Strona 19 z 23 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 225

Wątek: Sporty Walki

  1. #181
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Tak. pierwszy knockdowan był przy odgrywaniu hymnu. Mi się zrobiło po prostu zrobiło wstyd a co musiała czuć ekipa i sam Pudzian?
    Sam pomysł walki z Sylvią był nie trafiony , pomijając to, że klasa przeciwnika zbyt wysoka, to jeszcze niewygodny rodzaj fightera dla Pudziana.
    Facet był dla niego fizycznie za duży i zbyt doświadczony, zeby można byłoby mu zaszkodzić.

    A przyszłości na topie MMA nie widzę dla Pudziana. Moze znjadzie się ktoś , kto mu będzie płacił duze pieniadze za walki ale nie z powodu jego wysokiej klasy fightera. Specjalnego talentu nie widzę, lata już swoje ma, jego baza w postaci siły ze strongmenów to zbyt mały argument. Dobrze obala ale ciosy kiepskie, obrona przed ciosami kiepska, walka na ziemi kiepska.

  2. #182
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116

  3. #183
    Nie prawda. Na oficjalnej stronie pudziana napisane jest że to tylko stłuczenie

  4. #184
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542

  5. #185
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dzisiaj UFC 114 i walka gali Rampage - Evans.
    Bukmacherzy np. na Party dają im ten sam kurs. Nie wiem kto jest faworytem, kilka tygodni temu powiedziałbym że Evans bo Rampage trochę sie zapuścił, ale na ważeniu wyglądał fenomenalnie:



    Edit: po ważeniu Party zmieniło kursy.
    1,90 na Evansa, 1,85 na Jacksona.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 29-05-2010 o 22:22

  6. #186
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Ten "głosik" konferansjera ogłaszającego wagi jest powalający

  7. #187
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Dwugodzinny film w angielskiej wersji językowej o początkach UFC. Zawiera obszerne fragmenty walk.

    http://www.megavideo.com/?v=W0QTRVL2
    Ostatnio edytowane przez sztukmistrz ; 31-05-2010 o 02:46

  8. #188
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Dzisiaj na TVN 24 puszczali zapowiedź dokumentu o braciach bliźniakach "Skrzecz vs Skrzecz" chyba taki tytuł będzie, nie wiem kiedy, chyba nie mówili, ale zapowiada się fajnie. Jak będę wiedział kiedy to puszczą to dam info, albo ktoś inny jak wypatrzy to niech da znać.

  9. #189
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Pamiętam że czytałem wywiad z jednym z nich i mówił, że nie rozmawiają ze sobą od kilkunastu lat i że pewnie już tak zostanie, skoro nawet śmierć matki tego nie zmieniła. Ciekawe czy TVN chce ich pogodzić?

    Sting

  10. #190
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/...wiadomosc.html

    Ktos moze ma jakis filmik z tej walki? Bo taka sensacje az zal przegapic..