Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    5
    Jak sobie radzić w sytuacjach, gdy mamy crap na ręku, siedzimy na BB i SB, który kryje nas stackiem open limpuje z SB?

    schemat jest taki, że betując obojętnie co na flopie, będę pot commited, najczęściej dostanę c/c i na turnie dostaję db za 1/2 pota.

    lub też SB dopełnia i stawia 1/2 bet pot niezależnie od boardu.

    co z tym zrobić?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Zaleznie od readow. Jesli jest to pierwszy drugi raz to check i jak on cheknie board to 1/2 pot z ATC. Jesli to slaby reg, to czesto trapuje i nie przebijamy.

    Ogolnie slabi gracze czesto maja tendencje do call/fold w takich sytuacjach, wiec jak widzisz, ze zrobil juz tak wczesniej to olka wsadzasz.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    5
    pytanie wzieło się stąd, ponieważ widziałem że braminc oraz jackal robiątakie rzeczy i mówią, że to łatwe wyciąganie żetonów. gram na ftp, stąd może taka tendencja graczy, którzy może widzieli cokolwiek na CR, czy też jakiś ich "amerykańcki kulega" przekazał tą tajemną wiedzę.

    mnie się wydaje, że powinienem go pushnąć i nie dawać takich okazji, problem w bardzo luźnych graczach, którzy mogą to sprawdzić i jakiś regach, ale akurat o nich się już mniej się martwię. pytanie co lepsze? dopełniający reg z ats 40%, czy luźny kolo 40/5 z dużym stackiem.

    decyzje, decyzje, decyzje....

    zastanawiam się czy na CR któryś z ich kołczy mówił coś na ten temat? filmy stamtąd mam, natomiast nie mam konta.

    Cytat Zamieszczone przez Scoker Zobacz posta
    Zaleznie od readow. Jesli jest to pierwszy drugi raz to check i jak on cheknie board to 1/2 pot z ATC. Jesli to slaby reg, to czesto trapuje i nie przebijamy.

    Ogolnie slabi gracze czesto maja tendencje do call/fold w takich sytuacjach, wiec jak widzisz, ze zrobil juz tak wczesniej to olka wsadzasz.
    no tak, ale na blindach to ja mam pozycje, skoro on dopełnia z SB. jak na flopie nie dostanę 1/2 bet pot, to z pewnością dostanę leada od niego na turnie w przypadku zagrania c/c na flopie

    kolejna rzecz - co ja mam wiedzieć o jakimś random gościu, którego pierwszy raz widze i mam na niego 20h? nic o nim nie wiem. totalny unknown. nie mam pojęcia czy zrzuci do mojego shove preflop.
    Ostatnio edytowane przez tjall77 ; 23-10-2010 o 12:09

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Jak mam crap to check behind pf i beduje minimum na b.suchych flopach typu 844 czy A72 jak mnie calną to odpuszczam. Jak nic kompletnie nie trafiam to po prostu poddaje pule