREBOR

    4. KLEKFISH
    5. SPIDER
    6. PALO
    7. RION
    8. GOORAL
    9. ENDRJU
    10. UJEC
    11. HAZIU
    12. SLAVO
    13. BRYLANT
    14. KOLORADO

    Gratulacje dla zwycięzców! Zapraszam na wszystkich na kolejny sezon Pamiętajcie, że wtorki tylko w FIRMIE są tak emocjonujące :P

    Side był grany RGS w sick lineup-ie. Jurata_pl, Czaki, Ujec, Gooral i później Trebor i Andrzejjj... Ale to już inna historia :P

    Pozdrawiam!