Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Nie nie nie u mnie nie ma tak że o mam za małe staty to gram wiecej rąk w ogole na to nie patrze
    bo tez jest tak ze czasami mam i 40/30 a czasami 11/11
    to takie ogolne statsy i nie gram by miec jakies tam odpowiednie statsy bo bardziej chodzilo mi o pozostałe statystyki jak call vs 3bet czy nie za czesto
    bo teraz gadamy o vpip i pfr a mi chodzilo bardziej o pozostałe

  2. #12
    Oskarek -3 bi to nie downswing...
    Tu masz downswing:

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...swing-sic.html

    A co do redline to faktycznie chyba zaczales grac scary poker... skoro w innym roomie na niej nie traciles- znaczyz ze cos z gra zaczyna byc nie tak .

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Dibo Zobacz posta
    Oskarek -3 bi to nie downswing...
    Tu masz downswing:

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...swing-sic.html

    A co do redline to faktycznie chyba zaczales grac scary poker... skoro w innym roomie na niej nie traciles- znaczyz ze cos z gra zaczyna byc nie tak .
    a co dziwnego w spadajacej redline na nl20 :P?

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    czy ja gdzies tu pisze o downswingu?
    to glowica ze nawet na nl2 dalo sie tą redline miec w okolicach zera

  5. #15
    masz na mysli swing z plus 100 euro do -60... lol... get used to it... standard
    taki swing to norma.
    a jak na moje oko to tak czy siak zaczales grac scay poker, popraw red line.
    tu moje ostatnie wyczyny hehe:P jak widac swingi to standard:

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    czy ja gdzies tu pisze o downswingu?
    to glowica ze nawet na nl2 dalo sie tą redline miec w okolicach zera
    i showdown na minusie ;] chyba na b2b cvzy tma ipoker ten wykres jest gowno warty. rzadko kto ze starsow gdzie tenwykres jest wiarygodny ma redline na ;]

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Słyszałem ze na bossmedi wykresy Allin-in EV są zakłamane ze względu na zmuckowane karty a czemu niby redline ma być przekłamane?? I drugie pytanie to czy Allin EV w ipoker działa poprawnie ??? bo jezeli tak to ta sieć regularnie mnie oszukuje....

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Słyszałem ze na bossmedi wykresy Allin-in EV są zakłamane ze względu na zmuckowane karty a czemu niby redline ma być przekłamane?? I drugie pytanie to czy Allin EV w ipoker działa poprawnie ??? bo jezeli tak to ta sieć regularnie mnie oszukuje....
    na ipoker dziala bardzo dobrze
    nie no redline jest ok ja chyba nie pisalem nic ze zle pokazuje po prostu nie idzie mi dobrze redline na b2b :P chociaz redline moze isc zle bo jesli przeciwnik nie pokazal kart no to liczy sie do nonshowdown

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    na ipoker dziala bardzo dobrze
    chociaz redline moze isc zle bo jesli przeciwnik nie pokazal kart no to liczy sie do nonshowdown
    tak chyba jest miedzy innymi na bossmedii, ale nie jestem na 100% pewien.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    na ipoker dziala bardzo dobrze
    Haha to niezła informacja dla mnie ... w tym miesiacu na Nl20 po 13k rozdan mam 8.5bb/100 a linia allin EV jest 2x wyżej niż rzeczywiste zarobki, czyli gdyby nie pech to byłbym na największym rushu w historii swojej gry. Natomiast na Nl50 po 5k rozdan jestem -1BI a powinienem być +1BI (o ile faktycznie te wykresy sa poprawne. Czyli Ipoker mnie okrada regularnie i bezczelnie