Strona 156 z 202 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1551
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    wszystko w loscie ladnie sie klaruje - w niedziele podwojny koncowy odcinek W ogole to troche poszli na reke widzom, zamiast 16 odcinkow bedzie 18. Jak dla mnie obecny sezon jest fajny, taki sentymentalny, moze to dlatego, ze w ramach oczekiwania obejrzalem w ostatnich miesiacach calosc od sezonu 1 do 5 i dobrze sie przy tym bawilem. Najbardziej lubilem te ich wedrowki przez dzungle, z taka rozpoznawalna muzyczka
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 20-05-2010 o 01:36

  2. #1552
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    nie wierze ze to juz koniec lostow szkoda ale trudno zeby robili jescze kolejne sezony ale chcialbym od 0 zaczynac ten serial

  3. #1553
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Supernatural też się skończył , miał to być ostatni sezon, ale na szczęście końcówka zapowiada co innego

  4. #1554
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez hiszpano Zobacz posta
    Finał 6 sezonu Housa miazga choć ostatnie 90 sek. niepotrzebne...
    Ja mam zupełnie odmienne zdanie. Dla mnie to był najsłabszy finał sezonu w historii House'a, a samo zakończenie nie wróży nic dobrego bo zapowiada straszne nudy(już ten sezon nie był najciekawszy). House musi być cynicznym, aroganckim i manipulującym chamem bo inaczej ten serial będzie do niczego Dlatego zakładam, że albo scenarzyści zrobią "trzęsienie ziemi" albo serial zakończy swój żywot.

    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    moze to dlatego, ze w ramach oczekiwania obejrzalem w ostatnich miesiacach calosc od sezonu 1 do 5 i dobrze sie przy tym bawilem. Najbardziej lubilem te ich wedrowki przez dzungle, z taka rozpoznawalna muzyczka
    wow..chciało Ci się? Też chciałem przez finałem sobie odświeżyć wszystko, ale stwierdziłem, że to nierealne. Niemniej na sam finał czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że x264 ponownie pojawi się niemal w tym samym czasie co avi. Bo długo bym nie wyczekał, a finału nie można oglądać w kiepskiej jakości.

  5. #1555
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Wszystkie stacje ogłosiły juz swoje ramówki serialowe na 2010/2011. Niestety, bardzo duzo seriali zostało anulowanych lub zakończonych, a na ich miejsce nie ma za bardzo następców. Obejrzałem kilkanaście trailerów nowych seriali, poczytałem ich opisy i tak naprawdę to zaciekawiły mnie dwa, może trzy tytuły premier. Nie jest więc zbyt wesoło. Te, na które zwróciłem uwagę to "The Event" (kolejny serial z tajemnicami, a takie lubię) i "No Ordinary Family" (tacy fabularni Iniemamocni, ale czy naprawdę będzie to dobry serial pokażą dopiero pierwsze odcinki). Ze "starych" seriali - TBBT będzie miało kolejne sezony (ale zostało w ramówce rozdzielone z HIMYM), tak samo zreszta jak TAAHM (Sheen podpisał kolejna umowę na dwa lata, więc minimum dwa seozny jeszcze będą). Supernatural będzie miało ostatni dziesiąty sezon zamykający cały serial. The Mentalist i Castle trwają nadal i nic nie zapowiada ich zakończenia. "V" doczeka się drugiego sezonu, ale już Flash Forward niestety nie... Fatalnie na tle konkurencji wypada w tym roku FOX, który daje same szmiry i pewnie za to juz wkrótce bekną słabą oglądalnością...

  6. #1556
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ze "starych" seriali - TBBT będzie miało kolejne sezony (ale zostało w ramówce rozdzielone z HIMYM), tak samo zreszta jak TAAHM (Sheen podpisał kolejna umowę na dwa lata, więc minimum dwa seozny jeszcze będą). "V" doczeka się drugiego sezonu, ale już Flash Forward niestety nie... Fatalnie na tle konkurencji wypada w tym roku FOX, który daje same szmiry i pewnie za to juz wkrótce bekną słabą oglądalnością...
    Widzę, że śledzisz losy seriali na bieżąco Skoro Sheen podpisał to świetnie TAAHM to chyba najlepszy obecnie serial komediowy. TBBT - albo obniżyli poziom albo już zaczyna mi się nudzić, z kolei HIMYM przestałem oglądać już jakiś czas temu bo serial IMO stał się żenująco słaby.
    FF - kolejny zmarnowany pomysł. Była szansa na kilku sezonowy hit, ale nic z tego nie wyszło. Jednak nie jest/był tak słaby jak "V" bo ten serial to już totalna porażka.

    Co do Fox - to praktycznie ta stacja to tylko House i Lie To Me, no i od biedy Fringe chociaż ten serial(scenarzyści) jest już chyba wyeksploatowany.

    Jack a próbowałeś sons of anarchy? 2 sezony miałbyś do oglądania. Mi ten serial przypadł do gustu.

  7. #1557
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Kiedyś wystartowalem z oglądaniem SOA, ale po dwóch odcinkach odpuściłem. Ale to chyba dlatego, że było mnóstwo innych do oglądania. Teraz obejrzałem pierwszy sezon 24 (swoją opinie już napisałem w tym wątku), pewnie zobaczę też drugi sezon i podejmę decyzję co dalej. Mam do obejrzenia choćby cały The Pacific, który "zbierałem", żeby obejrzeć całość.

    Ciekawy może być też Undercover J.J. Abramsa na NBC. Trailer wygląda bardzo obiecująco...
    http://www.nbc.com/undercovers/video...ailer/1228329/

  8. #1558
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jesienna ramówka wszystkich stacji:

    http://hatak.pl/news/8360/UPFRONTY_Podsumowanie/

  9. #1559
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    TO juz dzis w nocy - 2,5h ostatniego LOSTa

  10. #1560
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    2,5h? Wliczasz w to Kimmela, czy te dwa odcinki mają być dłuższe?

    Sting