Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Cześć, mam takie pytanie ze względu na inne obowiązki mogę grać w pokera tylko ok 1,5h/2h dziennie i tutaj pojawia się moje pytanie co grać by zyska (głównie doświadczeniowy) był jak największy?

    Cash games na najmniejszych limitach?
    SnG?
    Turnieje multi?
    Próbowanie gry na kilku stołach?

    Czy może wogóle dać sobie spokój z pokerem? Bo z tych 2 h dziennie nic nie będzie... ??
    Bardzo proszę o pomoc!!!

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Najlepsze jest chyba granie cash games - w każdej chwili możesz wstać od stołu, w każdej możesz wrócić. No i tak jak już ktoś Ci radził w innym temacie po prostu sukcesywnie dodawaj stoły, żeby przystosować się do multitablingu. To na pewno zwiększy Twoje zyski, zresztą gra na 1-2 stołach jest nudna i nie wiem jak innym, ale mi przychodzą wtedy do głowy różne "kombinacyjne" zagrania, na których można raczej stracić niż zarobić
    A 2h dziennie to też nie jest mało, no chyba, że walczysz o SNE

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Audrey.S88 Zobacz posta
    co grać by zyska (głównie doświadczeniowy) był jak największy?
    Sądzę, że powinnaś grać to co sprawia Ci przyjemność. Doświadczenie zdobędziesz grając każdy rodzaj gry i każdy limit, ale chyba najlepiej znaleźć sobie najlepiej odpowiadający Tobie typ i rozwijać się na tym polu. Jeśli jeszcze nie wiesz co jest tym Twoim "konikiem", to po prostu eksperymentuj
    Gra na więcej niż jednym stole, to raczej nieodzowny krok na drodze każdego pokerzysty poważniej myślącego o grze. Po prostu zwiększa zysk/h. Ale do tego dochodzi się stopniowo. Każdy zaczyna od jednego stolika. Kiedy zauważysz że się nudzisz dokładasz następny itd.
    2h dziennie to wystarczająco dużo żeby się rozwijać - trzeba tylko chcieć. Głowa do góry i powodzenia.