Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem Add-on'ów w naszych turniejach?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 40.74%
  • Nie

    13 48.15%
  • Nie mam zdania

    3 11.11%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
  1. #51
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Lol. zajebiste Witorio , to powinno chyba zostac przeniesione do tematu z kawalami ;P

  2. #52
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Dzieki Doli,
    jeśli chodzi o mnie to też jestem zdania, że nie ma tu miejsca na całkowitą demokrację.
    Druga sprawa, jestem jak najbardziej za wprowadzeniem add-onów ale apelowałbym do co poniektórych o wstrzymanie się z komentarzami typu "albo zmiany, albo więcej się nie zobaczymy".
    Nikt nikomu nie zabroni tak myśleć, ale wygłaszanie takich "tekstów" na forum strasznie psuje atmosferę.

    btw. albo "Wiktor" albo "Vitorio" przez "v" :wink:

  3. #53
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Celem rozwiania wszelkich wątpliwości informuję, że w Katowicach gramy bez addonów, wg dotychczasowych zasad. Prawdopodobne natomiast, że addony wypróbujemy na turnieju kolejnym.

  4. #54
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Panowie a widzeliscie na WSOP-e albo innym powaznym turnieju , addony albo rebuy , coscie sie tak uparli oganizowac turnieje na wzor tych on-line.
    Gramy juz tyle i osob ciagle przybywa i nie dlatego ze robimy jakies zmiany bo te byly jak narazie kosmetyczne. Chcecie pograc na wieksza kase propozycja za 500 zł z kasynem bedzie adrenalina i wyzsze stawki w czym problem ?
    Nie poprawiajmy na sile tego co dobrzre funkcjonuje

  5. #55
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez WMMN
    Panowie a widzeliscie na WSOP-e albo innym powaznym turnieju , addony albo rebuy , coscie sie tak uparli oganizowac turnieje na wzor tych on-line.
    Racja, tyle tylko ze u Was sa rebuy'e. Wiec trzeba je zniesc :lol: .

    P.S. To oczywiscie jest zart i nie zadawajcie sobie trudu, aby odpisac na moj post.

    Sting

  6. #56
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    oczywiście.


    btw. Victorio heheh dobre