Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 242
  1. #221
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    lubię pooglądać TVN i taniec z gwiazdami,

    To sie nazywa Freudowska pomyłka.

    Niech każdy głosuje jak mu sie podoba, takze niech nie głosuje jesli nie chce.

  2. #222
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    proszę Was, nie rozśmieszajcie mnie już tym Januszem Korwinem Mikke, bo co z tego, że w kilku ważnych sprawach ma prawidłowe poglądy ? wystarczy spojrzeć jak ten człowiek się wypowiada - nie potrafi spokojnie jednego zdania powiedzieć, zawsze się unosi, rozpędza, atakuje i g... z tego potem jest. oddawanie głosów na takich ludzi jak on, którzy mają nikłe poparcie to nic innego jak odbieranie głosów komuś, kto powienien je dostać i ich potrzebował, jak np Napieralskiemu. skoro są już te sondaże przedwyborcze to trzeba umieć z nich wyczytać, kto absolutnie nie ma szans na drugą turę i głosować na kogoś kto ma chociaż minimalne, a nie tylko teoretyczne - proste. popieranie Mikkego to tylko odbieranie głosów poważnym kandydatom !
    Korwin - Mikke to jest totalna egzotyka i folklor polityczny, koleś chodzi w muszce i co chwilę wszystkim się oburza, ze wszystkich śmieje i jeszcze skacze po tematach jak mała żabka. a jeśli nawet ma powody do oburzania się i denerwowania to powinien jednak umieć przygaszać emocje podczas ważnych debat i dyskusji o polityce i rzeczach ważnych. totalny folklor polityczny, mający owszem kilka drobnych zalet, a tutaj się ludzie w nim zakochują, bo .... grał w pokera !!!

  3. #223
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    To sie nazywa Freudowska pomyłka.

    Niech każdy głosuje jak mu sie podoba, takze niech nie głosuje jesli nie chce.
    No niestety żaden ustrój nie jest idealny. To są wady demokracji, dwóch żulów spod budki z piwem ma większą siłę głosu niż jeden profesor.

    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    bla bla bla
    Co za bzdury wypisujesz, flex. Nie głosuję na niego bo grał w pokera, a tylko dla tego że ma wolnościowe poglądy na gospodarkę i niektóre sprawy społeczne.

    Poza tym wydaje mi się że masz, sorry za słowo, gówniane pojęcie o polityce i jesteś nie do końca mądry. No bo jak inaczej skomentować to:

    z tego potem jest. oddawanie głosów na takich ludzi jak on, którzy mają nikłe poparcie to nic innego jak odbieranie głosów komuś, kto powienien je dostać [niby jakim prawem powinien?! co ty wypisujesz] i ich potrzebował, jak np Napieralskiemu. [lol] skoro są już te sondaże przedwyborcze to trzeba umieć z nich wyczytać, kto absolutnie nie ma szans na drugą turę i głosować na kogoś kto ma chociaż minimalne, a nie tylko teoretyczne [głosować na nich nie zgadzając się z ich programem? genialny pomysł stary] - proste. popieranie Mikkego to tylko odbieranie głosów poważnym kandydatom [lol]!
    Szkoda mi cię.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-06-2010 o 14:08

  4. #224
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    50 lat Polacy marzyli o wykopaniu socjalistów z kraju. Kolejne 20 lat trzymają się socjalizmu rękami i nogami i za wszelką cenę nie chcą go puścić.

    To chyba najcelniejsze podsumowanie wyników I tury.

    Czy wystarczy zmienić nazwę partii z PZPR na PIS by ludzie nie widzieli, że to dalej ten sam socjalizm?

    Czy wystarczy przefarbować czerwone sztandary na czarne by ukryć totalitaryzm i propagandę robiącą wodę z mózgu ludziom? A ludzie dalej kontrolowani są poprzez strach i tworzenie wyimaginowanego wroga. Teraz znowu straszy się bezdusznymi liberałami, na co pseudo antykomuniści będą bronić socjalizmu choćby mieli wszystkie krzyże połamać na głowach szatańskich liberałów.

    Czy wystarczy popełnić idiotyczne zbiorowe samobójstwo by z kompletnej ofermy i polityka którego działania nie miały żadnego celu i żadnej przemyślanej strategii(co Polska zyskała odwracając się plecami i do UE i Rosji?) stać się wielkim bohaterem i mężem stanu?

    Napisałbym cos o tych ludziach, ale grozi mi już life ban za stwierdzanie faktów. Bo poprawność polityczna jest bardziej ceniona niż prawda.


    Ludzie nie są równi!
    Rodzą się z różną inteligencją, rożnymi talentami, różną zdolnością do przyswajania i analizowania wiedzy, rożna zdolnoscią adaptacji do otaczającego ich środowiska.

    Socjalizm sztucznie równał ludzi poprzez tępienie tych jednostek które się wybijały ponad przeciętność. Kiedy pojawił się kapitalizm te jednostki bardzo szybko wykorzystały swój potencjał i zaczęły uciekać przeciętniakom, którzy swoją bezradność próbowali i dalej próbują tłumaczyć "oni musieli nakraść bo ja chapie i nic nie mam to skąd oni mają? ścigać karać złodziei! nie może być tak że ja nic nie mam, a oni mają wszystko! SOCJALIZMIE WRÓĆ!!!" - ten krzyk stale jest słyszalny w każdych kolejnych wyborach.

    PIS przygarnął wszystkie sieroty socjalizmu, które nie potrafią odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Zamienili czerwone na czarne i już im socjalizm nie przeszkadza. Baa.. ostatnio nawet Oleksy jest spoko gość, a serce Jarka już oficjalnie bije po lewej stronie. Ale to i tak nie otworzy oczu tym ludziom. Mało tego dalej będą innych wyzywać od komunistów, lewaków i mówić, że ci co nie z nimi stoją tam gdzie zomo. Ślepcy sami nie widzą, że są ostatnim bastionem socjalizmu i ostatnimi wyznawcami ideowego totalitaryzmu w Polsce. Nic jednak z tym zrobić nie można bo tym ludziom nikt nie wmówi, że białe jest białe, a czarne niczym się nie różni od czerwonego.

    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Cieszy dobry wynik Korwina i sromotna porazka Olechowskiego

    Mam nadzieje, ze elektorat Kaczynskiego przed 2 tura bardziej sie zmobilizuje
    Właśnie do takich ludzi trafia populizm i retoryka Korwina. Pisałem już o tym i o polskich realiach przed wyborami, ale podam linka bo wyniki tylko potwierdziły słuszność moich tez.
    http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/17537-wybory-prezydenckie-2010-sondaze-pokerzysta-pl-11.html


    Prawdziwy liberał/wolnościowiec NIGDY nie będzie głosował na dyktatorka i fanatyka.

    Nie ma czegoś takiego jak liberał konserwatysta!

    Liberał domaga się powszechnej wolności. Konserwatysta domaga się tego by jego ideologia i "wartości" były powszechne. Kto nie widzi różnicy ten.... CENZURA(life ban)

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Mój króciutki komentarz do wyników I tury.

    1. Demosracja zwyciężyła:


    2. Wynik JKM to porażka, myślę, że w czynnej polityce powinien "wyznaczyć następcę" a sam oddać się tylko temu co robi lepiej, czyli radosnej publicystyce.
    1. Albo moje na wierchu albo się nie bawię?

    2. Gdybyś nie miał miał klapek na oczach i był realistą zamiast ideowcem dawno byś to dostrzegł. Tobie też polecam przeczytanie mojego wcześniejszego wpisu.


    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Raczej, że jest znaczna liczba osób, która gówno wie o polityce ale idzie głosować pod wpływem takiej żałosnej propagandy.
    To, że większość ludzi nie ma pojęcia o polityce i realiach społeczno-gospodarczo-socjologiczno-politycznych to powszechnie znany fakt. Jednak twierdzenie, że ludzie głosują pod wpływem propagandy i to najczęściej padające z ust kogoś należącego do sekty jest zwyczajnie zabawne.

    http://wiadomosci.onet.pl/1616598,24...,kioskart.html
    Kościół na rozdrożu

    Bez gruntownych reform instytucji Kościoła katolicyzm w Polsce w ciągu kilkudziesięciu lat zostanie zepchnięty do postaci niewielkich grup zapiekłych, fundamentalistycznych osobników. Trzeba się starannie przyjrzeć przeszłości i teraźniejszości, by móc spekulować o przyszłości. Spójrzmy więc pokrótce na historię katolicyzmu w XX wieku. To okres olbrzymich zmian. Przed II wojną światową Kościół katolicki był niechętny innym konfesjom, zgodnie z ówczesną linią Watykanu nastawiony na konfrontację. Mówiło się wtedy, że jest Kościołem walczącym (Ecclesia militans). Wojna prowadzona była na wielu polach, także w bezpośrednim starciu politycznym. Tożsamość katolicyzm budował na poczuciu zagrożenia, skutkującym wrogością wobec świata zewnętrznego (protestantów, prawosławnych, Żydów, masonów, komunistów, ateistów itp.), wzmacnianą iluzorycznym wyobrażeniem o własnej wyższości.
    Korwiniści brzmi znajomo? Jeszcze lewaków wymyśliliście dodatkowo



    Polonia w Chicago zawstydziła czytelników faktu(76%) i dała Jarkowi 80% głosów.
    Jacy to ludzie? Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, a nawet gdybym chciał to... CENZURA(life ban)

    Ale amerykańska ziemia tak wpływa na ludzką świadomość i mądrość. Przecież tam na 2 kadencje wybrali Georga doubleWar Busha. To tak jakby wybrali na prezydenta przedszkolaka i dali mu wszelkie dostępne zabawki. Właściwie to może nawet gorzej bo przedszkolak dobrze wychowany nie zostawiłby takiego bajzlu i pozbierałby zabawki po zabawie.

    Tutaj kolejny dowód na świadomość i niezywkłą wiedzę "rodowitych indian"
    http://wiadomosci.onet.pl/2188703,69..._lat,item.html

    "Jezus Chrystus wróci na Ziemię do 2050 roku" - takiej odpowiedzi udzieliło ponad 40 proc. uczestników sondażu, przeprowadzonego w USA w kwietniu tego roku przez centrum badawcze "Naród i prasa" przy współpracy z czasopismem "Smithsonian magazine".
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 24-06-2010 o 14:17

  5. #225
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A PO to niby nie jest partia socjalna? Obie są.

  6. #226
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    anoxic, może się na polityce mało znam, ale za to sporo oglądam np TVN 24 i widzę co kto mówi, a na pewno więcej znam się na matematyce niż na polityce i wiem, że warto bardziej głosować na realnego kandydata niż na tego który jest tobie najbliższy i ma nikłe poparcie - trudno, nie ma tak dobrze. wiara w cuda ? czasem trzeba wybrać mniejsze zło, nawet wtedy kiedy jeszcze ten twój idealny kandydat jest w grze. czy podbijanie komuś słupka ma sens ? to nie są wybory parlamentarne.

    edit:
    a poza tym, wolisz żeby jednak tą jakby nie było głównie reprezentatywną funkcję Prezydenta pełniła osoba mająca za żonę kobietę kaszalota, stary kawaler, czy koleś co ma dwie małe córki i aż bije od niego szczerą, pozytywną energią, którą pewnie ma z powodu, że jest ojcem dwóch małych dziewczynek. wolisz potem głowę państwa oglądać na ważnych uroczystościach z takim wielorybem przy boku albo samego jak kołek (nie bez powodu) ? ja nie. dlatego nie śmiałbym się tak do końca z Napieralskiego, poza tym wolę lewicę.
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 24-06-2010 o 14:31

  7. #227
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A PO to niby nie jest partia socjalna? Obie są.
    Mówiłem już wielokrotnie, że w Polsce nie ma żadnej w pełni liberalnej partii. I tłumaczyłem dlaczego - w tym kraju na dzień dzisiejszy nie ma na to żadnych szans. Albo bierzesz PO i jej ograniczony liberalizm albo oddajesz władze czystej krwi socjalistom bądź się obrażasz, bo twój pseudo liberalny nacjonalistyczno-konserwatywny oszołom ma tylko 2%.

    Przeczytaj sobie mój post sprzed wyborów, może poszerzy twoją wizje świata.
    http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/17537-wybory-prezydenckie-2010-sondaze-pokerzysta-pl-11.html


    ps.
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Komentarze po pierwszej turze?
    W komisji w której ja zasiadałem głosy rozkładały się tak:
    Jaro 280
    Bron 190
    Napierdalarski 50
    Mikke 15
    Czy na podstawie ilości jak i podziału głosów słowo W....K (którym to go nazwałem i za co dostałem bana) można nazwać stwierdzeniem faktu, a nie obrazą?

  8. #228
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    anoxic, może się na polityce mało znam, ale za to sporo oglądam np TVN 24 i widzę co kto mówi, a na pewno więcej znam się na matematyce niż na polityce i wiem, że warto bardziej głosować na realnego kandydata niż na tego który jest tobie najbliższy i ma nikłe poparcie - trudno, nie ma tak dobrze. wiara w cuda ? czasem trzeba wybrać mniejsze zło, nawet wtedy kiedy jeszcze ten twój idealny kandydat jest w grze. czy podbijanie komuś słupka ma sens ? to nie są wybory parlamentarne.

    No ale to było oczywiste że realni kandaydaci to tylko Kaczyński i Komorowski. Dwóch socjalistów, z czego jeden to zwykły klakier Tuska, a drugi to oszołom. Z żadnym z nich się nie zgadzam jeśli chodzi o poglądy, na dodatek boję się sytuacji gdy wygra Komorowski i wszystkie szkodliwe ustawy będą przechodziły w mig, bo nie będzie miał kto ich wetować.
    Głosuję więc na kandydata, którego poglądy popieram w większości i nie obchodzi mnie to ile ma procent. Co to by była za demokracja gdyby ludzie myśleli tak jak Ty? Przemyśl to sobie.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    Czy na podstawie ilości jak i podziału głosów słowo W....K (którym to go nazwałem i za co dostałem bana) można nazwać stwierdzeniem faktu, a nie obrazą?
    ?

    Znów Ci coś nie pasuje? Odpuść. Nie siedziałem w komisji w swoim mieście.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-06-2010 o 14:36

  9. #229
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    anox
    Te szkodliwe ustawy to? (zawetowane przez nielota):

    Weto do ustawy o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji

    Weto do ustawy zmieniającej ustawę o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnychWeto do ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji

    Weto do ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnychWeto do ustawy - Przepisy wprowadzające ustawy z zakresu ochrony zdrowia

    Weto do ustawy o zakładach opieki zdrowotnej
    Weto do ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych

    Weto do ustawy o pracownikach zakładów opieki zdrowotnej
    Weto do ustawy o zmianie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

    Weto do ustawy o ratyfikacji Konwencji w sprawie kontaktów z dziećmi
    Weto do ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

    Weto do ustawy o emeryturach pomostowych
    Weto do ustawy o Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury

    Weto do noweli zmiany ustawy o systemie oświaty
    Weto do ustawy o zadaniach publicznych w dziedzinie usług medialnych

    Weto do ustawy o zmianie ustawy o prokuraturze oraz niektórych innych ustaw


    ps. chłopcze chcesz ty w końcu zmian czy nie? czy też korwinisci będą tylko czekać z założonymi rękami ewentualnie modlić się o to by ich oszołom miał władzę, a do tego czasu będą dalej tylko marudzić i skandować populistyczne hasełka.

  10. #230
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chcę zmian. Tylko że zmiany moga być też na gorsze, a jeśli tak ma być to niech będzie jak jest teraz.

    Prosty przykład to przejście na Euro. Nie chcę, żebyśmy przechodzili na tę walutę, bo źle się to może skończyć dla gospodarki (patrz: Grecja). Na szczeście nie spełniamy wymogów (żadnych).

    Poza tym skończ z tym JKM bo to się nudne robi. Nie głosowałem na niego dlatego, że jestem jakimś tam "korwinistą" tylko dlatego że moim poglądom najbliżej do niego było. Czekam aż pojawi się jakiś jego młody następca i mam nadzieję, że wzrośnie poparcie dla liberalnych kapitalistycznych poglądów. Polskę nie stać na socjalizm.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-06-2010 o 14:52