Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    nie jest...flop ktory spadl w tym rozdaniu jest beznadziejny do cbeta dla wiekszosci Twojego range,a zarazem idealny do raisowania Twojego cbeta dla przeciwnika.zastanow sie przez moment co robisz ze swoja reka jesli po cb dostaniesz rais na tym flopie??oczywiscie wiele zalezy od przeciwnika/stackow/historii ale zawsze ten spot gdy dostaniesz rais na tym flopie nie jest fajny...od zwyklego rega dostaniesz tu rais cb od setow/2 pair/FD+over i samego FD...chujowo nawet dla AA ziomusa jesli jak pisales cb tu 100% swojego range to odemnie prawie zawsze dostaniesz tu raise z any 2...heh zajebalem sie i napisalem posta

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Zagrywasz 1$ żeby wygrać 1,4$, więc musi ci się udać wygrać pulę w 58% przypadków żeby być na zero, zakładając że masz rękę z 0 equity.
    A to nie jest tak, że jeśli zagrywasz 1, żeby wygrać 1, to musi się udać w 50% przypadków, żeby wyjść na 0?

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Mając AK bez f drawa dostajesz parę na turn 8-9% razy
    6 outs.
    To nie jest 12-13%?

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    A to nie jest tak, że jeśli zagrywasz 1, żeby wygrać 1, to musi się udać w 50% przypadków, żeby wyjść na 0?
    Jest dokładnie tak jak napisałeś.

    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    6 outs. To nie jest 12-13%?
    6 outs to jest dokładnie tyle. Ale tak chętnie kontynuujesz ze swoją gołą top pair i wpychasz stacka jak spadnie trzecie karo?

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Jest dokładnie tak jak napisałeś.
    w takim razie wrzucenie 1$ zeby wygrac 1,4$ musi sie udac w 41,6% przypadków, co nie? bo nie wiem czy dobrze licze

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    obv obv obv

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    nikt nie rozważa nawet push river?

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeśli przeciwnik spasuje, to efektywnie wygramy tylko pół pota (bo nie zrzuci raczej nic lepszego niż split), a fishe i dla splita często lubią callować. Co prawda może go wystraszyć możliwy flush, ale i tak nie wydaje mi się to szczególnie opłacalne. Zwłaszcza że w jego zasięgu są fd i lepsze straight drawy. Jedyny plus pusha to fakt, że nie damy się wyblefować (co jest i tak mało prawdopodobne ze względu na niski AF villaina). Ja optuję jednak za foldem.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 23-09-2010 o 11:30

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Wątek się ciekawie rozwinął więc napiszę że villain pokazał mi swoją kartę na river.

    A była to


    Oczywiście notka poszła.