Strona 92 z 253 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 2529
  1. #911
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Śliczne

  2. No milusie są.
    Dla odmiany trochę rozrywki:
    http://www.youtube.com/watch?v=scllK0i36QA

  3. #913
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    No milusie są.
    Dla odmiany trochę rozrywki:
    http://www.youtube.com/watch?v=scllK0i36QA
    Żałosne.
    Ale produkujcie więcej takich Goebbelsowskich filmików to od Korwina odejdzie resztka liberałów i zostanie tylko sekta zaślepionych ideowców takich jak ty(o ile teraz tak już nie jest)

    Rzekomo macie się za liberałów ale wyznajecie, prezentujecie i propagujecie to co najgorsze było w socjalizmie i faszyzmie. Mówicie o niepodległej Polsce ale dobrowolnie robicie z Polski wasala Watykanu - z tym, że to nie my dostajemy lenno tylko przekazujemy i to jeszcze na klęczkach. Nacjonalizm to nic innego jak ładniejsza nazwa FASZYZMU! Natomiast katolicyzm (jak zresztą każda religia) to nic innego jak sekta - tylko, że semantyka jest zależna wyłącznie od wielkości i siły sekty. Nie dopuszczacie do siebie żadnych faktów i cały czas zaklinacie rzeczywistość utrudniając wszystkim życie i odbierając im prawo do wolności. Bo dla Was nie istnieje moralność - dla Was moralne jest to żeby brać niemowlęta i prać ich nieświadome rozumki. Bo gdybyście musieli przekonać dorosłą nie zindoktrynowaną w dzieciństwie osobę to już Wasza sekta dawno przeszłaby do historii.

    Gdyby nie ludzie świadomi walczący o prawdę z totalitaryzmem to do dzisiaj palono by ludzi na stosie za mówienie że to Ziemia krąży wokół Słońca. Gdyby nie ludzie walczący z paleniem książek wyłącznie dlatego, że rzeczywistość jest inna niż "święte pisma" to dzisiaj nie było by kłótni o tym jak ma wyglądać służba zdrowia - bo dzisiaj wynoszono by chorego z szałasu na pustynię i co najwyżej odklepano przy nim kilka zdrowasiek.

    Boicie się Arabów bo przecież wszyscy to terroryści, a nie dostrzegacie tego, że fanatycy są tacy dlatego, że oddanie religii całkowicie odebrało im rozum. Religia nie Islam. PISlamisci potrafią być tak samo radykalni i nawiedzeni jak Islamiści.

    Nienawidzicie Żydów ale wyznajecie i całą swoją religię opieracie na największym i najsłynniejszym Żydzie w historii - Jezusie!

    Wielu wypominało mi, że zbyt często mówię o kościele. Ale jak pokazały wydarzenia również na tym forum - to właśnie kościół i religijne zaślepienie stanowi największy problem w Polsce. Dlaczego nie chce się pozwolić ludziom decydować za siebie tylko za wszelką cenę chce się narzucać im co jest słuszne a co nie jest?

    Czy Wam się to podoba czy nie sekciarze i faszyści(zamiast używać przekłamującego rzeczywistość określenia nacjonaliści) jesteście skazani na wymarcie bo jedynym co się nigdy w historii ludzkości i w naturze ludzkiej nie zmienia to to, że ludzkość zawsze domaga się wolności i nienawidzi zniewolenia. Ludzkość zawsze szuka prawdy, szuka poznania i zrozumienia dla świata i zasad jego funkcjonowania a stare nieaktualne i obalone teorie czy też mitologie(bajki wymyślone kiedy nawet teoria się jeszcze nie narodzi) odchodzą w niebyt. Możecie co najwyżej w dalszym ciągu zaklinać rzeczywistość i wymyślać sobie rożne absurdalne wytłumaczenia dla waszych zachowań jednak jak mocno byście nie walczyli już przegraliście tylko jeszcze tego nie wiecie. Jesteście jak Ci Japońscy żolnierze których znajdowano kilkadziesiąt lat po wojnie a oni wciąż byli przekonani, że wróg jest "gdzieś tam". Wojna już się skończyła - nie ma Stalina, nie ma Hitlera, nie musicie nienawidzić i wydawać Żydów by przeżyć. Jedynym wrogiem dla Polski dzisiaj jestescie WY!!!



    btw. W tym filmiku zatytułowanym "Janusz Korwin Mikke Mocno Masakruje Młodego lewaka" JKM "wolnościowiec" JKM mówi co jest celem życia
    http://www.youtube.com/watch?v=ODsnq...eature=related

    Panie szaman celem życia człowieka jest to co DLA NIEGO jest celem, a nie to co Pan uważa za słuszne. Wolność polega na tym, że człowiek sam ma prawo decydować o sobie, o tym co dla niego jest wartością a co nie, o tym co dla niego jest celem a co nie. JKM i jego sekta to nie wolnościowcy tylko faszyści. Czego dowód mamy tutaj na forum jak to między I a II turą "najwięksi liberałowie" stali się największymi socjalistami tylko dlatego by "bronic wartości" czyli swojej chorej zbudowanej na strachu i nienawiści faszystowskiej ideologii.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 28-06-2010 o 13:12

  4. #914
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Wielu wypominało mi, że zbyt często mówię o kościele. Ale jak pokazały wydarzenia również na tym forum - to właśnie kościół i religijne zaślepienie stanowi największy problem w Polsce.
    Hahaha dobre, a najlepsze jest to, że pewnie 80% osób udzielających się na tym forum nawet do kościoła nie chodzi. No ale walcz z nimi don kiszocie walcz, bo bez tego twoje życie straci sens.

  5. #915
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Hmmm znaczy się to my ateiści wywołaliśmy tą wojnę, bo to my w końcu chcemy narzucić swoje zasady moralne wszystkim wierzącym?

  6. #916
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Hahaha dobre, a najlepsze jest to, że pewnie 80% osób udzielających się na tym forum nawet do kościoła nie chodzi. No ale walcz z nimi don kiszocie walcz, bo bez tego twoje życie straci sens.
    Nawet jeśli tak jest to w żadnym stopniu nie zmienia to faktu, że wszystko co napisałem powyżej jest prawdą. Pisałem ogólnie o pewnym wcale nie małym wycinku społeczeństwa które w Polsce jest i które robi wszystko by sabotować rozwój Polski.


    Ty może do kościoła nie chodzisz ale stacjonowanie kilkudziesięciotysięcznej armii obcego państwa na polskiej ziemi Ci nie przeszkadza. Nie masz także nic przeciwko finansowaniu jej z budżetu Polski. Po twoim awatarze jak i wcześniejszych wypowiedziach widać, że jesteś przeciwny narzucaniu czegokolwiek Polsce przez "Związek Socjalistycznych Republik Europejskich" jednak nie masz nic przeciwko podporządkowaniu się Polski takiemu dziwnemu tworowi jak Watykan który od 1929r można nazywać państwem ponieważ między innymi za to kościół katolicki sprzedał wtedy swoje owieczki niejakiemu Benito Mussoliniemu a szczegóły tej umowy handlowej zawarte są w tzw. traktatach laterańskich.

    Może Ty klerykałem nie jesteś ale faszystą już tak(sama zmiana nazwy choroby na nacjonalizm nie leczy pacjenta). Skoro jednak z Korwina przerzucasz głos na Kaczyńskiego to co tobą kieruje? Umiłowanie niepodległości? Dlatego głosujesz na osobę która o losach państw chce decydować bez ich udziału. Dlatego głosujesz na krew w krwi, rozum w rozumu, gęba w gębę tego który poprzez swoją niekompetencje, nieodpowiedzialność i całkowitą bezmyślność doprowadził do tego, że Polska w jeden dzień straciła całe dowództwo sił zbrojnych, szefa NBP, prezesa IPN, szefa BBN, sekretarzy i podsekretarzy stanu, cześć członków sejmu i senatu i wielu innych którzy zapłacili cenę za przerost ambicji i głupotę jednego "wielkiego patrioty". I jeszcze go na Wawelu "za zasługi" chowają. Skoro taki z niego wielki patriota to dlaczego do Katynia jeździł tylko i wyłącznie w roku wyborczym? Dodatkowo teraz aferę robią z tego, że te niezbędne do funkcjonowania państwa stanowiska są obsadzane. Głupota i zaślepienie to najłagodniejsze z określeń jakimi można podsumować takich ludzi i ich działania.


    Ale masz rację, że to walka z wiatrakami bo Wam nikt nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 28-06-2010 o 17:18

  7. #917
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ty może do kościoła nie chodzisz ale stacjonowanie kilkudziesięciotysięcznej armii obcego państwa na polskiej ziemi Ci nie przeszkadza. Nie masz także nic przeciwko finansowaniu jej z budżetu Polski..


    ...
    Słyszałem już nieraz o takich mądralach jak ty, którzy całe życie walczyli z żołnierzami obcego państwa (albo z czarną flotą, z kieckarzami jak to ktoś na tym forum już pisał itp..) a potem tuż przed śmiercią swoją lub najbliższych ukochanych zapieprzali na posterunek armii obcego państwa i prosili o ostatnie namaszczenie i słowo nadziei. Oczywiście nie mam wątpliwości, że ty zachowasz się godnie i swą walkę z Kościołem będziesz prowadził do ostatniego tchnienia ale nie mam pewności czy któryś z Twoich inteligentnych wyznawców się nie złamie i w chwili słabości i braku nadziei nie pójdzie do księdza - kieckarza (i nie zrobi Ci wstydu).

  8. #918
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    hahaha kurwa niedoczekanie, nie mierz ludzi swoja miara kolego

  9. #919
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    pepis - ja wiem jakim jestem człowiekiem, moja rodzina i bliscy tez to wiedzą. Ja wiem co to jest moralność i sprawiedliwość, ja wiem kiedy daje się człowiekowi wolność, a kiedy go zniewala. Ja potrafią odróżnić dobro od zła oraz prawdę od kłamstwa. I nawet jesli istnieje niebo czy piekło i nawet jeśli zostaliśmy stworzeni prze kogoś/coś tylko w tym celu by to wszech stworzenie miało swój cyrk i co oglądać, a na koniec podzieli lemingi na te co ładnie salta fikały i na których występy się nie podobały...To ja się tego nie boję.

    A jeśli koleś wyśle mnie do piekła to mu powiem, że właśnie stamtąd wracam. I jesli on jest wiechwiedzący , wszechmądry i wszemiłujący to gdzie zdobył te dyplomy bo tam na Ziemi to odpierdolił jedynie wszechfuszere.



    ps. Jednak wolałbym nie trafić do piekła bo ta Twoja czarna armia kieckarzy już pewnie wszystkie prycze pozajmowała. Bo wątpię by Bogu podobało się naciąganie ludzi, manipulowanie nimi, mordowanie w jego imię czy "branie dzieci na kolanka". A jeśli "prezes" jest taki jak ta cała firma ..to ja takiego prezesa pierdole - i na pewno nie będę anie swojego ani moich dzieci życia mu poświęcał - bo konkurencja gorsza i tak wiele być przecież nie może.

    ps2. jestem po apostazji i swoich dzieci piekłem nie straszę bo całą ta religia opiera się wyłącznie na strachu. Strachem zdobywają i kontrolują ludzi - co ty myślisz, że totalitaryzm powstał w XX wieku? Wszystko od tysięcy lat funkcjonuje i to funkcjonuje sprawnie bo wiedzą to co wie Kurski, że ciemny lud to kupi..
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 28-06-2010 o 19:52

  10. #920
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Można być katolem i można być ateistą. Jednak można też być katolem fanatykiem lub ateistą fanatykiem, Ty weeskacz jesteś tym drugim właśnie.
    Ja mam wyjebane, nie podniecam się apostazją, czy szydzeniem z wierzących. Po prostu nie wierzę i tyle.