Strona 24 z 31 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 303
  1. #231
    znajac kurs x-> euro, znasz tez kurs euro -> x ......

  2. #232
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    To nie jest kurs średni.

  3. #233
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Wypłata w bankomacie wykonana w dniu 22.05

    Na koncie do dziś widnieje następująca informacja:

    Balance: 988.23 USD view limit
    Available balance: 687.46 USD [?]

    W historii transakcji nadal nie ma zaksięgowanej wypłaty w bankomacie.

    Moje pytanie.

    Kiedy transakcja zostanie zaksięgowana i czy jeszcze może się zmienić kurs i mogą mi potrącić z tej wypłaty więcej $?

  4. #234
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Hmm.. mam coś dziwnego. Próbowałem dzisiaj dokonać wypłaty i wyświetliła się informacja, że został przekroczony limit dziennych wypłat. Ostatnią wypłatę robiłem wczoraj wieczorem, więc dziś już powinienem móc wypłacić. Próbowałem jeszcze w innym bankomacie i było to samo. Chciałem wypłacić tyle samo pieniędzy, co wczoraj, a dzisiejszy kurs $ jest o 10 gr wyższy, więc teoretycznie powinienem móc wypłacić jeszcze więcej. Po zalogowaniu się na konto, wyświetla się następująca informacja:

    Available ATM card spend: USD 0.00

    Czy ktoś miał już coś podobnego?
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 25-05-2010 o 12:19

  5. #235
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    czas doby czyli 24 godzin jest liczony od ostaniej wypłaty, więc spokojna głowa.

  6. #236
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Witam, miałem dziś problem z wypłatą z bankomatu wbk za pomoca kary moneybookers. na monitorze pojawiła się informacja że wypłata nie może zostac zrealizowana z powodu braku autoryzacji. Kasę z konta pobrało a ja jej nie dostałem i nie wiem teraz co robic. Miał ktoś kiedyś podobną sytuację? Jakieś pomysły dlaczego i co dalej?

  7. #237
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ta mialem tak z karta netka wiec przestalem korzystac z bankomatow wbk, teraz PKO only Poczekaj kilka dni kasa powinna wrocic.

  8. #238
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Dzięki, mam nadzieje że wróci sama bo nie chce mi się strasznie bawić z supportami.

  9. #239
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    No, już doleciało, nie wiedziałem że tak u nich jest. Wszystko ok, mb jak narazie ani razu mnie nie zawiodło.

  10. #240
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    dzisiaj miałem tak samo... w ING, pieniazkow nie dostalem, ale zostaly pobrane z konta

    leadzepp co masz na myśli pisząc "już doleciało" ?

    rowniez napisalem do MB, ale na ta chwile brak odp