Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    My 22/19 cbet 88 turn cbet 25.
    On 18/12. Raz CR mnie w 3 way pocie na dry boardzie i zrzuciłem AA.
    Na turnie przed callem wykorzystał większość Timebanku.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    BB ($52.05)
    ($43.73)
    UTG ($9.25)
    Hero ($51.30)

    BB posts (SB) $0.25

    Dealt to Hero

    UTG raises to $1.20, Hero raises to $3.40, BB calls $3.15, fold, UTG calls $2.20

    FLOP ($10.70)

    BB checks, UTG checks, Hero bets $6.50, BB calls $6.50, UTG folds

    TURN ($23.70)

    BB checks, Hero bets $10, BB calls $10

    RIVER ($43.70)

    BB checks

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie wiem ile już grasz z tym villainem żeby mieć lepsze pojęcie na temat jego range. W każdym razie jeśli gość jest taki "w miarę standardowy" i raczej tight to po takiej akcji pre większość jego range to będą TT-QQ i trochę AK, czasami slowplayowane AA/KK. Przeciwko takiemu zakresowi na river celujesz w value tylko i wyłącznie od JJ także imo jest to nieco zbyt thin. Mały sizing na turn jest bardzo fajny - gość na pewno nie zejdzie ze swoich JJ a niejeden, jak jest tanio, będzie dobierał do AK. Ja na river czekam behind (nie mając podstaw do rozszerzenia range villaina o jakieś JT czy inne).

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Jednak twoim malym betem na turnie prowokujesz calle od chyba troche gorszych rak. Tak wiec dokladajac np 99 do jego zasiegu chyba mozemy to bardzo thin value betowac- duzo zalezy od przeciwnika. Dodatkowo takim przeczekaniem timebanku na turnie on czesto bedzie chcial nas przestraszyc ze swoja srednia reka zeby wlasnie nie dostac beta na river. Ale jednak jest to dosc dyskusyjne, duzym argumentem przeciw jest wielkosc puli, i raczej brak mozliwosci zagrania bet/fold.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    W sumie te moje statsy co podałem to były na koniec sesji. Na tym stoliku grałem może nawet ok 28/25. Cbet 80% i turn też wysoki. Bo dobre karty dostawałem i goście po prawej często limpowali. Może to bardziej skłania nas do VB?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Żeby to miało jakieś większe znaczenie musisz wiedzieć, że villain patrzy na twój styl gry, rozkminia twój zakres i jest zdolny do hero callowania. Bez tej wiedzy zakładanie, nieco w ciemno, że jest taki a taki prowadzi często do niczym nieuzasadnionego rozszerzania range villaina tak aby zagranie hero stało się profitowe.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A kiedy to wiem? Po pierwszym callu?