Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Z twojego opisu wynika, że jest stacją. W takim razie bardzo prawdopodobne jest, że rozgrywa w ten sposób preflop prawie każdą rękę, która ciebie dominuje. Czemu chcesz się więc stackować z top pair? Pisałeś, że on sprawdza z bottom parą to czemu raise na flopie 259 miałby oznaczać, że możesz się stackować? J9/Q9/K9/A9 wszystko izi w jego range.
    On ma mieć TP WK my trafiamy mocno(wystarczająco do stackowania) . W zlimpowanej puli zagramy Bet bet bet i nie zabierzemy mu 100bb.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Rzadko trafisz coś mocnego. Częściej będziesz miał jakiegoś drawa, zagrasz bet bet i na river pula 40bb i ch/f jak nie siądzie? Z takimi gościami główny zysk jest z grania mocnych top par, bo jak sam piszesz będą sprawdzać z syfem, a z takim QJ znacznie częściej trafisz wystarczająco silny układ do betowania niż z T9s. SC vs stacja gram agresywnie tylko mając pozycję, bo zbyt często przegrywałem spore pule, gdy sprawdzał do końca z jakimś syfem, a ja musiałem grać ch/f w momencie gdy pula była już napompowana.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Policz jak często trafisz coś mocnego do stackowania. I pomnóż to przez prawdopodobieństwo, że przeciwnik będzie się stackował. Licząc na 3 calle za łącznie 100bb muszą jeszcze spaść odpowiednie karty na turn i river, żeby nie zrzucił. Jak flop będzie J high to on nie odda stacka na K turn A river mając TP na flopie.