Strona 105 z 253 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155205 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 2529
  1. #1041
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566


    Jezu. Fikcja jest w diagnozie! Ci co głosują na PO, nie chcą Kaczynskiego. Koniec. To PiS psuje, a nie Polacy sa zachipnotyzowani. Tylko usmiac sie mozna czytając takie efekciarskie pseudo błyskotliwe diagnozy. Zabawa językiem jak niby Witkacy... smiech na sali. Przez książkę "polactwo" przegrnąłem tylko pare pierwszych stron. Dokładnie nie pamietam, ale zakonczylem na zastępach prostytutek najbogatszych polakow. Książki fantasy... nie są fajne. Na pewno nie Walc stulecia. Ziemkiewicza sie fajnie słucha i czyta, ale w pewnym momencie dociera do ciebie że on wali ciągle na tą samą modle. Mało tresci za to forma ciągle kłuje w oczy
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 07-08-2010 o 15:38

  2. #1042
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    aleś ty naiwny w świętych wierzysz? i do tego w polityce ich szukasz
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Komisja - do wyjaśnienia przekrętów PO, której przewodzi pacynka PO. Od początku PO poprzez pacynkę próbowała jak najszybciej zakończyć jej prace. Ten raport Sekuły napisany przez niego to już totalne przegięcie. Dla mnie to jest niewyobrażalne, że takie wałki przechodzą w miarę normalnym cywilizowanym kraju.
    a sprawa Blidy będzie wyjaśniona? szwadron ABW (z kamerami wchodzi by TVPropaganda miała materiał o kolejnym sukcesie pisu) i kobitka przy nich bez problemu spluwę chwyta? z łapanki te ABW czy z wyprzedaży?
    laptopy i karty sim "przypadkowo" zostały zniszczone a Ziobro z Jarkiem robią uniki przed komisją by nie pogubić się w zeznaniach? jeszcze sprawa doktorka.

    jedyna róznica między tuskiem a kaczorem to taka, że tusk mira i zbycha wywalił, a kaczor ziobre zrobil wiceprezesem pis


    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Media - niech sobie będą polityczne lub nie. Tylko jak ktoś robi zarzuty o ich upolitycznianie a potem robi to samo to kim jest?
    politykiem?

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Smolensk - daleki jestem tutaj od wszelkich teorii spiskowych zamachów itp. itd. Jedyny zarzut, to że ch... robią, aby cokolwiek wyjaśnić. Dlatego, że rząd nic nie dostanie od Rosji.
    rząd ma śledztwo prowadzić? czasy ziobro i sterowanej prokuratury się skończyły(choć to wojskowa akurat). mają taka szopke jak macierewicz robic? teraz zarzuty ze rzad nic nie robi jakby sie zajmował ta sprawa to dlaczego zajmuje sie tym nie finansami?

    powiedz mi co tu wielce trzeba robić skoro dla kazdego myslacego Polaka jasne jest, że za wypadek odpowiada buta i głupota nielota nawet gdyby wieża była narąbana w 3 d* to piloci nie mieli prawa lądować przy zerowej widoczności.
    jedyna niewiadoma to czy wina za katastrofę spadnie wyłącznie na pilotów czy dosięgnie także zimnego santo subito od krzyża tak świętego ze kościół go nie godzien

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    VAT - mówił, że nie podniesie. Gdzie reformy. Kłamał? Kłamał.
    jw. polityk?
    o reformach już wcześniej napisałem - na nic nie licz, przed wyborami tylko kosmetyka, a co będzie potem to do nostradamusa

    edit: co ja tutaj robie sobota jest na zeusa
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 07-08-2010 o 15:58

  3. #1043
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    jw. polityk?
    To, że jest to standardem w polityce, nie znaczy, że mamy się na to zgadzać.

  4. #1044
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    To, że jest to standardem w polityce, nie znaczy, że mamy się na to zgadzać.
    true, ale chcąc nie chąc tusk ma w pewnym sensie monopol i spory margines błędu. dlatego, że nikt rozsądny na kaczora nie zagłosuje, a sld jest jeszcze za słabe by stanąć miedzy pis a po. o psychicznym mikke nie warto wspominać bo ten jest jeszcze bardziej walnięty niż jarek standardy w polityce sie nie podniosą póki "lud" tego nie wymusi - politycy są odbiciem społeczeństwa. to oczywiście nie musi i nie powinno się podobać ale taka jest rzeczywistość i samo zaklinanie jej nie sprawi, że się zmieni. ja jestem realistą.

    w Polsce brakuje partii prawdziwie liberalnej i nie nawiedzonej złożonej z rozsądnych ludzi. takiej która potrafiłaby wykopać z polityki zarówno socjalizm jak i watykanizm bo to właśnie koalicja tych zaraz szkodzi Polsce i zapuszcza korzenie uzależniając "lud"
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 07-08-2010 o 16:15

  5. #1045
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    rząd ma śledztwo prowadzić? czasy ziobro i sterowanej prokuratury się skończyły(choć to wojskowa akurat). mają taka szopke jak macierewicz robic? teraz zarzuty ze rzad nic nie robi jakby sie zajmował ta sprawa to dlaczego zajmuje sie tym nie finansami?
    Nie rząd ma prowadzić śledztwo, ale ma zdobyć materiały bez których dalej posunąć się nie można.

    A co do komisji Macierewicza to się zgadzamy. Bezsens totalny.

  6. #1046
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło specjalną stronę internetową z okazji 1000 dni rządu Donalda Tuska. Pod adresem www.kppis.pl/500dni można znaleźć wypisane obietnice wyborcze PO oraz trzy zegary odliczające czas, który pozostał na spełnienie wyborczych obietnic.

    http://www.kppis.pl/500dni/

  7. Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Ochydna PiSowska propaganda i jakieś takie to suche, bez ikry, poniżej coś z charakterem

    http://nicek.info/index.php/2010/08/11/pasmo-sukcesow/
    (uwaga dla fanatyków sekty - czytanie może sPOwodować nerwowość)

  8. #1048
    Ten link też jest ciekawy http://forsal.pl/grafika/349928,2660...y_deficyt.html na następnej stronie deficyt w stosunku do PKB.
    Ostatnio edytowane przez FaN ; 11-08-2010 o 15:28

  9. #1049
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    http://wyborcza.pl/1,76498,8224357,W...opulistow.html

    Nie do wiary, ale jednak.
    To felieton z Wyborczej, autorem jest ich publicysta, bynajmniej nie jakiś UPR-owiec

  10. #1050
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło specjalną stronę internetową z okazji 1000 dni rządu Donalda Tuska. Pod adresem www.kppis.pl/500dni można znaleźć wypisane obietnice wyborcze PO oraz trzy zegary odliczające czas, który pozostał na spełnienie wyborczych obietnic.

    http://www.kppis.pl/500dni/
    PO robi propagandę sukcesu, PIS robi propagandę porażki. Na obie nabierają się głupcy dlatego trzeba uczciwie przyznać, że PIS ma o wiele łatwiejsze zadanie Jednak czasem to nawet oni przeginają tworząc hasełka chyba dla ludzi całkowicie odciętych od świata - tak prawdziwie odciętych, a nie tak jak to "profesjonalni" dziennikarze mówili o Bogatyni nadając z stamtąd relację na żywo

    pis zrobił listę 34 obietnic i odlicza 500 dni - ciekawe tylko czy cokolwiek skreśli z tej listy czy za wykonie jednego doda 3 inne

    najpierw obietnice wypełnione
    3. Podwyżki dla emerytów

    11. Coroczną waloryzację rent i emerytur
    4. Wiek emerytalny bez zmian

    21. Utrzymanie wzrostu gospodarczego

    skoro nic się jeszcze nie zmieniło to znaczy, że wykonane - waloryzację w sumie można uznać za podwyżkę. a wzrost jest? jest, deficyt rośnie ale wzrost pkb jest

    24. Zmiany w systemie emerytalnym

    30. Utrzymanie wieku emerytalnego i pozostawienie wyboru

    to zmieniać czy nie zmieniać? czy jak po zrobi kosmetykę z wyborem to pis zaliczy oba punkty za wykonane?
    29. Nie będzie likwidacji KRUS i niekorzystnych dla rolników zmian

    33. Pozostawienie odrębnego systemu rolniczego KRUS po wyeliminowaniu patologii

    patologia to właśnie krus. toteż wyeliminowanie patologii zawsze będzie niekorzystną zmianą dla rolników. czyli te punkty pozostaną niezaliczone bez względu na to co zrobi po


    ale najlepsze są te które wybiegają poza 500 dni i to nawet do roku 2014 - jak to wykonać by zadowolić pis?

    19. Zadbanie o zyski z gazu łupkowego - za 500 dni to już wszystkie złoża będą wyczerpane przecież minie jeszcze sporo lat zanim ruszy wydobycie, na razie wydawane są koncesje na poszukiwanie gazu

    22. Wycofanie wojska z Afganistanu do 2012 - 2012 to raczej już po wyborach i 500 dniach
    31. Poprawę sytuacji rolników w perspektywie finansowej od 2014 roku - czyli po połowie następnej kadencji

    lista zawiera też kilka tak zamglonych punktów jak niebo nad Smoleńskiem w dniu męczeńskiej śmierci największego Polaka w historii

    12. Zwalczanie biurokratycznych barier
    13. Przyśpieszenie cyfryzacji Polski


    32. Zabieganie by UE miała Wspólną Politykę Zagraniczną

    34. Zabieganie o korzystne rozwiązania dla fabryki Fiata w Polsce


    przecież to jak ze znalezienim godnego miejsca dla krzyża - nawet kościół nie jest godzien. wlasnie tak z tymi punktami jakie działania by nie zostały podjęte zawsze pis bedzie nie zadowolony

    ale hitem listy jest to:
    14. Utrzymanie bezpłatnej opieki zdrowotnej

    od kiedy to opieka zdrowotna jest bezpłatna? przecież w bezpłatność opieki zdrowotnej może uwierzyć tylko ktoś zupełnie zaciemnogrodzony

    Zamiast reform to będziemy mieli kolejny rok polsko-polskiej wojenki na jeszcze niższym niż do tej pory poziomie. Szkoda, że nie możemy przeskoczyć roku i oszczędzić sobie tego żanującego spektaklu jakim raczyć nas będą elity polskiej polityki.

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Ochydna PiSowska propaganda i jakieś takie to suche, bez ikry, poniżej coś z charakterem

    http://nicek.info/index.php/2010/08/11/pasmo-sukcesow/
    (uwaga dla fanatyków sekty - czytanie może sPOwodować nerwowość)
    A ty co dezerter? już mi pod pałac zapier*** co po miesiącu już ci się odechciało. przecież to walka o Polskę o jedną prawdę najprawdziwszą, przecież krzyż to Polska. Bóg, horror, ojcowizna itd. ale biegiem pod pałac wracaj.

    Poważnie, Zbig myślałem, że szczyt zeszmacenia zdobyłeś tutaj
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    dla mnie jednym z argumentów przeciwko Komorowskiemu jest właśnie agresja, buta, wywyższanie się przy jednoczesnym chamstwie a wręcz nienawiści bijącej od jego zwolenników.
    I nie mówię tu tylko o anonimowych użytkownikach internetu jak np. na tym forum, ale przede wszystkim o "celebrytach" oficjalnie go popierających.

    Dodatkowo obrzydliwe jest to, że te prymitywne i prostackie ataki odbywają na tle haseł "zgoda buduje, razem, by żyło się lepiej wszystkim".

    Osobiście chamstwem się po prostu brzydzę i dlatego zwyczajnie czuję się w obowiązku swój sprzeciw okazać w postaci oddanego głosu na tych bluzganych, opluwanych i wyśmiewanych, czyli na Jarka.
    tymczasem ty wspinasz się wyżej i wyżej. Jak ty w ogóle znalazłeś jakiś pojedynczy blog obłąkańca? Aha, pewnie na tym samym oddziale przebywaliście. Już strona głowna mówi wszystko o jej poziomie i zawartości. Facet sam o sobie mówi:
    Niniejszy blog stanowi mój prywatny pamiętniczek i każde zawarte w nim słowo jest wyrazem moich opinii na temat otaczającej mnie rzeczywistości.
    Tak to po prostu widzę w oparciu o swoje przekonania, subiektywnie.
    Każdy, kto czyta wpisy zawarte w tym pamiętniczku czyni to na własną odpowiedzialnośćNie jestem bowiem ani dziennikarzem, ani publicystą, nie prowadzę śledztw. Rozmawiam tu, przy kawie lub drinku, z przyjaciółmi i wymieniam się poglądami.Czytając moje teksty, osoba postronna, która się tu przypadkiem zabłąkała, uzyskuje wyłącznie obraz tego, co ja sobie o różnych sprawach myślę, a poprzez to wiedzę o mnie a nie o tych sprawach. Jeśli trafiłeś tu, człowiecze, zastanów się jeszcze raz, czy jest to miejsce odpowiednie dla ciebie.
    Zarówno autor, jak i odwiedzający go goście stanowią wszystko to, co najgorsze w polskim społeczeństwie- ciemnogród, katolstwo, zoologiczną prawicę, zapewne też kołtuństwo, hipokryzję i wstecznictwo.
    Ciebie Zbig, jednak nie interesuje rzeczywistość tylko jej abstrakcyjno-ideologiczne zniekształcenie w taki sposób by obraz wykreowany w umyśle odbiorcy był tak samo pomieszany jak ten umysł.

    Choć to nie jest tego warte to przytoczę wstęp tego tekstu
    Jakoś tak mówił Jaś Fasola polskiej polityki, czyli JE Płemieł Donaldu Tusku, żeby obrzydzić Polactwu rządy PiSu i Kaczyńskiego, który w 14 miesięcy (bo tyle sobie porządził zanim oddał władzę, jak to faszysta. Z tego są bowiem znani faszyści, że jak się coś ludziom nie podoba, to oddają władzę), obniżył stawki PiT, składkę rentową, obniżył deficyt budżetowy, zniósł podatek od spadków i darowizn, a wzrost gospodarczy wynosił niespełna 7%.
    Załóżmy, że Tusk późną jesienią obniża stawki wszystkich podatków, akcyz i składek po czym rozpisuje wybory. Jak będzie wyglądał deficyt w kolejnym roku?

    Ci którzy oklaskują polityków obniżki bez pokrycia są tak samo skretyniali jak ci którzy opluwają polityków za podnoszenie podatków w celu szukania pokrycia.

    Wiadomo, że Polska potrzebuje reform, ale rzeczywistość polityczna jest jaka jest. Można to rozumieć przy jednoczesnej dezaprobacie lub można popadać w coraz większy obłęd odlatując coraz dalej w swój świat pełen urojeń, fanatyzmu, kretynizmu i nienawiści. Ty Zbig odleciałeś już tak daleko, ze tylko NASA - być może - jest w stanie sciagnąc cie z powrotem. Tobą naprawdę powinien zająć się psychiatra.