Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Witam!

    Od dzisiaj zaczalem gre na bet24. Jestem rozczarowany tym softem, poniewaz gdy wlaczam hud'a to nie widze nazw graczy, wielkosci stackow, mam problem z dobraniem betu nie wspomne juz o multitablingu. Glownie gralem na PS i ich soft byl bardzo dobry, ale niestety niema tam RB. Czy znacie jakies godne polecenia roomy z wysokim RB (ok. 40%) i wygodnym softem, czyli takim ktory dobrze wspolpracowal by z Hudem (PT3), stolikami 6max ew. 5max, duza iloscia graczy i dobrym do multitablingu? Zalaczam screena, aby pokazac wam jak to wyglada. Nie wiem moze da sie tam zmienic skina, albo cos poustawiac, moze ktos tam gra i moglby cos poradzic.

    Pozdro Tomek.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    za mało linijek

  3. #3
    czesc

    pogrywam na ongame 6max 6 stolikow z hudem ale na monitku 24" z rozdzialka 1600x900 i da sie poustawiac

  4. #4
    Oskarek chodzi ci o linijki wyswietlane w statystykach?
    Nie mam jeszcze takiego monitora, wiec gram na mojej 15.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    odezwij sie do mnie na gg

  6. #6
    caly soft ongame jest taki sam.

    moja rada : zmien staty - np. rozbij na wiecej grup. ja do tego tez gralem na stole z normalnymi kartami, a staty : linika pozioma nad czy pod nazwa gracza jako jedna grupa + druga pionowa grupapo prawej czy lewej stronie gracza

    NIE znajdziesz soft podobnego do PS!

    p.s
    multitabling jest nie mozliwy na takim monitorze

  7. #7
    Dzieki za rady.

  8. #8
    Ile w stanie jestes otworzyc stolow na monitorze 24'?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wszedzie (w sieciach) mozna miec rb 50%+ wiec jesli soft Cie meczy to proboj inny - boss,entraction,microgaming,ipoker...

  10. #10
    Sprobuje od jutra na ipoker-william hill. Widzialem soft i wydaje mi sie w miare przyjazny, do tego mozliwosc gry w GBP i w EUR, btw mozliwa jest tylko gra w takiej walucie na jaka zalozylo sie konto? Czy mozna zasiadac np. na stoly GBP jezeli ma sie konto w dolarach i jest to jakos przeliczane? Czy tak jak w ongame w innych sieciach jest tak ze kazda siec ma taki sam soft dla kazdego roomu?