Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [nl50] - ak

  1. #1
    Nie pasuje to jak to zagralem na niego, 20/16/3b-8%/3b-btn 9%, ale raczej on mi tam po moim 4b przy 150bb deep nie wsunie JJ, tylko QQ+ , raczej nie jestem tez zwolennikiem 4b/fold (chociaz tu i na tego goscia to by moze bylo lepsze?), wiec jak to rozgrywacie?


    Entraction $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 723138
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $73.15
    SB: $82.36
    BB: $71.70
    UTG: $53.29
    Hero (MP): $141.70
    CO: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with
    1 fold, Hero raises to $1.75, 1 fold, BTN raises to $6, 2 folds, Hero raises to $16.75, BTN raises to $73.15, Hero calls $56.40

    Flop: ($147.05) (2 players)

    Turn: ($147.05) (2 players)

    River: ($147.05) (2 players)

    Ostatnio edytowane przez pszemula ; 29-05-2010 o 18:48

  2. #2
    A jaką widzisz alternatywę dla tej ręki? zakładając że wsadza tutaj nawet QQ+ oraz AK to i tak jesteś na tym lekko na plus....

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Ja sprawdzam jego 3-beta. 9% - sporo, często będzie miał zdominowanego asa czy króla (KQs/KJs), a na nasz 4-bet pewnie wyrzuci wszystko oprócz QQ+ przy takich stackach. 4-bet/fold - głupota.

  4. #4
    Hm....
    no ale jezeli ja jestem pewny ze on po moim 4b wsuwa tam tylko QQ+, to 4b/fold szczegolnie na deepie nie jest OK? Nie potrafie tego dokladnie wyliczyc, ale jezeli on tam 3b-9% a wsuwa tylko 2,6% to czesto bedzie pasowal po moim 4b, czasem nadzieje sie monstera u mnie, a czasem bede robil tam 4b jako blef...moglby ktos to wyliczyc jak to dokladnie wyglada?
    A robiac call z AK OOP pomimo tego ze on tam czasem bedzie mial gorsze A lub K, to raczej ciezko sie rozgrywa to bez pozycji,

    Ps. No ale ja sie nie znam, wiec...?

  5. #5
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    16
    Twoj zakres 4-bet blufu powienie raczej byc spolaryzowany. Allin po jego 3-becie jest ev+ ale w zaleznosci od tego jak przeciwnik gra postflop lepszym rozwiazaniem moze byc call 3-beta pf i proba wyciagniecia wartosci z gorszych ukladow. pozdr

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez GiveMeTheRock Zobacz posta
    Twoj zakres 4-bet blufu powienie raczej byc spolaryzowany. Allin po jego 3-becie jest ev+ ale w zaleznosci od tego jak przeciwnik gra postflop lepszym rozwiazaniem moze byc call 3-beta pf i proba wyciagniecia wartosci z gorszych ukladow. pozdr
    Grać tutaj allina po 3becie to jakieś nieporozumienie. Push 71$ żeby wygrać 7$?
    Natomiast po jego pushu na 4beta call może EV+ (nie chce mi się liczyć, i uważam, że raczej ma tutaj KK+), ale całe rozdanie źle rozegrane. Na tej zasadzie można zrobić PFR 49$ i potem calla 1$ bo mamy oddsy z każdą ręką. Ja bym grał jak Tamar. Call i tyle.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Grać tutaj allina po 3becie to jakieś nieporozumienie. Push 71$ żeby wygrać 7$?
    Natomiast po jego pushu na 4beta call może EV+ (nie chce mi się liczyć, i uważam, że raczej ma tutaj KK+), ale całe rozdanie źle rozegrane. Na tej zasadzie można zrobić PFR 49$ i potem calla 1$ bo mamy oddsy z każdą ręką. Ja bym grał jak Tamar. Call i tyle.
    a co daje call?

    bedziesz sie stackowal na AJx, AQx, ATx? Bedziesz sie stackowal na KQx, KJx?

    Chodzi mi o to jak grac to postflop OOP?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    a co daje call?

    bedziesz sie stackowal na AJx, AQx, ATx? Bedziesz sie stackowal na KQx, KJx?

    Chodzi mi o to jak grac to postflop OOP?
    Daje nam to, że łapiemy go z gorszymi rękami. Np. takimi jak wymienił Tamar, blefami.
    Przecież nie musisz się stackować z TPTK zawsze. A przeciw temu graczowi raczej dobrze byś na tym nie wyszedł. Właściwie tylko przeciw aggro donkowi i przeciwko graczowi, z którym masz jakąś specjalną dynamikę gry, mógłbyś się zestackować EV+. A zwłaszcza za 150bb. Możesz wygrać pulę 50bb i tez jest ok.

    Generalnie sytuacja nie ciekawa. Dużo nie wygrasz. Wtopić możesz wszystko jak zaszalejesz.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 30-05-2010 o 00:24

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Daje nam to, że łapiemy go z gorszymi rękami. Np. takimi jak wymienił Tamar, blefami.
    .
    albo dajemy sie tym blefom wyrzucic

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Natomiast po jego pushu na 4beta call może EV+ (nie chce mi się liczyć, i uważam, że raczej ma tutaj KK+),Ja bym grał jak Tamar. Call i tyle.
    No, ale czy zakladajac ze taki przeciwnik wsuwa mi tylko po moim 4b QQ,KK,AA i AK to call jest dalej EV+? Bo jakos nie widze tego, wiec jak to dokladnie wyglada?

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Grać tutaj allina po 3becie to jakieś nieporozumienie. Push 71$ żeby wygrać 7$?
    Ja bym grał jak Tamar. Call i tyle.
    No to moze lepiej czujecie sie postflop. Jakos srednio mi sie podoba grac bez pozycji call i na wiekszosci flopow grac c/f, a jak trafie TPTK to tez od kumatego goscia pewnie za wiele nie wygram

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Daje nam to, że łapiemy go z gorszymi rękami. Np. takimi jak wymienił Tamar, blefami.
    Przecież nie musisz się stackować z TPTK zawsze. A przeciw temu graczowi raczej dobrze byś na tym nie wyszedł. Właściwie tylko przeciw aggro donkowi i przeciwko graczowi, z którym masz jakąś specjalną dynamikę gry, mógłbyś się zestackować EV+. A zwłaszcza za 150bb. Możesz wygrać pulę 50bb i tez jest ok.

    Generalnie sytuacja nie ciekawa. Dużo nie wygrasz. Wtopić możesz wszystko jak zaszalejesz.
    No to jak wkoncu? Najpierw piszesz ze dajesz call, a za chwile ze sytuacja generalnie nie ciekawa i za duzo nie wygram a przegrac moge sporo... Wiec moze latwiej i lepiej jest rozwiazac ta sytuacje preflop? Robiac 4b ryzykujemy 16,75$ zeby wygrac 8,5$, a przeciez on czesto swoje smieci tam wyrzuci a wsunie tylko monstery...Do tego od czasu do czasu nadzieje sie na lepsza reke u mnie, a czasem zrobie 4b blefa.