Strona 14 z 25 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 242
  1. #131
    http://www.politicalcompass.org/prin...=2.88&soc=0.36

    W sam raz wychodzi na "konserwatywny liberalizm "
    Ostatnio edytowane przez Kane1910 ; 29-04-2010 o 02:40

  2. #132
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    polecam: http://www.youtube.com/watch?v=xIraCchPDhk

    do niedawna nie rozumiałem jego podejścia, od tej pory niestety nie będę się zaliczał do patriotów spełniających swój obywatelski obowiązek idąc do urn. Szkoda czasu, lepiej pojechac na ryby

  3. #133
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Czy jest ktos kto wie na kogo będzie głosował i umie uzasadnic ten wybór... biorąc pod uwage zalety wybranego kandydata?
    Jak będę w Polsce to na Komorowskiego, bo nie widziałem nigdy żeby na krytykę starszego człowieka odpowiedział "spieprzaj dziadu" .

  4. #134
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    @ Indy.
    Twój warunek spełniają WSZYSCY kandydujący.

    @ Weeskacz.
    Twoje wyniki oznaczają że jesteś taki wolnościowiec jak bolłinindyłind.
    Coś cirkabałt pokolenia dzieci kwiatów.

    Tyle, że pokolenie dzieci kwiatów, które rozpoczęło się w Woodstock zakończyło się w Altmont.
    Dzieci kwiaty dorosły i podzieliły się na biurokratów i meneli (do których się zaliczysz?).

    Innymi słowy przebywanie w zielonej ćwiartce świadczy IMO nie o wolności a o idiotyzmie (zgodnie zresztą z aksjomatem, że zielony przyciąga głupich - TO ŻART na wypadek gdybyś nie zrozumiał).

    Ludzie wschodu mogą sobie być na zielono bo tam jest to światopogląd uwarunkowany historycznie i kulturowo.

    Jeśli zaś człowiek zachodu próbuje być jak wschodni praktycy, to praktycznie zawsze jest śmiech na sali.

    PS. O tym co się działo w Chile nie dowiesz się z obiektywnych źródeł. Sam bym się chętnie czegoś takiego dowiedział ale niestety...
    Albo są peany płynące z ust "chicago boys" albo megaopluwanie płynące z ust wykształconychnaGWtępaków, którym ktoś powiedział, że Pinochet jest be, liberalizm gospodarczy jest drapieżny dziki i zły.

  5. #135
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Odnosiłem się do drugiej tury, strzelając że będzie Kaczyński - Komorowski .
    Możesz rozwinąć czemu znajdowanie się w zielonej ćwiartce świadczy o idiotyzmie?

  6. #136
    Jak będę w Polsce to na Komorowskiego, bo nie widziałem nigdy żeby na krytykę starszego człowieka odpowiedział "spieprzaj dziadu"

    http://www.youtube.com/watch?v=3FMp9...ext=1&index=26

  7. #137
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Odnosiłem się do drugiej tury, strzelając że będzie Kaczyński - Komorowski .
    Jakoś nie zauważyłem, żeby Jarek K. powiedział kiedyś do kogoś "spieprzaj dziadu" ale mogę się mylić.
    W końcu nie oglądam telewizji 24/7


    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Możesz rozwinąć czemu znajdowanie się w zielonej ćwiartce świadczy o idiotyzmie?
    Pomijając już pewną naiwność poglądu sympatyzującego z wolnościąwlewoidącą (można by o ty książkę napisać) poprzestanę na jednym ale obrazowym argumencie.
    Historia nas uczy, ze taki anarchizm (zielona ćwiartka) stanowi łatwą furkę dla komunizmu, którego jakoś nie odczuwam szczególnej sympatii.

  8. #138
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Czy ja napisałem że Jarek to powiedział? Napisałem że Komorowski tego nie powiedział. Żeby wyrazić się jaśniej i uciąć gry słowne - dla mnie Jarosław i Lech prezentują te same poglądy polityczne i taki sam poziom czegokolwiek, wliczając w to kulturę osobistą, że powiedział to ś.p. Lech to mi to nie robi specjalnie różnicy.

    Ależ nie pomijaj naiwności poglądu sympatyzującego z wolnościąwlewoidącą, chętnie o niej przeczytam. A historia nas uczy, że z każdej ćwiartki można pójść w ekstremizm, do którego ciężko zapałać sympatią.
    Ostatnio edytowane przez indy ; 29-04-2010 o 08:01

  9. #139
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta


    Pomijając już pewną naiwność poglądu sympatyzującego z wolnościąwlewoidącą (można by o ty książkę napisać) poprzestanę na jednym ale obrazowym argumencie.
    ta, tez chetnie poczytam
    Historia nas uczy, ze taki anarchizm (zielona ćwiartka) stanowi łatwą furkę dla komunizmu, którego jakoś nie odczuwam szczególnej sympatii.
    a patriotyzm do faszyzmu, do ktorego zydzi, slowianie i inni podludzie tez pewnie nie odczuwaja sympatii
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    @ Indy.

    PS. O tym co się działo w Chile nie dowiesz się z obiektywnych źródeł. Sam bym się chętnie czegoś takiego dowiedział ale niestety...
    Albo są peany płynące z ust "chicago boys" albo megaopluwanie płynące z ust wykształconychnaGWtępaków, którym ktoś powiedział, że Pinochet jest be, liberalizm gospodarczy jest drapieżny dziki i zły.
    +1

  10. #140
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A historia nas uczy, że z każdej ćwiartki można pójść w ekstremizm, do którego ciężko zapałać sympatią.
    Nie sądzę.