Strona 159 z 162 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1581
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Na PS wypłatę na Netellera mam od razu. 5 sekund nie mija
    A to niedobrze ponieważ to oznacza, że więcej wpłacasz niż wypłacasz. Bo o ile mi wiadomo, to tylko ta część kwoty wypłaty która nie przekracza sumy depozytów jest realizowana natychmiastowo. Na nadwyżkę trzeba poczekać godzinę.

    Natomiast na FTP nie ma takiego ograniczenia.

    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ....o Matko JDX Ty to jesteś jednak szczęśliwy człowiek nie wiem jak spływa kasa na Netellera,ale za to wiem ile trzeba czekać aby pojawiła się na MB ostatnio to trwało 75godz.
    Junntan, to nie jest problem FTP, PS czy też mój że wybrałeś sobie gówniany portfel. Np. ja ostatnio zamknąłem sobie konto na MB ponieważ chcieli jakichś opłat a ja z niego nie korzystałem. Poza tym ze względu na niższe limity karta MB nie jest jakoś znacząco lepsza - ktoś z forum już to policzył i pokazał swoje obliczenia. Do tego jeśli doliczy się problemy z częstym nieuzasadnionym zawieszaniem konta to wybór jest jasny.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 03-11-2010 o 06:35

  2. #1582
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ... no nie wiem ,co ma do rzeczy gówniany portfel z czasem oczekiwania na wpłyniecie kasy.Przecież to zależy od roomu kiedy oni wyślą i kasa natychmiast pojawia się na koncie MB

  3. #1583
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    U mnie wypłaty z FTP na Neteller, bądź MB realizowane są natychmiastowo.

    Jakiś czas temu przedstawiłem na forum porównanie opłat NT i MB. Wyszło, że MB jest jednak dosyć lepszy - o kilka groszy za każdego wypłaconego dolara.

  4. #1584
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    U mnie wypłaty z FTP na Neteller, bądź MB realizowane są natychmiastowo.

    Jakiś czas temu przedstawiłem na forum porównanie opłat NT i MB. Wyszło, że MB jest jednak dosyć lepszy - o kilka groszy za każdego wypłaconego dolara.
    czy w swoich obliczeniach uwzgledniles darmowe wyplaty na konto bankowe z MB ?? Dla kont VIP a tych jest coraz wiecej
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 03-11-2010 o 18:08

  5. #1585
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ....o Matko JDX Ty to jesteś jednak szczęśliwy człowiek nie wiem jak spływa kasa na Netellera,ale za to wiem ile trzeba czekać aby pojawiła się na MB ostatnio to trwało 75godz. A co do weryfikacji i przesyłania scanów to są mistrzami świata 24 dni zawieszone konto wysłałem kilka rachunków bo nie mogli zweryfikować adresu zamieszkania. "Pana adres jest inny niż podany na koncie pokerowym" LOL-był taki sam ,przestałem wysyłać bo nie miałem już co po tygodniu odwiesili przepraszając,że jednak był dobry.Co to znacz dla pokerzysty dodatkowy tydzień chyba nie muszę tłumaczyć.
    Pozdrawiam
    ja kiedys z FTP czekalem tydzien a kazda odpowiedz z supportu byla taka sama "mamy duzo wyplat postaramy sie zrealizowac jak najszybciej" pisalem o tym w tym temacie jakis czas temu

  6. #1586
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ......dokładnie to samo mi odpisali "mamy dużo wypłat" LOL to przecież idzie z automatu .Tu chyba chodzi o czas jaki gramy na danym roomie,ja na ft gram dopiero pół roku i stąd te 75godz. chyba a stare wygi otrzymują natychmiast

  7. #1587
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    czy w swoich obliczeniach uwzgledniles darmowe wyplaty na konto bankowe z MB ?? Dla kont VIP a tych jest coraz wiecej
    W obliczeniach nie uwzględniałem darmowych wypłat i już wtedy MB było znacznie lepsze od Neteller'a.

    Gdzie można sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby zostać VIP'em na MB? Czy brak prowizji jest tylko w przypadku wypłat na konto bankowe lub również przy wypłatach w bankomatach?

  8. #1588
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    raz w miesiacu dostaje sie zwrot oplat za wyplaty z bankomatow, co do warunkow to trzeba zrobic obrot 10k e w miesiac lub cos kolo tego

  9. #1589
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    raz w miesiacu dostaje sie zwrot oplat za wyplaty z bankomatow, co do warunkow to trzeba zrobic obrot 10k e w miesiac lub cos kolo tego
    nie za wyplaty z bankomatow tylko za wyplaty na konto bankowe

  10. #1590
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    skoro lepiej wiesz co ja dostaje!!!