Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Nie podniecajcie sie tak panowie - gadałęm przedwczoraj z Benem ze Sportingodds i już zauwazyli "zainteresowanie" bonusami graczy z Polski i zaczynają sie mocno przygladac i utrudniać zycie Polakom. Jak zwykle. A lada chwila przebudują totalnie system bonusów. Jak zwykle.
    Nie wierzę !!!
    Tam bonusy dają za rakedhands (osobno niż contrybution) i jeśli ktoś sobie nagra taki bonus to NA PEWNO portal na tym nie straci - więc czemu mieliby utrudniać ludziom np. z Polski którzy na nich pracują ???.

    Przy okazji zwroty z rakedcontybution są większe !!!!, a sama gra niczym nie różni się od od gry na Sportingbet.
    Ja np. tam nie idę bo może mam tu kilka dolców mniej - ale za to suport zawsze mi pomoże.
    No i polubiłem tych ludzi nie mówiąc o szacunku za to co zrobili w stronę chociażby pokera na zywo.
    pozdro
    daniel

  2. #12
    SB pójdzie za przykładem PartyPoker, gdzie również wycofano bonusy dla Polaków.
    Pierwsze słysze nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!1

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    mam pytanie odnosnie bonusa miesiecznego
    aktualnie na stronei jest taki zapis:

    Loyalty bonuses

    Normally in life it's only new customers who get the rewards but not with SportingOdds Poker.

    $100 Monthly Bonus
    Every month in the SportingOdds Poker Room you could earn up to $100 in free money.

    1000-1999 Raked Hands = $20 Free
    2000-2999 Raked Hands = $70 Free
    3000+ Raked Hands = $100 Free

    This bonus will be credited automatically to your account on the first working day of each month.



    nie wplacalem tam jeszcze zadnych pieniedzy bo za duzo zachodu jak dla mnie (nie ma netellera) ale mam ok 100 $ (wygralem kilka we freerollach i pomnozylem na stolach)

    czy bonus miesieczny zostanie mi przyznany czy musze dokonac wplaty ?
    jesli ktos wie to prosze o odpowiedz
    pozdrawiam

  4. #14
    Głowy nie dam - ale według mnie jeżeli wyrobisz wymagany poziom raked - spokojnie dostaniesz bonus.


    pozdrawiam
    w_nie

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    nie ma nigdzie zadnego zapisu odnosnie tego bonusa a znajac "szefow " mogli zalozyc grasz --> wplaciles

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    ok dowiedzialem sie co i jak trzeba wplacic cos a nie ma tam netellera ... bleee

    "Dear Sir,

    Thank you for your email,

    I can confirm that you will not be eligible for any poker bonus' if you
    have not deposited into your Sportingodds account.

    Regrettably we do not accept Neteller as a method of payment.

    Kind Regards
    Harry
    Customer Care Team
    SportingOdds.com "


    w zwiazku z tym pytanko
    wplacal ktos tam ?? (niestety nie posiadam karty kredytowej a tylko taka opcje tam widzialem )

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    3
    ja tez mam pytanie zwiazane z tym poker roomem:
    moj kolega zaczyna swoja przygode z pokerem, ja polecilem mu sportingodds bo pamietam ze byl to jeden z latwiejszych bonusow do uwolnienia i zarazem wydaje mi sie to odpowiedni poker room dla poczatkujacego, jednak zmarwily mnie tutejsze opinie, czy odradzic koledze ten poker room, czy sa zdolni robic jakies problemy ze wzgledu na narodowosc? takie jak np wyplata po miesiacu

  8. #18
    Ale jakie opinie Cię zmartwiły?
    Ja tam grywam i sobie chwalę.

    pozdrawiam
    w_nie

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    3
    chocby w tym temacie opinie, ze niby nam sie przygladaja i maja nam utrudniac zycie, podkreslam ze gdy ja gralem na sportingodds nasza wspolpraca ukladala sie znakomicie

  10. #20
    Może i się przyglądają, ale jak grasz zgodnie z regulaminem i nie kombinujesz to do czego mają się przyczepić? ja na razie nie czuję się szykanowany

    Odpukać

    pozdrawiam
    w_nie