Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 86
  1. #51
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez PawełK Zobacz posta
    Tak można, ale filmy mają zabezpieczenia DRM więc kiedy skończy się subskrypcja przestaną działać
    u mnie nadal działają raz potwierdziłem hasłem jak miałem abonament i teraz sie skoczył a smigają

  2. #52
    Korzystał ktoś z MTT Academy?

  3. #53
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Szukam serwisu. Interesuje mnie:

    - sh cash nl50-nl100
    - mtt wpisowe do 100$ ( w mniejszym stopniu)
    - hu cash (w najmiejszym stopniu)

    DC bedzie najlepsze?

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    wygląda na to że tak :]

  5. #55
    Widzę że teraz na CD jest promocja iż nie trzeba bulić wpisowego? Jakie filmki tam znajdę po połączeniu z stoxpoker? A co z pokerVT? Kolega bardzo polecał, chcę się szkolić głównie w MTT a xfactor trochę drogie wpisowe ma. Jeszcze, w których serwisach można włączyć ENG napisy, i czy w jakimkolwiek są PL, w co wątpię. Jeszcze jedno, czy można jakoś ściągać (obiecuję iż tylko dla siebie ) filmiki z tych stron jakimś programem? Tak żeby mi nie wygasły po wygaśnięciu subskrybcji? Pozdrawiam

  6. #56
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Który z serwisów polecacie ze względu na (kolejność kryteriów istotna):
    - filmiki o innych grach niż Holdem NL, poziom "średniozaawansowany+",
    - MTT z wpisowym 100+,
    - HU, bardziej SNG.

  7. #57
    KleoPL -moze CardRunners?

  8. #58
    na CR z mtt jest tylko MementMori, który dołączył zresztą niedawno i nagrał dopiero ze 3 filmiki, pokerxfactor jest polecane przez dobrych graczy mtt, sam się nad tym serwisem zastanawiam, ale nie wiem czy nadal nagrywane są tam filmiki przez tych graczy co 1-2 lata temu, bo 2 letnie filmiki nawet najlepszych wymiataczy nie są za dużo warte

  9. #59
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co do pokerxfactor, widzę, że w grudniu pojawiły się jakieś filmiki Small Stakes MTT Madness AJKHoosiera, mi sam ten nick wystarcza zeby namowic sie na zaplacenie za abonament , a widze ze wrzuca taka kilkuodcinkowa serie srednio raz na 1.5 miesiaca.
    Bax wrzucal ostatnio filmiki w sierpniu, troche rzadko, i tego mi na pokerxfactor brakuje, bo nie dosc ze JohnnyBax to swietny gracz, to jeszcze super sie jego filmiki oglada, fajnie komentuje, mozliwe ze mniej gra mtt, bo ostatnio czesto go widuje na high stakes PLO na PS.

    Ostatnio testowo zarejestrowalem sie na TPE, glownie dlatego, ze jest tam bigdogpckt5s i prawde mowiac polecalbym chyba bardziej niz pxf. Serwis jest swiezy, wiec pojawia sie sporo materialow, do tego chyba finansowo sensowniej to wychodzi, na pxf z tego co pamietam trzeba zaplacic jakas oplate aktywacyjna, tutaj placisz po prostu 24$ za miesiac i tyle. A w ogole dla kogos kto powazniej chce sie zabrac za mtt, to proponuje rozwiazac ten dylemat wykupujac abonament w obu serwisach, to w sumie 50$ miesiecznie, zdecydowanie EV+.

  10. #60
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Dzięki za odpowiedzi, szczególnie Doliemu.

    Przebrnąłem przez 71 stron wątku o portalach szkoleniowych na 2+2 i podjąłem decyzję.
    Rejestruję się jutro na 3 miesiące do TPE; kiedy wszystko obejrzę prawdopodobnie wybiorę DC do innych gier.
    Ostatnio edytowane przez kleopl ; 01-01-2011 o 14:50 Powód: zmiana decyzji