Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 155
  1. #91
    Hej,

    Niedzielny turniej zmienia troche folmule, tzn.zmieniamy go w serie MASTERS, czyli niewielka czesc wpisowego bedzie odkladana do finalowego turnieju masters w ktorym zagra 9 najlepszych zawodnikow z 10 najblizszych turniejow. Oczywiscie w ramach hazardowej niedzieli przy zakupie WARKI dalej rzucamy koscmi, przy trafieniu 8 oczek pijemy DUUUZA LITROWA

    P.S O szczegoly turnieju pytajcie mnie, bede wymyslal na biezaco

    Pozdro
    MATKA

  2. #92
    moze w niedziele wczesniej zaczniemy, tak o 16 np żeby juz zaczac grac to kilka osób wiecej bedzie moze, co wy na to?

  3. #93
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    zabrze
    Posty
    33
    liga ma sens gdy stale pojawia sie minimum 20 osob. z obecna frekwencja pula w mastersie bedzie smieszna.

    co do wczesniejszego zaczynania jestem na nie, lepsza opcja byloby zaczynac o 18.

  4. #94
    Skoro jedni chca o 16 inni o 18 to zostajemy na 17
    Turniej masters ma sens nawet z mala pula, dlaczego? dlatego ze moze zmotywuje to graczy do bardziej regularnego chodzenia no i jesli utrzymujesz sie w pierwszej 9 to ten turniej masz sponsorowany rowniez za tych co sa poza finalem.

  5. #95
    Jak z ta punktacją i tabelą z 1 turniej do mastersa?

  6. #96
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1
    Witam,

    O której dziś gracie? jeśli gracie w ogóle.

    pzdr

  7. #97
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    21
    przyłaczam się do pytania,jest jakies granie o 19 dzis? będzie skład?
    Ostatnio edytowane przez suerte777 ; 29-03-2011 o 15:01

  8. #98
    no gramy, gramy freezout standardowy, ewentualnie jakis tanszy rebuy, o 19

  9. #99
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    21
    narazie nie mam chętnych ode mnie, ale myslę ze sam wpadne takze do zoba w razie w pozdro,
    Jasiu

  10. #100
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    21
    freezout dziś o 17, bi 40 - wbijajcie na niedzielnego szpila po turnieju pewnie zbierze sie pare osób i zrobi sie jakis stolik cashowy