Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    DZIAŁA :dd

    Myślę, że trzeba coś w ustawieniach pozmieniać ,
    bo tak to chyba daleko się nie zajedzie

    pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Nie bede zakladal nowego tematu ale mam kilka pytan :

    - ile trwa trial
    - Jak wyglada to automatyczne rejestrowanie przykladowo chce grac Double Or Nothing TURBO 5.20$ i chce grac powiedzmy 16 stolikow na raz rozumiem ze wybieram sobei do ilu chce byc zarejestrowany itp ale jak z tą nazwą bo nie wiem czy dorbze widzialem to sami ja wpisujemy? I czy jest wybor miedzy omaha a holdem?
    - Czy oplaca sie ten program ?

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    To chociaz niech ktos powie ile trwa trial bo nie moge znalezc

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    30 dni

    czy sie oplaca to zalezy ile grasz stołów na raz i w jakim ustawieniu (do tile sie nie oplaca imo, do kaskady tylko), oraz z jakim winratem (jak szybko sie zwroci)

    EDIT: nie wiem jak dziala na SNG, tylko na cashach moge pozytywnie ocenic dzialanie

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Na ipoker gralem 8-12 ale wkurzalo mnie to ze nie zawsze wyskakiwal stolik z akcja przez co bylem na sitoucie czesto
    Tu moglbym grac spokojnie 16 mysle
    gralbym na laptopie bo nie zawsze mam przy sobie monitor 24 ;p
    wiec moglbym miec stolik pod stolikiem tu a na ipoker to nie wychodziło

  6. #16
    Pytanko jak bardzo TableNinja spowalnie dzialanie kompa?. gra na 20+ stolowdla mnie niemozliwa;/. Komputer mam calkiem nowy 5m-cy i dzialal bez zarzutu na starsach 24 stoly +PT+hud dolozylem tableninja i nie wyglada to dobrze;(. I tutaj drugie pytanie co moze miec wplyw na takie spowolnienie. Bede wdzieczny za info.
    Pozdr

  7. #17
    windows 7? Control panel -> wpisz w search "Clear", DIsplay - adjust cleartype text -> odznacz turn on.

  8. #18
    Vista wersja PL. Prosze o rozwiniecie tematu

    p.s z tego co sprawdzilem to opcja cleartype w tej wersji windowsa, ktora mam jest wlaczona
    Ostatnio edytowane przez FlushGordon ; 20-09-2010 o 21:03