Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    a czy moze jest ktos z gliwic, kto chcialby sie nauczyc grac i kasa z wygranej nie jest dla niego taka wazna jak sama gra i wygrana czyli na niskie stawki, albo i nawet bez stawek dla mnei to bez roznicy bo chce grac chce sie uczyc a nie chce tracic przy tym zbytnio $
    jakby co to niech sle wiadomosc
    pzdr
    klawek

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jak dla mnie poker nie na pieniadze nie ma sensu

    bo wtedy rga sie zbyt luzno i nie nauczysz sie podejmowac wlasciwych decyzji, bo nie bedziesz czul ze jak podejmiesz zla decyzje to tracisz kase

    Jezeli juz to grac na niskie stawki ale na pieniadze

    ja zaczynałem pot limit 10-20 gr

  3. #3
    ha! i wlasnie daltego nie gram na internecie na 'fun games' czy jak to tam, bo wlasnie polowa graczy nei czuje tego... ale dla mnie tutaj chodzi o nauke i bardziej nie o to czy strace zlotowke czy nie tylko o to czy dobrze zagralem czy nie... czasem z kolegami zagram jakis turniej 2,50 buyin... tylko ze z nimi taki problem ze oni zawsze na pokera przychodza pijani hehe

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    To pewnie reprezentują styl: Calling Station - ja bym się cieszył 8)

  5. #5
    styl jest.. wchodze.... wchozde... wchodze.... wchodze... wchodze... (przeliczy pieniadze ktore zostaly) dobra ide na jeszcze jedno piwo

    no ale ja chce grac!

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    ja jestem z Gliwic... Kiedyś się można umówić i pograć... Partyjkę, lub dwie...

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    394
    Ja rowniez jestem z Gliwic. Niestety, na stale juz od dluzszego czasu mieszkam w Czestochowie. Tym nie mniej pozdrawiam me rodzinne miasto