Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Witam

    Chciałem zapytać w jaki sposób staty przeciwnika na sharkscope (powiedzmy ze gracz przegrywający) z którym gracie hu determinuje wasz sposób gry? Co i jak gracie vs takiemu graczowi.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Po pierwsze drogi kolego pomyliłeś serwis. To jest serwis pokerowy a nie randkowy, dlatego tutaj mało kogo interesują szczególy Twojej anatomii.
    Natomiast jeśli chodzi o chodzi o sharkscope to pomaga mi w ustaleniu strategii gry. Jeśli mam do czynienia ze słabym graczem to zakładam, że przeciwnik ma problemy z technicznymi aspektami grania: granie wbrew odsom, kontrola puli, może nadmierne blefowanie itd, itp, co oznacza , że lepiej będzie jeśli zmniejsze swoją agresję i dam więcej możliwości gry post flop, gdzie mogę czychać na błędy oponenta/
    Jesli sharkscope wskazuje dobre staty przeciwnika podkręcam agresję i trzeba trochę pogamblować

  3. #3
    Nie wiem kolego jakim prawem komentujesz mojego nicka? Najwyraźniej musisz mieć spore problemy z poczuciem humoru i dystansem zarówno do siebie jak i do innych. Możliwe też, że bardzo dotknęło Cię to co w nim jest - jeśli tak to przykro mi z tego powodu i zapewniam, że możesz być spokojny ponieważ nie posiadam dostępu do kartotek medycznych, żadnego z użytkowników tego forum. Nie mam zamiaru komentować czy jest on prawdziwy czy nie, bo nie takie było jego zamierzenie, kiedy go wymyślałem.

    Wracając natomiast do meritum chciałbym się dowiedzieć co kryje się z tymi hasłami, które napisałeś?
    Założmy że masz AK na sb, podbijasz 3bb, przeciwnik sprawdza.
    flop: 59K (rainbow)
    opponent check, ty bet 3/4 puli, przeciwnik all in?
    Jak to rozgrywasz wiedząc, że grasz z przygrywającym graczem? Jak często w przypadku takiego typu gracza zobaczymy tu układ który nas bije?

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Wielkości staków, jak długo trwa gra, czy graliśmy z sobą wcześniej, jakie ma staty na sharkscopie, jaki buyin hu sng?

  5. #5
    Początek meczu 75bb deep, nie graliście nigdy wcześniej, przeciwnik powiedzmy ROI -5%, 10$ buyin

    tylko właśnie ja pytam o to czy można w takiej sytuacji podjąć decyzję tylko w oparciu o staty z sharkscope'a?
    Oczywiście może nam tutaj przeciwnik raz na jakiś czas pokazać seta/dwie pary ale jak często przegrywający przeciwnicy pokażą nam tutaj np. średnią pare? Czy przypadkiem przegrywającemu graczowi nie wystarczy za powód do stackowania się zaczepienie się w jakikolwiek sposób o flopa? O to pytam.
    Ostatnio edytowane przez Chakalaka_MamDużegoPtaka ; 13-05-2010 o 15:58

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Jesli byłby to superturbo, to moze bym sprawdził.
    Ale normalnie, nie mając żadnej historii rozdań raczej odpuszczam. Nie chcę się nadziać na lepszy układ a jak przeciwnik ma taki słaby styl blefu to sprawdze go następnym razem nawet na drugą parę.

  7. #7
    Ok rozumiem, czyli praktycznie sharkscope informuje Cię tylko o tym, że grasz ze słabym graczem, bo tak czy inaczej, żeby wiedzieć jak grać przeciwko niemu najpierw musisz sam zdobyć jakieś ready.
    Czyli wychodziłoby na to, że trochę przeceniana jest ta strona.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    all śnienie

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    W przypadku 3-betu preflop w pierwszym/drugim rozdaniu zupelnie inny zakres rak bedzie dla gracza z roi - 10 a dla gracza z roi 10.

  10. #10
    no właśnie o to pytam - jaki będzie range w przypadku takie pusha dla gościa, który jest przygrywającym graczem wg. sharkscope'a.