Strona 27 z 49 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #261
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Hitzfeld to jest jednak mistrz...

  2. #262
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ? wygrac wygrali, ale bez zartow

  3. #263
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    zwyczajnie nic sie w tych ms nie dzieje
    no to zaczelo..

  4. #264
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    kolejne 2 mecze, kolejne 2 bramki ! ciezko sie od tv oderwac ! ];

  5. #265
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    @Aston
    O czym Ty mówisz? Na jakiej podstawie wypisujesz takie opinie?
    Proponuję najpierw troszeczkę zapoznać się z tematem a potem pisać.
    W KRLD wystarczy, że sąsiedzi doniosą, że ktoś powiedział coś krytycznego na władzę a natychmiast trafia do obozu pracy/koncentracyjnego.
    A to dopiero niewinny początek.
    Za karę wszystkie jego dzieci, siostry, wnuki, wszyscy z rodziny do dwóch pokoleń trafiają do obozów a tam umierają w strasznych cierpieniach.
    Obejrzyj sobie film "Access to Evil", tu krótki opis:
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/programme...ld/3436701.stm
    Lub film: "Korea Północna - Kraj Cichej Śmierci".
    Lub mniej drastyczny, ale wielokrotnie nagradzany i jednoznacznie pokazujący, że "ich władze to skończeni idioci" polski fim: "Defilada".

    I jeszcze raz pytam serio, bardzo mnie to ciekawi, na podstawie czego wyrobiłeś sobie taką, mnie osobiście przerażającą, pobłażliwą opinię o KRLD?
    Czy ja napisałem cokolwiek o represjach wobec zwykłych mieszkańców?
    Akurat piłkarze reprezentujący ten kraj grają w piłkę od dziecka, więc nikt z tych reprezentantów nie trafił (na razie) do obozu pracy.

    Autentycznie myślisz, że o ile nikt samowolnie nie opuści ekipy (to zastrzegłem) władze wyślą swoich najlepszych piłkarzy do obozów pracy za sam fakt porażki z Brazylią?

    Przecież gdyby tak miało być, to oni wszyscy zaraz po przyjeździe do RPA uciekliby w głąb Afryki, a potem gdziekolwiek byle dalej od własnego kraju.

  6. #266
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    Masz na to jakieś źródła czy tylko piszesz tylko o swoich przemyśleniach?

  7. #267
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    szpakowski (...) tyle nazwisk przekręcić...
    najbardziej póki co chyba bolało mnie KOJT
    KOJT to jego ostatnia ewolucja , ale wczesniej byl KUJT, KJUT, KAJT, KAŁT chyba i cos tam jeszcze, nie pamietam, ale nie ma co, zajebisty jest

    a jak czytal te koreańskie nazwiska wczoraj to sikalem ze smiechu
    niewazne ze nie wiem jak sie je wymawia, aczkolwiek zajebiscie to brzmialo... coż ,taki zawód
    Polecam zwrocic uwage jak Korea Pd/Pn znowu na Szpaka trafi . Ubaw gwarantowany

  8. #268
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no wiem wiem ale akurat Kałt jest poprawnie
    No właśnie niestety nie oglądałem wczoraj z Koreą
    Trochę szkoda że w 3 kolejce mecze się pokrywają np Grupa A gra o 16 a B o 20.30... no ale jak patrzylem to nie bedzie problemu z wybraniem lepszego meczu

  9. #269
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    skoro mowicie ze Ronaldo oddal TYLKO 1 strzal to ja mam pytanko... ile dobrych/ciekawych/zajebistych strzałów z dystansu po tym jak ktos dobrze/ciekawie/zajebiscie uwolnił sie na 1!!! metrze od obroncy bylo na tym mundialu?!?!?!?

    U Szpakowskiego przebolalbym te nazwiska itd. ale u niego widac braki w ogladaniu futbolu np. wchodzi dzisiaj W.Gargano(grajek dobry,seria A,Napoli) a on widac ze szuka po kartkach gdzie gra/nie zna go po prostu...
    Jednak ma cos co powala KAZDY argument...Polacy go lubią...we wszystkich sondazach jest wysoko do tego przyzwyczailismy sie do niego

    Edit: aaa w ogole Aston mnie natchnal i poszperalem o tatuazach znalazlem jednego ciekawego goscia Lavezzi(Napoli/Argentyna) ma matkę Boską,różaniec,jakieś daty,twarz Maradony, iiii giwere COLT

  10. #270
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Hey
    znacie jakąś stronę gdzie można zobaczyć skróty meczów?

    coś podobnego do
    http://www.world-cup.com.pl/mundial2010/video.php
    ...tyle, że tu w większości są same bramki

    Pozdro