Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102
  1. #21
    ty fishu to sie nie odzywaj mogles mi sprzedac za 151

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    510zł dam
    i chciałbym dodać że każda moja propozycja tutaj jest absolutnie wiazaca.
    nie wiem czy inni uczestnicy licytacji tez biora to na serio.

  3. #23
    heheheh !
    klawus nostradamus! .... spie... popoludniu i nachodzi mnie mysl! zapewne ktos sprzeda wejsciowke kto wygral freerolla... no i co? no i patrze i sie stalo... jakby ktos chcial znac najblizsza przyszlasc to zapraszam na priva, ewentualnie pogoda onet pl

    pzdr klawek

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Excel ja mysle, ze Ty powiniennes dostac wejsciowke od Michala, tzn rezerwacje za 500, napisz mu maila, miales 3 miejsce przeciez ostatnio wiec na pewno ja dostaniesz, no chyba, ze nawet nie masz konta na SB To bedzie kiepsko

  5. #25
    Witam

    Widze ze temat ten budzi wiele kontrowersji Swoja droga czulem ze tak bedzie ...lol... ale nie po to pisze tego posta.

    Po pierwsze chodzi tu poprostu o to ze nikogo z was nieznam i niewiem komu ja odsprzedac poniewaz jestem od niedawna "na forum" wiec logicznym jest ze niemam "faworyta", a zaden z moich znajomych wogule nieinteresuje sie pokerem. I prosze bez glupich komentarzy ze jakies zadoscuczynienie czy cos w tym stylu, na jakim swiecie zyjecie..."Matka Teresa" dawno juz od nas odeszla czy sie to komus podoba czy nie...Cala ta impreza kreci sie wokol jakis tam pieniedzy, przecierz nawet glowny organizator (Sportingbet) nierobi tego dla was czy tez dla mnie tylko z checi rozpromowania (czyli ZYSKU!!!) takie sa prawa rynku i ja to rozumiem ale nie o tym mialem pisac.
    Po drugie zeby niebyc goloslownym ze niechodzi tutaj glownie o to czy odsprzedam wejsciowke za 500zl czy za 550zl itd. moge zrobic tak:
    Zbiore liste osob ktore odkupia wejsciowke za 500zl ( takie jest wpisowe) i wybiore 1 osobe droga losowania. Wiem jednak ze jedym zalezy bardziej na wystepie w Lodzi, a drugim mniej i ze napewno po wyborze gracza ktory pojedzie do Lodzi beda komentarze typu (dlaczego nie ja , niesprawiedliwe napewno to bylo, ze to jakis walek itp.) wiec mysle ze ta pierwotna opcja jest poprostu lepsza( i spewnoscia sprawiedliwsza bo jezeli stac kogos na wydatek rzedu 500zl zeby pograc sobie w pokera to czy to bedzie 500zl czy 600zl niezrobi mu to wiekszej roznicy czyli teoretycznie pojedzie ten ktoremu bardziej zalezy a ze ja na tym skorzystam to jest tylko i wylacznie moja indywidualna sprawa wkoncu to ja zdobylem obydwie wejsciowki na niedzielny turniej w Lodzi) . Krotko mowiac zrobie tak jak bedziecie chcieli (przewazy ilosc postow za tak lub nie o tzw. "licytacji").
    Po trzecie wejsciowke sprzedaje tylko dlatego poniewaz wygralem super freeroll a mialem juz wczesniej zapewnione miejsce na glowny turniej (niedziela) lecz chcialem wyjechac na caly weekend do Lodzi i pograc takze w sobote wiec wystartowalem w wyzej wymienionym freerollu. W tej sytuacji( posiadajac 2 wejsciwki na niedziele) po konsultacji z Sportingbet (mihau) moge odsprzedac dowolnemu graczowi "wjazd" na turniej co zreszta sam mi zasugerowal ( wiec prosze niektorych z was zeby podeszli innym tokiem myslenia do zaistnialej sytuacji i przemysleli to co napisalem powyzej o calym tym turnieju organizowanym przez Sportingbet i niechodzi mi tu bron Boze o negatywna wypowiedz w stosunku do Sportingbet i calego turnieju, a wrecz przeciwnie w zupelnosci popieram takie podejscie do promowania pokera w Polsce z korzyscia dla obydwu stron )
    Po czwarte niepisze tego posta zeby sie wytlumaczyc z podjetej przezemnie wczesniejszej decyzji i ja teraz zmieniam (jedym slowem ze mi "glupio" ), tylko po to by niektorzy z was zastanowili sie co pisza a swoja droga niechcialbym byc "zle odbierany" w "nowym" towarzystwie na forum pokerzysta pl.
    Posty w sprawie "przyznania wejsciowki" (czy tak czy siak ja odsprzedac) do soboty do godz 17. wtedy okaze sie jak "Wy" sami chcecie ja zdobyc.

    pozdro

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    BAX powinien miec jeszcze swojego czlowieka to sztucznego zawyzania licytacji

    edit: nie dotycztalem posta powyzej, ups

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    BAX to tłumaczenie jest tak samo dobre jak w temacie o informowaniu o swoich kartach :? .

    No cóż każdy może mieć swoje zdanie.
    Mnie się to nie podoba i uważam to za zwykłe skurwysyństwo

    ps. dr Exel zastanów się czy warto dla jednego turnieju paść cwaniaczka.

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    BAX to tłumaczenie jest tak samo dobre jak w temacie o informowaniu o swoich kartach :? .

    No cóż każdy może mieć swoje zdanie.
    Mnie się to nie podoba i uważam to za zwykłe skurwysyństwo

    ps. dr Exel zastanów się czy warto dla jednego turnieju paść cwaniaczka.
    W pełni popieram. Howgh!

    jdx

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    BAX to tłumaczenie jest tak samo dobre jak w temacie o informowaniu o swoich kartach .

    No cóż każdy może mieć swoje zdanie.
    Mnie się to nie podoba i uważam to za zwykłe skurwysyństwo

    ps. dr Exel zastanów się czy warto dla jednego turnieju paść cwaniaczka.

    ...[b]ACH TA NASZA SLYNNA POLSKA ZAWISC...LOL...

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Bax pytam z czystej ciekawości - Ile masz lat ?
    W tym pytaniu nie ma żadnej ironii