Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Trudne ręce

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    j/w
    1.stosunkowo niewielki pot, w związku z tym łatwo go odpuścić przy wyrażnym oporze przeciwnika
    2.Wielkośc beta villiana na flopie sugeruje , że on już nie sfolduje. Chyba znamy to z autopsji ?
    3.Rzadko będziemy dominować , w najlepszym razie będzie to coinflip ( czyli draw przeciwnika), czasami jego 10x.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    3.Rzadko będziemy dominować , w najlepszym razie będzie to coinflip ( czyli draw przeciwnika), czasami jego 10x.
    Nawet jak zagrywa w ten sposob 4-5 flopów z rzędu? Myślę, że w takim wypadku mała para czy middle pair+low kicker będą się tu trafiać częśćiej...

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Nawet jak zagrywa w ten sposob 4-5 flopów z rzędu? Myślę, że w takim wypadku mała para czy middle pair+low kicker będą się tu trafiać częśćiej...
    Napisałeś "solidny, ostro grający na flopie".
    Przy takiej teksturze flopa overbet oznacza dla mnie -t.z.n. w ten sposób okreslam zakres kart, ze przeciwnik ma kartę z którą chetnie będzie sie stakował, t.z.n. ma jakiś dobry potencjał lub ma wrażliwą rękę , dobra na flopie i nie chce dawać oglądać turna. Czasem może to zrobić z air ale raczej musiałby by byc stiltowany albo czuć twoją słabośc i pasywność w grze post flop.
    Jesli facet robił 4-5 razy overbety z rzędu to nie jest solidnym graczem.