Strona 104 z 253 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 2529
  1. #1031
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    I rest my case

  2. #1032
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ps. Co na to JKM, który zazwyczaj ochoczo przegoniłby taką hołotę - ale pewnie nie w przypadku kiedy ta hołota cierpi na tą samą psychozę i ma te same urojenia co guru Mikke.
    Tu masz odpowiedź:

    " Krzyż

    Politycy nabijają sobie punkty na sprawie Krzyża sprzed Pałacu Namiestnikowskiego. Ci z PiSu tryumfują, że uniemożliwili jego usunięcie – ci z PO mówią o koncyliacji, a ci z SLD – o „porażce państwa d***kratycznego”...

    ...co akurat mnie cieszy, bo d***kracją pogardzam, a obecnego państwa, okupującego Polskę, nienawidzę.

    Jednak polityk konserwatywno-liberalny nie może robić sobie publicity na sprawie tego krzyża, gdyż w ogóle nie bierze pod uwagę uczuć ludzi, tylko zimno pyta:

    „Do kogo należy ten kawałek chodnika, na którym stoi Krzyż?” - a dowiedziawszy się wyrokuje: a więc ów właściciel decyduje, co z tym krzyżem zrobić; i nikomu nic do tego; ani Prezydentowi, ani Kościołowi, ani chronionej Mniejszości, ani rządzącej Większości... nikomu! Decydować ma WŁAŚCICIEL! Kropka.

    I wtedy nie ma żadnego problemu...

    Tylko po co byliby wtedy potrzebni ci zakichani d***kratyczni politycy? Jątrzący dziennikarze? Zapracowani urzędnicy?"

  3. #1033
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Tu masz odpowiedź:

    " Krzyż

    ...co akurat mnie cieszy, bo d***kracją pogardzam, a obecnego państwa, okupującego Polskę, nienawidzę.


    Tylko po co byliby wtedy potrzebni ci zakichani d***kratyczni politycy? Jątrzący dziennikarze? Zapracowani urzędnicy?"
    no mam


    Kościół produkuje fanatyków, nie bierze za to żadnej odpowiedzialności i umywa recę mówiąc, że "to nie kościół naważył to piwo". Bo przecież to właśnie fanatycy są fundamentem tej sekty i nakręcają cały katobiznes

    Zresztą ten twór frankensteina nawet już swojego pana nie słucha i go atakuje.
    http://www.onet.tv/jetes-ubekiem-czy...8,1,klip.html#

    Poważnie trzeba ich skierować na badania psychiatryczne i zapewne większość z nich już stamtąd nie wyjdzie.

  4. #1034
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    LOL ale cyrk. Pierwsze co mi do glowy przyszlo to :ale jaro musi teraz pękać z dumy. Jak on sie musi wazny czuc w takich sytuacjach. Ta cała żółć to jak miód na jego serce, tym sie żyje. On już wie jak ludzi rozegrac w tej sytuacji. On wie jak rozgrywac na lata i biada tym co rozegrac sie nie dadzą. To nie jest fanatyzm, to wogóle nie jest coś. To jest brak czegoś. Takie postawy biorą sie z dziury osobowościowej. Ludzie nie mają satysfakcji z bycia ...kims tam,nie mają hobby, nie mają perspektyw i kurczowo trzymająsie symboli dających nadzieje na znalezienie miejsca w społeczenstwie. Patriotyzm jest dla nich jak koło ratunkowe, mogą sie swobodnie rozpłynąć w morzu cech narodowych. Oczywiscie jakże strzeliscie, mitycznie, wspaniałych cech. Tak bywa, ale chyba dosc jasne jest że ktoś w to wali jak w bęben. Jaro naczytał sie książek i wie że rządzi sie emocjami i je wykorzystuje do własnych skrajnie egotycznych celów. Jak mozna tego nie widziec? Oczywiscie rządzi w sensie posiadać władze,nie poruszać sie w ramach pewnych struktur. Tak sie marzenia nie spełni i nie zostanie sie wodzem, który zapisze sie w historii. A wystarczyłoby kupić mu kompa i odpalić europe universalis
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 04-08-2010 o 00:41

  5. #1035
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442

  6. #1036
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    hahaha... czy w Polsce już naprawdę ludzie myślący to gatunek na wymarciu? Takie SF story to ja mogę na kolanie pisać i każdy polityk z lewej do prawej zostanie powiązany ze wszystkim np. Urban z Lechem Kaczyńskim sfingowali lądowanie na księżycu bo ten jak wiadomo już dawno był skradziony sprawę kradzieży badał Macierewicz jednak raport i dowody zjadł reksio bo wtedy jeszcze nie było laptopów do niszczenia.


    Rafał Aleksander Ziemkiewicz - polski dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny, pisarz science fiction i działacz fandomu*


    Jako pisarz SF debiutował opowiadaniem Z palcem na spuście w tygodniku Odgłosy (lipiec 1982). W tym samym roku za Cortex cerebri zdobył nagrodę w konkursie na opowiadanie sf organizowanym przez Naszą Księgarnię, Młodego Technika, Młodzieżową Agencję Wydawniczą i klub SFAN oraz wyróżnienie za Pilota.
    Dwukrotny laureat nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki, Śląkfy, jako Twórca Roku (1990 i 1998). Był redaktorem naczelnym magazynu Fenix.

    Związany z "Gazetą Polską" od początku jej istnienia, gdzie najpierw kierował działem cywilizacja, a następne działem publicystyki. Z redakcji odszedł w 1997. Aktualnie jego felietony publikują "Rzeczpospolita", "Gazeta Polska" (która przedrukowuje jego felietony z PR 1) i "Niezależna Gazeta Polska" oraz portal Interia.pl (od 2005, z kilkumiesięczną przerwą na przełomie 2007/2008). W TVP Info prowadzi cotygodniowy program "Antysalon Ziemkiewicza" (niedziela, godz. 10:00) i "Poranek Info" oraz niektóre audycje w TVP Historia ("Kontrowersje" i od jesieni 2008 "Pojedynek" ze Sławomirem Sierakowskim). W radiowej Jedynce prowadził co tydzień audycję "Rozmowy w Jedynce".

    Od 2007 występuje z Kabaretem Pod Egidą, głównie w Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie. Współpracę rozpoczął od występów w programie "Dobrze nam tak", do udziału w którym namówił go Jan Pietrzak(jeden z największych wyznawców Ojca Tadeusza i Jarosława Wielkiego)

    *Fandom – określenie społeczności fanów, zwykle używane w odniesieniu do fanów fantastyki. Używany jest także m.in. przez fanów mangi i anime oraz RPG.
    Jako fandom określa się zwykle ludzi aktywnie uczestniczących w klubach fanowskich, konwentach fantastyki lub w internetowych dyskusjach.
    Związek Stowarzyszeń Fandom Polski to ogólnopolski związek klubów miłośników fantastyki, często określany w skrócie jako Fandom.




    Czuje, że pod pałacem nastąpi przegrupowanie wojsk i poważniejsza ofensywa. Bo jak widać chętnych do zaciągnięcia się nie brakuje i armia rośnie w siłę

  7. #1037
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    hahaha... czy w Polsce już naprawdę ludzie myślący to gatunek na wymarciu? Takie SF story to ja mogę na kolanie pisać i każdy polityk z lewej do prawej zostanie powiązany ze wszystkim np. Urban z Lechem Kaczyńskim sfingowali lądowanie na księżycu bo ten jak wiadomo już dawno był skradziony sprawę kradzieży badał Macierewicz jednak raport i dowody zjadł reksio bo wtedy jeszcze nie było laptopów do niszczenia.
    Ty napewno nie zaliczasz się do myślących.

    Czy wiesz od czego pochodzi F w SF? I co tam jest F w tym artykule?

  8. #1038
    Nie mam wątpliwości, że Tuskowi w jego uwodzeniu mas obrazowanszcziny i młodych leszczyków, aspirujących do bycia "wykształconymi, lepiej sytuowanymi i z wielkich miast", udało się już z sukcesem wspomnianą granicę przekroczyć. To znaczy, że będą go teraz bronić fanatycznie i demonstracyjnie wielbić, choćby im nawet publicznie pokazał język i powiedział, że są bandą frajerów, których wystrychnął na dudka i wydukał na strychu. A tego przecież nigdy publicznie nie przyzna.

    Ten akapit doskonale oddaje uwielbienie co niektórych tutaj do PO

  9. #1039
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    bawi mnie to, że osoby powtarzające jak mantrę o manipulacji mediów to te które wklejają najbardziej "opiniotwórcze" teksty i powtarzają dookoła tak jak paciorek wykuty na pamięć i tą samą wiarą w słuszność prawdy im objawionej


    By nakręcić pieski bredzi o ruskiej piramidzie finansowej nie mającej żadnej analogii z Tuskiem, ale pieski już nagrzane więc można jechać dalej.

    - komisja hazardowa - tak jak każda komisja istnieje tylko po to by wypromować polityków bo przecież nie po to by do czegoś dojść. komisje to farsa takie pseudo śledcze reality show i dlatego należy skończyć z marnowaniem kasy na nie. Jak polityk chce się promować niech sobie wykupi czas antenowy albo lata z wibratorem by go media dostrzegły. W tej komisji bezapelacyjnie zaistniał Arłukowicz ale dla Agenta nie był to przecież debiut telewizyjny Sekuła się ośmieszył, a Kempa dla "prawdziwych polaków" stała się męczennikiem i bohaterem - jak postrzegany jest przez piskow każdy kto się rozkraczy - dla reszty była pośmiewiskiem i substytutem kabaretu.

    - media publiczne - dopóki będą państwowe to zawsze będą polityczne, a skamlenie pisu to jak oskarżanie złodzieja o to że okradł złodzieja. IMO wystawić media publiczne pod młotek i zabierze się politykom plac zabaw. Ale oczywiscie dla "prawdziwych polakow" to będzie zamach na Polskę.

    - smolensk - to już jest nudne, ale niestety jeszcze cały czas do wyborów parlamentarnych będzie wałkowane bo pis nic innego nie ma i tylko tym się żywi i tego musi sie trzymać przy nie odejść w zapomnienie.
    sam chciał lecieć? - sam
    wyleciał? - wyleciał
    samolot był sprawny? - był do ostatnich sekund nie ma żadnych oznak awarii
    miał warunki do lądowania? - nie miał
    jaka była decyzja pilotów? - lądować
    no i lądowali
    jedyne co należy ustalić to czy piloci samodzielnie podjęli decyzje o lądowaniu czy były naciski. cała reszta ma tak naprawdę drugorzędne albo wręcz żadne znaczenie. Przecież ta cala komisja Macierewicza to kabaret absurdu - wnioski ustalone przed rozpoczęciem prac teraz tylko trzeba wiarę w ciemnogrodzie umacniać poruszając nic nie istotne wątki.

    o czym jeszcze napisał ten "obiektywny i niezależny" publicysta?

    VAT - to, że podniesienie podatków jest zawsze złą decyzją to dla liberała oczywista oczywistość tylko dlaczego o tym - co uderzy wyłącznie tych mających co wydawać - najgłośniej skrzeczą ci przez których podatki trzeba podnosić czy beneficjenci socjalistycznego budżetu? pokasować zasiłki, dopłaty itp. i VAT będzie można obniżyć nie o 1 a kilka %. Tylko jak ciemnocie wytłumaczyć, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastko?

    słowem - dopóki lud będzie kochał socjalizm politycy będą ten socjalizm dokarmiać. chyba, że ciemnota zrobi jakieś wieczorówki i żarówka im zaświeci, że państwo może dać tylko to co im zabierze pomniejszone oczywiście o biurokratyczną prowizję.

    Tymczasem pieski niech czytają "niezależnych" publicystów i prawd objawionych w ich tekstach uczy się na pamięć by móc pod płotem tudzież kościołem świeżą ślinę na Tuska z jęzora spływającą. I niech lud cieszy się każdą kolejną porażką rządu, a nawet modli o takie bo przecież dla "prawdziwego polaka" im jest gorzej tym lepiej.


    Peri - mam dla Ciebie jedną darmową "prawdę objawioną najprawdziwszą" - inteligentny człowiek poradzi sobie w każdym systemie i w każdych warunkach. Debil zawsze będzie tylko narzekał i domagał się czegoś od państwa niezależnie od tego jaki byłby ustrój i kto by rządził i nawet gdyby ich "wybawcy" rządzili to po kilku latach też by ich na taczkach wywozili. Po prostu są ludzie dla których marudzenie i głupota są jak religia i do śmierci ani jedno ani drugie ich nie opuści.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 07-08-2010 o 15:06

  10. #1040
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ale gdzie ta fikcja?

    Komisja - do wyjaśnienia przekrętów PO, której przewodzi pacynka PO. Od początku PO poprzez pacynkę próbowała jak najszybciej zakończyć jej prace. Ten raport Sekuły napisany przez niego to już totalne przegięcie. Dla mnie to jest niewyobrażalne, że takie wałki przechodzą w miarę normalnym cywilizowanym kraju.

    Media - niech sobie będą polityczne lub nie. Tylko jak ktoś robi zarzuty o ich upolitycznianie a potem robi to samo to kim jest?

    Smolensk - daleki jestem tutaj od wszelkich teorii spiskowych zamachów itp. itd. Jedyny zarzut, to że ch... robią, aby cokolwiek wyjaśnić. Dlatego, że rząd nic nie dostanie od Rosji.

    VAT - mówił, że nie podniesie. Gdzie reformy. Kłamał? Kłamał.