Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Wyobraźcie jakby turnieje wyglądały... 10k na start, walę allina z any2, sprawdzają mnie asy, zostaje mi powiedzmy 1,5k. ZNowu AI z any2 zostaje mi 225. Znowu walę allina, znowu sprawdzają mnie asy, zostaje mi 34. Kolejny i zostaje mi 5 żetonów. Kolejny i zostaje mi 1. I wtedy dopiero można by odpaść z turnieju ?
    juz chyba trzeci raz pisze ze bylo by to tylko w cash tak samo jak run it twice jest tylko w cash i nikt nawet nie mysli o wprowadzeniu tego do donknametow

    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Trzeba zaakceptować swingi, zrozumieć je i wykorzystywać stackowanie przeciwnika. Dreszczyk emocji może być tu bardzo przydatny, a to że czasem się przegra mając lepszą rękę nie ma znaczenia biorąc pod uwagę dluższy okres gry.
    ja to rozumiem i ciesze sie jak ktos mi polamie asy w all inie pre flop, poniewaz wiem ze srednio nastepne cztery razy to ja wygram tylko ze ja zeby dostac te asy nastepne cztery razy musialbym czekac kolo miesiaca, poniewaz bardzo malo rozdan gram a co do dreszczyku emocji to mi wystarcza ten kiedy przeciwnik odslania karty i dowiaduje sie czy zagralem dobrze, czy zle

    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    lol i kazdy donk by dostal te swoje 3% przed skopletowaniem runner runner strit na nasze tripsy...
    dostal by te 3% ktore naleza mu sie w long ranie i finito, turn i river nie byl by wykladany

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Tokarwwl Zobacz posta
    ja to rozumiem i ciesze sie jak ktos mi polamie asy w all inie pre flop, poniewaz wiem ze srednio nastepne cztery razy to ja wygram tylko ze ja zeby dostac te asy nastepne cztery razy musialbym czekac kolo miesiaca, poniewaz bardzo malo rozdan gram a co do dreszczyku emocji to mi wystarcza ten kiedy przeciwnik odslania karty i dowiaduje sie czy zagralem dobrze, czy zle
    No to musisz się z tym pogodzić i albo grać więcej, albo nie grać wcale, albo się dokształcić i pozbyć się leaków, bo nie wierzę, że masz takie jakieś duże swingi tylko przez pechowe alliny. No chyba, że dostajesz co chwila AA, KK, albo stackujesz się z 27...

  3. #33
    Dlaczego rozmawiamy o mojej grze? Nie zalorzylem tego watku z powodu jakiegos downswingu chcialem poprostu podyskutowac o zaproponowanym przezemnie rozwiazaniu.

    PS. jesli mimo to kogos interesuje moja gra, to oswiadczam ze jestem najslabszym graczem ze wszyskich 10834 urzytkownikow tego forum i ze gram na wirtualne, a moje swingi rola wygladaja tak ze zawsze po wzieciu 1000 witrualnych przegrywam je wszyskie w pierwszej rece, w ktorej zawsze wrzucam wszysko pre flop z 27o (czasami jak przyfarce to dostaje je siuted, ale to i tak nie pomaga )

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    No to skoro jest ok to po co miałbyś chcieć zmieniać zasady gry żeby bylo bezpieczniej?

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    No to skoro jest ok to po co miałbyś chcieć zmieniać zasady gry żeby bylo bezpieczniej?
    Nigdy nie jest tak dobrze, zeby nie moglo byc lepiej

    Cytat Zamieszczone przez Tokarwwl Zobacz posta
    Mam pytanie do was do prosow, czy gdybym zalorzyl taki poker room na necie, to czy byscie grywali tam miedzy soba zeby zamiast wyzywac sie na forach, zmierzyc sie w HU, w ktorego nie bedziecie musieli tak grac 50k rozdac, zeby przekonac sie kto gra lepiej, poniewaz jak pokazuje znany pewnie wszyskim przyklad moze to trwac latami
    Jak narazie tylko nosferatu997 odpowiedzial na moje pytanie

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Haha jestem prosem otwartym na ludzi hehe dobre, nie widziałem tamtego postu

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    zacznij wiecej grac dziecko.swingi nie maja wtedy zadnego znaczenia.jesli chcesz podchodzic do tego powaznie to takim minimum jest 50k rak na miech imo,ale z tego co tu wypisujesz wynika ze ani nie chcesz do gry podejsc powaznie ani chyba w ogole nie chcesz grac w pokera tylko jakies nowe debilne gry.rada-stworz nowe forum o swojej grze opartej coprawda na zasadach pokera ale nie majacej z nia wiele wspolnego,pozniej zaloz room i napierdalaj sie tam ze znajomymi o podobnych zainteresowaniach.

    aha zapomnialbym...odpowiedz na twoje pytanie...NIE

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    zacznij wiecej grac dziecko.swingi nie maja wtedy zadnego znaczenia
    ale ja gram na wirtualne i nie mam swingow...

    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    jesli chcesz podchodzic do tego powaznieto takim minimum jest 50k rak na miech imo
    nie nie chce, nie jestem pokerzystą

    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    ale z tego co tu wypisujesz wynika ze ani nie chcesz do gry podejsc powaznie ani chyba w ogole nie chcesz grac w pokera tylko jakies nowe debilne gry
    brawo! nareszcie zrozumiales ze nie jestem pokerzysta. wkoncu wy prosi musicie na kims zarabiac

    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    odpowiedz na twoje pytanie...NIE
    jakas konstruktywna krytyka, albo wogole jakiekolwiek uzasadnienie, czy tylko potrafisz wykrzyczec swoj sprzeciw?

    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    ...tylko jakies nowe debilne gry
    zwracam honor, znalazłem uzasadnienie tylko dlaczego on napisal w liczbie mnogiej....

    PS. czuc w jego wypowiedzi downswing no offence

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...-twist-798537/
    Idz sobie poczytaj i nie trolluj.

  10. #40
    Wielkie dzięki za link. Samemu szukając nie mogłem nic na ten temat znaleźć.