Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ja grając 18 stołów gdybym grał 20bi per level to po straceniu 2bi już nie mógłbym korzystać z auto rebuya.
    Dlatego napisałem że dla multitablerów dobrze jest mieć 50bi per level.

    Jak ktoś gra 1-2 stoły to może grać z 25-30bi.
    Ale wątpię, żeby początkujący gracz z NL2 od razu naparzał 18 stołów.

  2. #22
    Może zapytam inaczej.

    Mając 50$ z Pokerstr na FultTP, polecacie na jakich stawkach zacząć grać? Np. od micro na kilkustołach czy skupić sie na większych stawkach i na 1/2 stołach?

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Jak umiesz grac, to bym pogrindowal caly tydzien jakies nl2 czy sng po 1,1 i dobilbym do $100 i od razu wskoczyl na nl10. W sumie z 50 tez mozesz ale jest ryzyko wieksze. Mozesz grac nl10, ale jak spadniesz do 20$ to wracaj na nl2.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    40/50 bi na lvl to gruba przesada jeśli się nie multitabluje. Jednak jak wnioskuję z informacji podanych przez założycielkę wątku -> 1h dziennie przez 2 tygodnie -> 14h gry i była też informacja o 5k rozdań co przy średnim 90 rozdań/godzina na stole daje informację, że rozgrywałaś gry na 4 stolikach jednocześnie. Z mojego doświadczenia wynika, że przy takiej grze i micro stawkach granie bankrollem 10bi jak niektórzy sugerują to jednak trochę gambling i możesz po prostu zbankrutować (wystarczy kilka pechowych rozdań a to się przecież zdarza). Ja micro grałem rollem 15-20bi i spokojnie dawało radę ale tutaj też dużo zależy na ile oceniasz swoje umiejętności (obiektywnie rzecz biorąc oczywiście). Dopiero na nl50 miałem kilka większych swingów i tam komfortowo było z rollem 30bi (grając różnie, od 4 tablingu po czasami 9 tabling, gdy gry były łatwe). Jednak te wspomniane 40/50 bi to naprawdę bardzo zachowawcza postawa.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    To mam teraz dylemat, jakiś czas temu z resztek dolców co miałem zacząłem sobie grać bardziej uważnie, było tego 7$ Gram nl10 - bankroll jak na załączonym obrazku +7$ +50 za 13 miejsce w mtt --> łącznie 170 $. Wkupuję się zazwyczaj na shorcie za 5$. Czy Waszym zdaniem powinienem zejść niżej?

    Zrzut z PT http://www.komtel.com.pl/temp/pt.jpg

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie graj na shorcie.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Malroy Zobacz posta
    Wkupuję się zazwyczaj na shorcie za 5$
    Czemu?

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    no wcześniej powód był taki co by mieć za co grać w razie wtopy, lub kilku na raz - gdybym teraz zaczął grać to miałbym na 17 buyinów. Sam nie wiem. Uważam, że jeszcze nie gram za dobrze. Mówicie za 10$ się wkupować? A możecie powiedzieć coś o statsach, czy za mało rozdań, aby oceniać? --> http://www.komtel.com.pl/temp/pt1.jpg

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W pokerze chodzi o to by maksymalizować zyski a nie minimalizować straty, wkupując się za 50bb tracisz możliwość wyciągania max value mając mocne układy.

    Staty brzydkie trochę, za dużo limpujesz, flatujesz pre. Zmniejsz trochę ilość rozgrywanych rąk (nie flatuj bez pozycji, nie limpuj bez pozycji !!) i z 22/11 spróbuj dojść do czegoś typu 19/15.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    ok - wielkie dzięki za rady, postaram się wprowadzić wszystko co napisaliście w życie.