Strona 26 z 50 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #251
    Ja się pytam o korzyści polityczne a ty odpisujesz znowu o symbolicznym znaczeniu tej decyzji.

    Co do reszty twojej wypowiedzi, to jest właśnie powód przez który nie chce z tobą dyskutować. Zamiast z pokorą przyjąć decyzję o miejscu pochówku to ty siejesz ferment i zamęt. Najbezczelniejsze jest to że zarzucasz Kaczyńskim podział społeczeństwa a sam jaki dajesz przykład? Każdego kto ma inne zdanie prędzej czy później nazwiesz zaściankowym debilem, moherem albo zwykłym idiotą. Nawet podczas żałoby musisz dalej ośmieszać prezydenta i atakować tych którzy z nim sympatyzowali. Trochę pokory.

  2. #252
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Takie pytania, oprocz tego, ze nie da sie na nie odpowiedziec, nie maja zadnego sensu.
    Rownie dobrze moglbym zapytac czy gdyby Sobieski przegral pod Wiedniem dzisiaj, jako wyznawca Mahometa konsumowalbys na kolacje schabowe.
    Ale skłaniają do myślenia i pozwalają uświadomić sobie, że to co teraz jest dla niektórych norma i wartoscią jest jedynie dziełem przypadku i gdyby historia potoczyła się nieco inaczej mogłyby nie mieć dla niego żadnego znaczenia bądź mógłby nawet być ich przeciwnikiem. I tu jest pies pogrzebany - wielu nie potrafi sobie tego uswiadomic, że jego wierzenia są jedynie uzaleznione od przypadku, od tego gdzie i w jakiej kulturze się urodził. A najgorsze jest to, że taki "wierzący" jest świecie przekonany o słuszności swoich poglądów, a inne wierzenia które mogły stać się jego udziałem są dla niego nie do przyjęcia.

    Takie pytanie nie są głupie. To brak refleksji nad nimi i brak odpowiedzi samemu sobie na takie pytania jest głupi.

  3. #253
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Mam pytanie. Czy naprawdę nikt się nie zgadza z wypowiedziami weeskacza?
    Ja się zgadzam. Nie ze wszystkimi, ale ze zdecydowana większością jego wypowiedzi.

  4. #254
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Jeszcze jedno. 'Wiadomo kto' pisal, ze nikt nie bedzie chcial oddac holdu tragicznie zmarlemu prezydentowi.
    Pojedz sobie debilu na Krakowskie i zobacz jakie kolejki ustawiaja sie przed Palacem. Ludzie po 8 stoja deszcz/nie deszcz po to, zeby wejsc i kleknac/uklonic sie przy trumnie.
    Powiedz proszę kto i wskaż gdzie napisał, że NIKT nie będzie chciał oddać mu hołdu.


    NO BRAIN ONLY ULTRAS

  5. #255
    Mam pytanie. Czy naprawdę nikt się nie zgadza z wypowiedziami weeskacza? Czy może z zasady krytykuje się jego posty? Tak tylko pytam z ciekawości.


    wlasnie tez sie dziwie, ze tak po nim jada, nie czytam od poczatku jego wypowiedzi, ale ostatnie sa sensowne

  6. #256
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    No. Już myślałem, że jestem sam. Nie rozumiem dlaczego się tak na niego najeżdża. Podaje spokojnie, racjonalnie swoje argumenty. Przypominają mi się rozmowy z ludzmi na temat religii - oni wiedzą swoje i $%uj.

  7. #257
    jakie oddsy przyjmujecie, ze jarek bedzie startował o prezydenta?

    pohazardujmy sie



    a o ten wawel to nie wiem , po co sie klocicie?


    to jest polityka, lech bedzie wspominany jako ten, ktory zostal pochowany w tym "okazalym" miejscu i o to chodzi bratu, nikt nie bedzie pamietal tych klotni, ze to wyrachowane, czy ustawiane, czy, ze wawel juz mial byc zamkniety dla nowych trupow, czy ze jego miejsce na powazkach


    liczy sie symbol, ktory pozniej bedzie karta przetargową w roznych okolicznosciach
    Ostatnio edytowane przez byczydzien ; 14-04-2010 o 23:37

  8. #258
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Jeśli będzie to jest dla mnie zerem. Wątpie żeby startował, chyba jeszcze tyle rozumu to on ma...

  9. #259
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ale skłaniają do myślenia i pozwalają uświadomić sobie, że to co teraz jest dla niektórych norma i wartoscią jest jedynie dziełem przypadku i gdyby historia potoczyła się nieco inaczej mogłyby nie mieć dla niego żadnego znaczenia bądź mógłby nawet być ich przeciwnikiem. I tu jest pies pogrzebany - wielu nie potrafi sobie tego uswiadomic, że jego wierzenia są jedynie uzaleznione od przypadku, od tego gdzie i w jakiej kulturze się urodził. A najgorsze jest to, że taki "wierzący" jest świecie przekonany o słuszności swoich poglądów, a inne wierzenia które mogły stać się jego udziałem są dla niego nie do przyjęcia.
    Ha. Dla osoby wedlug ktorej po smierci nie ma nic nie powinno miec to zadnego znaczenia.
    Na dobra sprawe od przypadku uzaleznione jest zycie ludzkie. Gdyby zdarzenia nie potoczylyby sie tak jak sie potoczyly prawdopodobnie nie byloby nas na swiecie. Wlasnie dlatego to wszystko jest tylko sfera science-fiction, pusta dywagacja.
    Wolalbys, zeby Cie nie bylo? kolejne z pytan na ktore nie da sie uzyskac odpowiedzi.

    Postepowanie ludzkie determinuje system wartosci. Nie mozliwe jest zeby ten system wykuwal sie w w pelni czystych i szlachetnych warunkach. Nie ma rozy bez kolcow. Natomiast jeseli suma summarum sam w sobie jest szlachetny, to dobrze sie stalo, ze te zle czynniki mogly oddzialywac.

  10. #260
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez byczydzien Zobacz posta
    jakie oddsy przyjmujecie, ze jarek bedzie startował o prezydenta?
    On ma bardzo słaby image image ze wzgledu na swoje starokawalerstwo. Szczególnie w katolickiej Polsce. IMO jego kandydatura to byłby akt desperacji ze strony PiS. Za to Misza Kamiński byłby IMO niezłym kandydatem.

    Cytat Zamieszczone przez byczydzien Zobacz posta
    pohazardujmy sie
    Ja nie uprawiam hazardu. Tylko i wyłacznie poker.