Strona 102 z 116 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #1011
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez ArcadiusK Zobacz posta
    Używam HM, a tu chyba nie ma takiej opcji.
    w HM znajdziesz podobne w Options->Vacuum Analyze Database

  2. #1012
    witam ma ktos moze namiary na osobe ktora umozliwi uzyskac wyoski rake back na on game. i mam jeszcze pytanie z dwa lata temu gralem na ongame a dokladniej na eurobetpoker i wyrabialem tam jakis bonus czy jak teraz przejde do jakiegos innego roomu na ongame to bede mogl uzyskac wysoki rake back?

  3. #1013
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Mogę dać Ci namiar na osobę, która oferuje rb na wielu sieciach, przeważnie to min. 50% jak coś to PW

  4. #1014
    wysokość rake back zależy od tego ile wyrabiasz. na początek oferuje 52% RB na bet24, wypłacalny, szybkie wypłaty na netka, sam tam grałem. jak co to PM

  5. #1015
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    2
    Wiitam,

    nie gralem, nigdy na ongame, chcialem sie spytac jak wyglada teraz sprawa z softem(slyszalem o znikajacych srodkach na koncie i ogólnym zamulaniu) , i czy w zwiazku z tym sa jakies problemy w kontaktach z supportem na bet24 np ??

  6. #1016
    nie nie miałem żadnych problemów. grałem 6-8stołów cash, nic się nie zacina a i pieniądze nie znikaly.

  7. #1017
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Niestety Vacuum Analyze Database nic nie dało. Dalej soft się czasem wyłącza. Jakieś inne pomysły?

  8. #1018
    a czy soft się wyłącza jak nie masz włączonego PT?

  9. #1019
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    PT nie mam w ogóle włączonego (o ile chodzi Ci o poker trackera), bo korzystam z HM-a. A jeśli nie mam nic z tego włączonego to nie wiem czy się sam wyłącza soft, bo dzieje się to nieregularnie, a przecież nie będę grał cały czas bez HUD-a.
    Mniej więcej wygląda to tak, że gram sobie gram i nagle bum. Stoliki znikają, soft znika (wyłącza się). Zanim włączę od nowa i podmienię layout to jestem wszędzie sitout, nie mówiąc już o przegranej kasie jeśli brałem udział w jakimś rozdaniu. Nie gram więcej niż 4 stoliki, zawsze mam włączonego HM-a i HUD-a na stolikach. Poza tym wszystko co zbędne off. Być może ma to znaczenie, a być może to tylko przypadek, ale nigdy nie zdarzyło mi się aby 2 razy w jakiś dzień tak się właśnie stało. Przez ponad 1 miesiąc na tym sofcie wszystko było ok, ale od jakiegoś czasu praktycznie codziennie taka niemiła niespodzianka. Co do czasu to raczej nie ma większego znaczenia, bo zdarzało się o 14, 18 itp.

    Trochę chaotyczny post, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez ArcadiusK ; 17-05-2010 o 13:45

  10. #1020
    mi się soft wyłączał jak miałem włączony PT i wyskakiwał jakiś komunikat. Po restarcie PT już nie miało miejsca