Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Ostatnio ogladnąłem na Discovery (bodajże Aventure Travel) program "mistrzowie Pokera" - codzienie w dni robocze o 23:45.
    Oczywicie podjaralem sie i zacząlem szukać zapalon pokerzystów jak ja.
    I znalazlem Wasze forum.
    Doswiadczenia w grze w pokera mam niewielkie (ale zazwyczaj wychodzę z potyczek zwycięsko ). Gram głównie z amatorami w postaci moich znajomych.
    Zawsze sceptycznie podchodzilem do gry w internecie, boję się szwindli takich serwisów, że maja ustawione korzystniejsze algorytmy dla ich botów w sieci - tak do tej pory uważałem.. Z tego co tu czytam to nie wygląda to jednak tak strasznie.
    Czy uważanie że granie przez internet jest uczciwe z punktu widzenia oprogramowania????

    Wracając do tematu posta... patronatem tego turnieju który pokazywany jest na Discovery jest serwis multipoker.com, oczwiscie niezwlocznie udalem sie na ninieszy serwis i sciagnalem stosowne oprogramowanie ..... moje wrażenia BARDZO FAJNY Itterefejs , oczywiscie jeszcze nic nie wplacilem, gralem tylko rekreacyjnie i niezle mi szlo. Postanowilem, że dzisiaj tam wpłacę kaskę, ale najpierw proszę o wasze opinię na temat tego serwisu multipoker)
    Jeszcze jedno jak wygladają eliminacje, aby się dostać na taki turniej?


    Po poczytaniu okazalo sie ze expekt tez ma pokera na ktorego do tej pory nie zwracalem uwagi tylko obstawialem zaklady bukmacherskie.
    Zainstalowalem oprogramowanie i wyglada bardzo biednie. Dzisiaj postaram sie zagrać o pierwsze pieniazki przez internet.
    Z opini ktore tutaj wyczytalem expekt nie jest specjalnie lubiany.

    Ile macie zainstalowanych klientów pokerowych, bo widzę że gracię chyba wszędzie?

    Mam do Was tyle pytań, że ten posty chyba zrobił sie nieczytelny, ale teraz napewno będę na nim częstym gościem.

    Prusak

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Miło powitać nowego gracza, nie mieszkasz czasem na Śląsku?

    ps. zarejestruj się

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Na multipoker nie grałem .. ale ktoś zaraz pewnie się wypowie .. bo jest tu kilku obieżyświatów w dziedzinie pokerroomów.

    Co do nieufności do grania on-line, to kiedyś miałem podobne do ciebie wątpliwości ale mi przeszło. Zbyt dobrze zarabiają na tym żeby ryzykować jakieś szwindle, które chyba i tak aż tak wiele by nie zmieniły w ich przychodach. Pozatem są chyba jakieś tam wnikliwe kontrole i certyfikaty oprogramowania które trzeba przejść/uzyskać, ale nie orientuje się dokładnie.

    Co do ilości zainstalowanych klientów to mam teraz tylko PS i expekta .. bo nie mam czasu grać w ogóle. Ale kiedyś miałem całkiem sporo a i znam takich ( hi Bartek) co mają pół pulpitu w ikonkach pokerroomów 8)

    I na koniec co do expekta .. to rzeczywiście za nim nie przepadam .. ale trochę chajcu z tamtąd wypłaciłem .. i to chyba jedyny poker on-line na którym jeste na + :shock:

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    10
    ...znam takich ( hi Bartek) co mają pół pulpitu w ikonkach pokerroomów
    no nie przesadzaj aż tyle to nie mam, naliczyłem u siebie 19 pokerromów i 2 kasyna i jeszcze się troche zmieści, natomiast nie przypominam sobie żeby przerabiał serwis multipoker.com

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    multipoker...nie jest to przypadkiem jakas skorka party ???

    ownerek

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Bartek(S)
    ... naliczyłem u siebie 19 pokerromów i 2 kasyna ...
    hahaha no właśnie 8)

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Multipoker - a byly ostatnio posty na jego temat. Zarejstrowalem sie by sprawdzic o co chodzi ale nie wiem czemu nie moge sie tam zarejstrowac do freerolli

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Dokaldnie Multipoker to skorka Party ..

    Czyli to samo co PartyPOker I Empire , ci sami ludzi , te same stoly - inne sa chyba tylko turnieje. Ale o tym malo wiem !

    Z tym, ze minimalne stoly sa tam 0,50/1 $

    Takze, jezeli chcesz zaczac to najlepiej chyba od Pokerstas lub UltimateBet.
    W PS nie dosatniesz zadnego bonusa za wplate a w UB chyba 50 % .

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Przypominam, że w Expekcie "PrincewaterhouseCoopers Inc have been engaged to independently review the card shuffling process."

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Ja bym sie raczej bal tego ze ktos mi ukradnie hasla do konta, sprawdz czy nie masz trojanow, zainstaluj fw, ale musisz go skonfigurowac zeby nie blokowal twojej aplikaci pokerowej(?).