Strona 214 z 237 PierwszyPierwszy ... 114164204212213214215216224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,140 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #2131
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po paru latach obejrzałem jeszcze raz "Erin Bronkovich" z Julią Roberts. Chyba jej najlepsza rola ever, doskonały film...

  2. #2132
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    widział ktoś już to green zone?

  3. #2133
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    green zone 7,5/10
    jenkus jak podobał Ci sie hurt locker to green zone tez bedzię według mnie...Matt Damon zagrał całkiem przyzwoicie

  4. #2134
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Wlasnie skonczylem ogladac " Jerusalema "- jak dla mnie bardzo solidne kino, spokojnie mozna obejrzec. Akcja dzieje sie w Afryce, jest troche gangsterki, wiecej pisal nie bede- polecam w kazdym razie
    nawet spoko. dalbym z jakies 7/10.
    troche odrealnione to wszystko, ciekawi mnie czy to wszystko na faktach bylo, postać Luckiego Kunene równiez czy tez tylko na jakichs tam wydarzeniach roznych polaczonych w calosc. Cos tam googlowalem , ale jedyne co wyskakuje to masa spamu od niby luckiego kunene wlasnie.
    Heh, zaraz mundial sie zaczyna, można zobaczyć jako starter, w koncu RPA
    Chociaz nie wiem czy im podobalby sie nasz Sztos, powiedzmy. Bo wlasciwie to taki nasz odpowiednik,tylko zabawniejszy
    Ostatnio edytowane przez tipdrillll ; 05-06-2010 o 20:19

  5. #2135
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    2 czesc juz dawno jest i nie polecam
    tzn powiem tak nie jest zly ten film ale zrobili niestety z niego komedię
    Swieci z Bostonu 2
    tak 6/10
    jak mowisz, jedynka sporo lepsza, dwojka powiela schematy jedynki, jest smieszniej, co wcale nie znaczy ze fajniej
    aczkolwiek mozna zobaczyc, bo tragedii nie bylo

  6. #2136
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta

    Felon (skazaniec)- fajna historia, dobrze zrobiony, kawalek bardzosolidnego kina. 8/10

    Stay (zostan) - thriller psychologiczny z 2005 roku w fajnej obsadzie- McGregor, Watts, Gosling, Hoskins. Fajnie zaplatany, ogladajac trzeba sie troche wysilic, nawet po obejrzeniu nie jest do konca wiadomo o co chodzilo. Na mnie zrobil duze wrazenie. Polecam. 9/10.
    Widzial ktos w ogole ten film? Wyszukiwarka twierdzi, ze pierwszy o nim wspominam.
    a ja po rekomendacje siegam juz rok wstecz.. dawac jakies nowe Panowie bo ds lecze filmami

    Felon 7/10 , z opisem kolegi sie zgadzam

    Stay 5/10 imo. Gdizes tam wyczytalem ze jak Donnie Darko sie komus podobal , to i to bedzie. Wiec pelen zapalu wlączam..a tu bida.
    Moze strasznie az tak nie bylo, ale interpretacja jest wlasciwie jedna i tylko jedna, wyjasniająca sie na koncu.
    Jest rozkimna przez caly film typu "WTF..? dlaczego, po co?!" ale koniec na moje oko zbyt jednoznaczny, zawiodlem sie z deka.

    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Dom Zły - pewnie nie każdemu podejdzie, ale mi podszedł. Ciężki klimat, mocna końcówka, cały wieczór rozkojarzony...
    Swietne kino. Serio, ukazal sie w tym samym momencie co porażkowa i rozreklamowana Wojna polsko-ruska, a bije tę wojnę na łeb na szyje.

  7. #2137
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ostatnio widzialem:
    - Edge of Darkness 6.5/10 - calkiem dobry film z Melem Gibsonem, zaczyna sie mocnym poczatkiem a potem troche napiecie siada, dosc przewidywalny.
    - State of Play 7.5/10 - dobra rola Russella Crowe'a , film sensacyjny trzymajacy w napieciu z dosc ciekawa koncowka.
    - Shes out of my league 7.5/10 - komedia w amerykanskim stylu tzn koles zakochuje sie w pieknej lasce, niby najpierw sie wszystko uklada potem sie nie uklada a na koncu happy end pare fajnych tekstow i wg mnie warto obejrzec gdyz pare razy naprawde sie usmialem.
    - Date Night 6.5/10 - kolejna komedia w dobrej obsadzie jednak mnie jakos nie zachwycila, taka jakas bez ladu i skladu.

  8. Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    >>> indy > Dom Zły - pewnie nie każdemu podejdzie, ale mi podszedł. Ciężki klimat, mocna końcówka, cały wieczór rozkojarzony... <<<

    Swietne kino. Serio, ukazal sie w tym samym momencie co porażkowa i rozreklamowana Wojna polsko-ruska, a bije tę wojnę na łeb na szyje.
    Zgadzam się. IMO "Dom Zły" to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich 15 lat, aż dziwne, że jest o nim tak cicho.
    Doskonała reżyseria, obsada, gra aktorów, ciekawy scenariusz, czuć klimat PRLu. Polecam.

    I na drugim biegunie Wojna polsko ruska.
    Powiem krótko to coś na kształt snu wyśnionego przez dresiarską feministkę, mogło być ciekawie a wyszło dno.
    Jedyne co pozytywnego można napisać o tym dnie to dobra gra Szyca.

  9. #2139
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Blood Diamond, 2006r staroć
    I znowu, nie wiem jak to sie stalo, ale ja nie widzialem, a za rekomendacją Sąsiada mojego szanownego - zobaczylem. Moze ktos inny tez nie widzial , a warto.
    Mocna 8,5/10.
    Di Caprio to nie tylko ckliwy Titanic, zajebiscie zagral, kozacki akcent "aj".
    Rzecz sie rozchodzi o diamenty z Afryki itd. Swietnie sie oglada takie kino akcji z mini tlem politycznym.

  10. #2140
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542