Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Jak w temacie, od poczatku. Zalozylem konto w Betfair, wplacilem 130$, pomylkowo przelalem srodki z konta glownego na konto australijskie. Najpierw zarzadali scanow dokumentow, wiec wyslalem im: scan dowodu, karty kredytowej, prawka, rachunku potwierdzajacego moj adres pocztowy. Jednak abym mogl przelac z powrotem srodki na konto glowne (aby grac w poka m.in.) lub wyplacic musze miec pelny dostep do konta australijskiego, a to wymaga weryfikacji KYC - know your customer czy jakos tak. Sa wlasnie 3 sposoby na weryfikacje KYC, przeslanie dokumentow na adres listem pocztowym, mailem lub faxem, wybralem mail. Jednak mimo to konto australijskie mam caly czas zablokowane, poniewaz moje dokumenty nie zostaly potwierdzone notarialnie/prawnie. Pierwszy raz sie z takim czyms spotykam, pisalem, ze jestem z Polski i przypadkowo przelalem na konto australijskie, jednak ich to gowno obchodzi.
    Nie bardzo wiem co mam robic, mam isc do notariusza/prawnika i co mam mu powiedziec zeby mi podbil dokumenty, ale po co ? Poniewaz gram w pokera online ? Pomoze ktos rozwiazac ta dziwna sytuacje ? :/

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Odpisali konretnie:

    Nie ma potrzeby wysyłania oryginalnego dokumentu pocztą.
    Chodzi o jego kopię z potwierdzeniem autentyczności.

    Czyli - ujmując to najprościej jak się da.

    Proszę zrobić ksero swojego dowodu. Pójść z tym do notariusza i poprosic o potwierdzenie zgodności kopii z oryginałem. Koszt do 10zł za stronę.

    Następnie prosimy zrobić kopię (np. skan) tego potwierdzenia i przesłać je do Betfair.

    Jeśli nie chce Pan korzystać z usług notariusza to może Pan potwierdzić swój dokument u tzw. osoby zaufania publicznego, takiej jak np. lekarz, policjant, prawnik, księgowy, dyrektor szkoły itp. Osoba taka powinna napisać na kopii dokumentu (pod kopią), że potwierdza zgodność z oryginałem, podać wykonywany zawód i podpisać się imieniem i nazwiskiem. Pieczątka służbowa uwiarygodni takie potwierdzenie, ale nie jest wymagana. Zalecamy, aby dokonywać tego typu potwierdzeń u notariusza, aczkolwiek nie jest to wymagane.

    hahahaahaha, bo jebne, WTFFFF ??!!

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Nie bardzo wiem co mam robic, mam isc do notariusza/prawnika i co mam mu powiedziec zeby mi podbil dokumenty, ale po co ? Poniewaz gram w pokera online ? Pomoze ktos rozwiazac ta dziwna sytuacje ? :/
    notariusz nie pyta o cel potwierdzenia dokumentów, przynajmniej mnie nigdy nie pytał.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Z tego co pamiętam, Urząd który wystawił dany dokument bez problemu potwierdza autentyczność jego kopii (przynajmniej ja tak miałem). I zrobi to za friko, w przeciwieństwie do notariusza.

    Sting