Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Dopiero zaczynam w necie grać na prawdziwą kasę i chciałbym pzonać Wasze opinie, gdzie i dlaczego jest to bardziej opłacalne, uwzględniając bonusy jak i poziom gry. I czy bardziej opłaca się grać na "polskich" stronach typu Celebpoker Polska, SportingBet, czy też nie ma żadnej różnicy. Wiem jedno - na pewno nie chcę grać na Party, niezależnie od bonusów i poziomu, bo tandetna grafika nie pozwala mi sięskupić:P

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Hmm, jezeli nie Party, to w sumie wybor jest dwojaki:
    a) jezeli grasz duzo turniejow - PokerStars
    b) jezeli grasz stoliki - Celeb z RakeBack'iem.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    dzięki za opinię, a mógłbyś jeszcze jakoś uzasadnić? Co do moich preferencji, to zdecydowanie lepiej czuję się w strukturze turniejowej i na pokerstars grać lubię ,dlatego, że w przeciwieństwie do choćby Party, nie mają szalonych struktur blindowych, wymuszających strasznie agresywną, a przez to bardziej losową grę. To już drugi argument za tym, że na Party grać nie będę:P

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    PokerStars - bardzo duzy ruch, super interfejs, bardzo dobry support, jedynym minusem jest dosc wysoki poziom (ale pewnie mowimy o niskim wpisowym, wiec nie jest on az tak wysoki)
    Celeb - niski poziom, maly ruch, ale duzy RB.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    kakashi jak tam jest rakeback bo nic nie widze, jest tylko 10% od depozytu ??? bonus

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Kakashi wolę Ciebie jako Kobięte najlepiej rozneglizowaną a ten UBEK jest przerazający. * jak to Ty to mam przechlapane jak mnie kiedyś spotkasz *

    Sorym że zasmiecam watak ale jakos takos wypadło

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Gajowy :P
    Co do RB to skontaktujcie sie z Goralem, on cos tam wie na ten temat ;P

  8. TrojkaT pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż z tego co zrozumiałem dotyczyło ono oferty Celebpoker Polska.

    Aktualne promocje znajdziesz w tym dziale:
    http://pl.celebpoker.com/promotions.asp

    Bieżące promocje są opisane na dole w powyższym linku.

    Pracujemy nad kolejnymi. które wkrótce pojawią się na stronie.

    pozdrawiam Robert

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    zainteresuj się też takimi PR jak bodog (ciekawe turnieje gwarantowane), pacific gwarantowane, choć pokerstars jest chyba do turnieji najlepszy, co do party zawsze możesz sobie zmienić grafikę poprzez podmiankę plików graficznych, patrz www.pokermods.com

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    zainteresuj się też takimi PR jak bodog (ciekawe turnieje gwarantowane), pacific gwarantowane

    a tak wogole to prawie wszedzie te turnieje gwarantowane to taki pic na wode bo to tylko w nazwie tak jest bo w 99% pula i tak przewyzsza to co pisze ze jest gwarantowane