Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: tt

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Nie jest, szczegolnie OOP i bez incjatywy. Dlatego ja lubie przynajmniej sprobowac przejac inacjatywe w takich przypadkach

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Masz zbyt głębokie stacki żeby robić takie rzeczy. 3betowanie TT for value oop przy takich rozmiarach stacków jest super villain dependent i standardem jest tu obv call.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Zbyt glebokie? Myslalem ze przy mniejszych stackach, kiedy po cb na flopie bedziemy commited to jest villain dependant bardzej i musimy byc ostrozni. Tutaj po cb zawsze mozemy sie jeszcze wycofac z rozdania.
    Im wiekszy stack tym czesciej bedziesz to callowac?

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Bo ze stackiem ~25-30 bb's można tym grać 3bet/call i indukować shove.
    Przy tych stackach nie wydaje mi się żeby często gość sprawdzał ten 3bet z niższą pp/sc a to jest twoim głównym celem. Bo jeśli ma sprawdzać z overkartami to chyba lepiej dla ciebie zagrać call pre ze względu na większe spr post flop.
    W ogóle przede wszystkim to nie podoba mi się myślenie "3bet bo to trudno się gra oop". A jaką rękę gra się łatwo oop? TT akurat są jedną z tych dostarczających mniej problemów oop w potach heads up vs btn range. Ten 3bet jest tutaj uzasadniony bardziej tym "leniwym myśleniem" niż grą for value.