Strona 40 z 58 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 579

Wątek: Boss media

  1. #391
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Dla zainteresowanych,dostałem odpowiedź,:

    I've just discovered that apparently a number of people are having this problem so we'll be opening an issue; you'll receive an automated reply once the fix has been released.

    Czyli nie pozostaje nic innego jak na stałe zmienić PT na HEM.

    Pzdr

    Seq

  2. #392
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mam pytanie do użytkowników Holdem Managera. Otóż wyniki w kolumnach Winnings i $(EV) różnią mi się diametralnie. Czy to normalne ze względu na niepokazywanie w BossMedii zmuckowanych kart, czy też jestem na jakimś masakrycznym dowswingu?

  3. #393
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    Trias, to właśnie przez muckowanie kart. Wykres EV jest z dupy na Bossie. Było to poruszane w jakimś wątku albo tu albo w wątku o HM
    pozdro

  4. #394
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czyli to normalne, że EV mam dużo (ponad 20 BI) wyższe niż Winnings?

  5. #395
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    na ile rozdan?
    ja rozegralem ponad pol miliona rozdan na bossie i ev bylo zawsze wyzsze od winnings o ok. 70-80BI na 100k rozdan na kazdych stawkach od nl10-200 z tego co pamietam.
    wiec jak tak masz mniej wiecej to sie nie przejmuj. znaczy ze nie masz pecha ani szczescia.

  6. #396
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    wiec jak tak masz mniej wiecej to sie nie przejmuj. znaczy ze nie masz pecha ani szczescia.
    No ja się właśnie przejmuję, bo to znaczy, że jestem po prostu beznadziejnym graczem

  7. #397
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    czy zauwazyliscie w ostatnim czasie zmniejszony traffic na bossie? jest 23 i tylko 6000 osob. jeszcze dwa miesiace jak tam gralem to bylo 8-11k w takich godzinach. a chcialem wrocic na bossa i nie wiem czy warto

  8. #398
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    francuzi odeszli.
    w kazdej sieci odeszli wiec w kazdej spadl trafic:]

  9. #399
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    francuzi odeszli.
    w kazdej sieci odeszli wiec w kazdej spadl trafic:]
    czy to spora roznica? akurat na bossie traffic zawsze byl stosunkowo maly wiec czy sie oplaca dalej?

  10. #400
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    na bossie to pewnie spadlo jakies maxymlanie kilka % wiec roznica praktycznie niezauwazalna. tutaj nigdy nie gralo duzo francozow.
    na everescie pewnie trafic polecial o 20% albo wiecej.

    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    akurat na bossie traffic zawsze byl stosunkowo maly wiec czy sie oplaca dalej?
    na bossie od 12 w poludnie do 3 w nocy praktycznie zawsze bylo wystarczajaco stolow od nl10-200 i table selection mozna bylo spokojnei robic.
    wiec nie wiem o czym ty gadasz.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 15-07-2010 o 23:18