Strona 126 z 162 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1612
  1. #1251
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Dzieki wielkie dokladie o to mi chodzilo Szukalem a nie widzialem

  2. #1252
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    mam step E w euro
    czy musze teraz czekac na nowe stepy do kolejnego sezonu ept czy moge wykorzystac go na cos innego

  3. #1253
    Mam pytanie o PokerStarsowy soft.
    Często widzę ludzi grających na piętnastu lub więcej stolikach na raz.
    Wczoraj podejrzałem sobie jednego z członków Teamu Pro PokeStars i akurat trafiłem na jakiegoś Niemca grającego w czterdziestu (!) turniejach na raz.
    Żeby ogarnąć taką ilość stołów trzeba być chyba cyborgiem.
    Stąd moje pytanie. Czy jest jakiś soft pomagający w grze i ogarnięciu tylu stołów.
    Jakieś skrypty, które można ustawić na np. automatyczne pasowanie określonych rąk na określonych pozycjach itd.
    Chodzi mi oczywiście o oprogramowanie, którego można legalnie używać na PokerStars.

  4. #1254
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    cyborgiem nie trzeba, ale nauczyc sie gry na tylu stolach to i owszem TableNinja - pomaga wielu multitablingowcom

  5. #1255


    Co to za gwiazdka w lewym rogu?

  6. #1256
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    takie gwiazdki widzialem tylko na stolach na wirtualna kase, a co oznaczaja sam nie wiem chetnie sie dowiem

  7. #1257
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    chyba to ze ktos sie rejestrowal na PS na .net a nie na .com?albo ze ktos ogolnie dawono sie rejestrowal. mi tak kiedys ktos tlumaczyl,nie wiem czy mial racje

  8. #1258
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    It's for players who are logged on to PokerStars.net.

    'Support, what does that white star mean?'
    'It means that you're running PokerStars.net, a feature-limited version of our software...'
    http://forumserver.twoplustwo.com/45...player-211975/

  9. #1259
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Mam 3 pytanka do PS

    1. Zauważyłem, że zostały wprowadzone turki KO. Super sprawa.
    Obecnie jednak są chyba tylko SNG KO natomiast brak MTT KO.
    Czy planujecie więc także wdrożyć turki MTT KO?

    2. Czy planowane jest także wdrożenie turków MTT i SNG o wpisowym za punkty FPP?

    3. Pytanie dotyczące deala. Czy na PS planowane jest wdrożenie softu w którym gracz kiedy dojdzie do FT będzie mógł skorzystać z pomocniczego programu do deala tak jak jest to rozwiązane na FTP. Czy obecnie w zwykłych turkach SNG można dokonywać deala? Jeśli tak to jak z tego skorzystać? Przyznam się że jest to chyba tylko dla wtajemniczonych graczy. Ostatnio byłem zaintersowany w turku SNG podziałem puli z drugim graczem. Gracz akceptował. Byłem przekonany, że w momecnie kiedy obydwoje z graczy skorzystają z sitout będzie pauza manulana i można będzie omówić warunki. Jednak pauzy nie było. Gra toczyła się dalej i deala nie można było omówić. Pytanie dlaczego?. Czy tylko w mega MTT można skorzystać z deala?

    Pozdr

  10. #1260
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    1
    mam prosbe ((( wysle mi ktos 10 cent albo chociaz jednego bo chciała bym zagrac sobie normalnie ;( moj nick na pokerze to jovankaaa ;( prosze !