Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4
    Witam
    Nie dawno zakupiłem hema i chciałem zacząc go urzywac podczas grania 18man i 45man jednak mam wątpliwości co do jakości podawanych statystyk ze względu na wzrost blindów
    Moje pytania brzmią:
    -Jak bardzo staty przez to są wypaczone ?
    -Czy dany program ma mozliwosc pokazywania huda względem stawek blindów ?
    -Jeśli nie to jak sie odwoływac do tego po powiedzmy rozegraniu 100 grach z tym samym przeciwnikiem.
    -Jakie osobiście macie odczucia co do pomocy w trakcie gry ile wam dają czy tylko opieracie sie na readach, notatkach oraz wskaźnikach z sharka?
    Mile widziane innego wskazówki czy rady przy używaniu tego programu
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4
    Czyżby moje pytanie było zbyt wymagające dla całego forum ? Wydawało mi się ze to dość ciekawy temat a jest tu paru świetnych graczy którzy mogli by wypowiedzieć sie w tej kwestji.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    nie wiem czemu jest to dosc ciekawy temat, no ale moze
    tu powinienes znalezc kilka odpowiedzi co do "uzywania tego programu"
    http://forum.pokerzysta.pl/pokerowy-soft/

  4. #4
    nie mozesz ustawic huda do wielkosci blindow aczkolwiek mozesz pofiltrowac w hud opt->additional hud jednak te filtry nie sa tak przydatne w 45man jak w jednostolowych sitach bo wiekszosc czasu spedzasz grajac w 7-10 osob, mimo to uzywam ich bo gdy filtry sie wlaczaja moge kliknac na staty i z powrotem bede widzial nie pofiltrowane

    jesli masz konto na stoxpoker obejrzyj filmiki sippin_criss'a on pokazuje jak ma je pofiltrowane zreszta mam prawie tak samo

    od #7 do #10 -> min 7 max 10 (gdy grasz w 7-10 osob na stole to staty wyswietlaja ci sie w przedziale 7-10 np. #10 = 7 - 10, #9 10-7 etc)
    od #6 do #3 -> 6-3
    #2->2

    zauwaz, ze zrobilem # przy cyferkach tak jak masz w filtrach # Players
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 27-04-2010 o 01:47

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4
    dzięki za odpowiedz! wykupie sobie tam abonament zeby sie dokształcić....