Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31
    Siema!

    W poniedziałki zawsze wyskakują jakieś wałki! Tak. To stwierdzenie 19 południka (to mały test ze znajomości oldschool Hip-Hopu w Polsce )jest niezwykle trafne :P Na szczęście nasze profesjonalne przygotowanie i doborowa organizacja broni nas przed jakimikolwiek nieprzyjemnymi niespodziankami w FIRMIE!
    Zapraszam zatem prosów z wszystkich stron świata na kolejny turniej EPG.
    Gramy tam gdzie zwykle o 19:15

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdro i do zobaczenia przy stole!

  2. #32
    Elo!

    Chciałem zaprezentować wyniki dziewiątego turnieju EPG. Niestety nie mogę napisać zbyt wiele bo odpadłem mega szybko :P Ale co nieco zobaczyłem i pamiętam np, że Majk dostał paskudnego coolera. Wiesiek zrobił dobry call ale doszło Altikowi. Gregor murował murował a i tak na podbicie mu wsadzali 3bet alki :P Samot zaś prowadził jakąś osobistą wojnę z Piętą i w końcu udało mu się go wyeliminować W akompaniamencie własnych okrzyków radości :P Frekwencja jak zwykle trzymała poziom, choć każdy następny przybyły był niejako niespodzianką Gospodarz zaś odpadł na bublu standardowo flipując... Generalnie nie działo się nic co by można uznać za dobry materiał na program Macieja Trojanowskiego :P
    W skrócie 18bi i 6r

    Oto wyniki:

    1. ALTIK 34,64
    2. ANTEK 24,94
    3. PABLO 20
    4. KLEKFISH 17,32
    5. SAMOT 15,49
    6. KULUS 14,14
    7. PIĘTA 13,09
    8. RIVERSIDE 12,25
    9. KAMIL 11,55
    10. MR W 10,95
    11. UJEC 10,44
    12. PALO 10
    13. GRA312 9,61
    14. GUMIŚ 9,26
    15. MAJK 8,94
    16. WIRU 8,66
    17. DANTONIO 8,4
    18. QUEQU 8,16


    Generalka i tabelka są w dziale LIGA EPG na naszej stornie:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro

  3. #33
    Siema!

    Zapraszam na kolejny turniej najbardziej zregowaną i znegrowaną ligę na Śląsku Wszystkich spragnionych emocji i osobistych potyczek zapraszam do FIRMY na 19:15
    Zagramy turniej nr 10 z 15 więc do mastersa już bliżej niż dalej.

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    no dyć że toć
    i zakaz jakichkolwiek procentow dla samota
    zakaz wstepu dla piety
    zakaz niedostepnosci krowek dla wiesia
    zakaz dostawania kroli dla rysia i grzesia r
    zakaz dostawania wp dla mnie
    reszte przezyju!

    i pitejta w tajga! pyrsk

  5. #35
    Siemano!

    Ludzie! Co to był za turniej. Sick Nie dość, że omal nie doszło do rękoczynów (i to nie wśród grających :P) to jeszcze formuła nam się trochę zmieniła ze względu na gości, którzy przyjechali z daleka i głupio by było im zabronić dokupić się jeden raz więcej! I potem jeszcze jeden! ... I jeszcze jeden Generalnie skończyło się bez odgórnego limitu i z addonem przy takich samych stakach za każdego bi Zrobiła nam się piękna deep stack batalia ze zwykłego poniedziałkowego turniejowania. Co do ultimatum Pala to niestety nie wszystkie były przestrzegane Przynajmniej o jednym mi wiadomo bo sam widziałem, że Pięta jednak grał... I nie dopił herbaty. Wygrali oczywiście goście bo jak wiadomo gościna u nas na najwyższym poziomie! Zdarzyło się jak zwykle małe faux pas bo nasz FIRMOWY Janosik czyli ujec zagarnął jedno miejsce ITM dla siebie. NIE FAJNIE panie góralu! Do tego zapowiedział, że nie wpadnie na RGS w Środę i trzeba będzie mu odebrać tytuł Janosika :P
    Zwycięzca Wiru pokazał nam co to jest no fear poker i dlaczego odwaga jest opiewana w wielu balladach. Bogowie po porstu pomagają odważnym i Wiru nie przygrywał praktycznie żadnego spota. Nie ważne były outy i procenty. Zwyciężyła agresja a inni mogli tylko modlić się o to by chociaż o nich wspomniano :P
    W skrócie 22bi 17r i 11a co dało 750 platynowych litych naszyjników do mastersa. Istny szał

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. WIRU 38,3
    2. EF 27,08
    3. UJEC 22,11
    4. TOMEK 19,15
    5. ALTIK 17,13
    6. RIVERSIDE 15,63
    7. QUEQU 14,47
    8. PIĘTA 13,54
    9. MAJK 12,77
    10. GRA312 12,11
    11. PABLO 11,55
    12. RZEŹNIK 11,06
    13. PIKUL 10,62
    14. KLEKFISH 10,24
    15. GUMIŚ 9,89
    16. SAMOT 9,57
    17. MR W 9,29
    18. KAMIL 9,03
    19. ROBSON 8,79
    20. RDX 8,56
    21. PALO 8,36
    22. SAJMON 8,16

    Generalka i uzupełniona tabelka dostępne w dziale LIGA EPG na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ta i za tydzien bedzie proba generalna dla rekoczyncow bo to co sie stalo w poniedzialek to istna zenada byla - najlepsze ze nie wszyscy wiedza o co chodzi

  7. #37
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    ta i za tydzien bedzie proba generalna dla rekoczyncow bo to co sie stalo w poniedzialek to istna zenada byla - najlepsze ze nie wszyscy wiedza o co chodzi
    Co to sie tam u was Palo dzieje ?? moze napisz o co dokladnie chodzi bo niewiem czy gdy bede sie do was wybieral mam ze soba wziasc szczeke bokserska i ochraniacze Pozdro 4 all

  8. #38
    Siema!

    Zapraszam na kolejny turniej EPG. To już 11 spotkanie tej elitarnej ligi. Walka o mastersa trwa a osobiste niesnaski tylko potęgują poziom rywalizacji :P

    Gramy o 19:15 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdrawiam!

  9. #39
    Siema!

    Wczoraj w FIRMIE zakończyliśmy kolejne spotkanie prosów z EPG i mnie Kolejny raz faza rebuy zamieniła się w hyper agro gambling mimo braku formuły unlimited :P Zaczęło się od chip dumpingu czyli mojego stackoffa z JJ po 4becie za milion bb na Klekfisha. Ofc miał QQ Już wtedy Gumiś coś mruczał o "gamblerach". Następnie w pięknym trzy-betowanym spocie po ukazaniu się zacnego flopa 5hJsTs postanowiłem wsuwać z KQo po otwarciu Juraty i 3becie Klekfisha To fatalne zagranie wyszło zadziwiająco dobrze gdyż wyrzuciłem z rozdania Ujca z nutsem (KsQs !!! Ale było śmiechu) i Klekfisha z top pary (pretty obv). Na moje nieszczęście Jurata jest jednym z tych co combo drawa nie wyrzucają i jego 8s7s podjęło rękawice i flipowało ze mną o bardzo dużą pulę. Sprawiedliwości stało się zadość i gorsza ręka w danym momencie (zabrane outy do flusha) wygrała Ale jak wygrała! 9 pik na river i Jurata wstając z rekami uniesionymi ku górze krzyczał "POKER, POKER!" I tym oto sposobem Ujec znany będzie z wyrzucania nutsów... ;P Nie martw się Ujec ja wyjebałem karetę podczas bitwy miast... Ale 55 pre flop a KsQs na flopie xJsTs... GG :P Fazie gamblingu uległ też Pięta który stracił dwa staki mając dosyć wątpliwe układy na ręce :P Raz stackoff z 54 na boardzie T5J2T i znowu wpadł pod QQ Klekfisha i potem allin na flopie JT8 z ręką którą zmuckował po pokazaniu przez Gumisia JJ Po tych przygodach Gumiś już głośno stwierdził, że jesteśmy gamblerzy i że zaczynamy przesadzać :P Po czym zrobił 4bet (5bet? nie pamiętam dokładnie) shove z K4s na JJ Juraty Oczywiście było to dobre zagranie biorąc pod uwagę, że Jurata przegrywa takie spoty 8-2 i tak też się stało K już na flopie i potem jeszcze runner runner kolor żeby Jurek wiedział, że nawet J na flopie by mu nie pomógł :P Czyli jak zwykle na EPG dużo dobrej zabawy i przyjaznych spotów :P W skrócie 18bi i 5r co dało 320 do mastersa w którym (po dodaniu 7 turnieju, który wcześniej mi wyleciał) jest już 3635 popularnych libacji noworocznych...

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. MR W 34,64
    2. GUMIŚ 24,49
    3. KUBA 20
    4. MUCHA 17,32
    5. KLEKFISH 15,49
    6. GRA312 14,14
    7. SPIDER 13,09
    8. UJEC 12,25
    9. RIVERSIDE 11,55
    10. ALTIK 10,95
    11. PABLO 10,44
    12. PIKUL 10
    13. PALO 9,61
    14. MAJK 9,26
    15. WIRU 8,94
    16. JURATA_PL 8,66
    17. PIĘTA 8,4
    18. QUEQU 8,16

    Generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA EPG na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!

  10. #40
    Elo!

    Zapraszam na kolejny turniej EPG. To już 12 spotkanie więc masters coraz bliżej! Nic, trzeba się spiąć i walczyć o punkty. Ja np muszę tylko wygrać 4 pozostałe turnieje i mam pewne miejsce w mastersie Izi! Na szczęście są i tacy który mają trochę łatwiejsze zadanie :P

    Gramy jak zwykle o 19:15 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro