Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 122
  1. #81
    czyli to spóźniony żart pryma aprilisowi.. no szkoda przydał by się jakiś high stakes do komentowania i innego spojrzenia na ciekawe sytuacje..
    pozdrawiam

  2. #82
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    czyli to spóźniony żart pryma aprilisowi.. no szkoda przydał by się jakiś high stakes do komentowania i innego spojrzenia na ciekawe sytuacje..
    pozdrawiam
    Polak na high stakes??? Nie wiem kiedy tego doczekamy...

  3. #83
    nie dramatyzuj ! damy rade !

  4. #84
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    heh troche glupio wam bedzie bo to on...

  5. #85
    heh troche glupio wam bedzie bo to on...
    żart czy polak na high stakes?

    Grobel to dobry gracz z tego co wiem na stwkach do 200$ zna ktoś kto gra wyżej?
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 04-04-2010 o 21:54

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    heh troche glupio wam bedzie bo to on...
    Ale to nieistotne, czy to on czy nie on. Po prostu jego wypowiedzi zdyskwalifikowały go w moich oczach jako rozmówcę. Co on mi może powiedzieć o pokerze? Ile kasy zarobił i że jest najlepszy? Z kim się porównuje? Z graczami, którzy grają po godzinę dziennie max i traktują pokera jako hobby?

    Tak jak już powiedziałem: z utęsknieniem czekam na polskiego gracza high stakes, który nie tylko udowodni swoje umiejętności grą z najlepszymi (powtarzam, najlepszymi), ale przekaże też jakieś wartościowe treści związane z pokerem jako np. sposobem na życie.

    Czytam na bieżąco blogi czołowych graczy HU, które nie tylko opisują, na czym polega gra w pokera ale pokazują też szacunek do tej gry, przeciwników no i przede wszystkim pieniędzy. Dlatego zbiera mnie na wymioty jak czytam takie aroganckie wpisy na forum jak w tym wątku, bo widze jaką nas (polaków niestety ) dzieli przepaść od zachodu w podejściu do nawet takiej błachej rzeczy jaką jest poker. No ale może jestem po prostu idealistą i za dużo wymagam od ludzi

  7. #87
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Może i ten cały ufo jest zajebistym graczem z milionowym profitem, ale spójrzcie sobie na jego posty. Pycha, egoizm, zero skromności.

  8. #88
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Mój post odnosił się do wszystkich detektywów którzy byli na 100% pewni ze to kolejny troll podszywający się pod kogoś, a jednak tak prawdopodobnie nie jest...

    Co do jego skromności i egoizmu to chyba nie każdy musi być skromny i skryty, chłopak jest pewny siebie i nie ma co się dziwić bo w swojej dziedzinie gry (husng superturbosy) jest jednym z lepszych.

    Teraz gra super turbo na ftp z 300 żetonami i samego mnie ciekawi jak będzie to mu szło po jakimś czasie, bo z tego to wiem wszyscy piszą, że nie da się pokonać raku w tych grach albo da minimalnie. Wiem ze primordial grał w to przez jakiś okres z nie najgorszymi wynikami, nie wiem jak się jego przygoda skończyła, ale chyba narazie dał sobie spokój

    Edit: od wczoraj zagrałem około 600 tych superturbo i odpusciłem wlaśnie po swingu 35 buyinow na 29$ ;/ jedno jest pewne gdybym był redprosem grałbym w to nonstop
    Ostatnio edytowane przez maddog ; 04-04-2010 o 22:53

  9. #89
    grajac 300 chips. na ftp mozna byc na + tylko trzeba sobie ustalic dzienny limit np(200$+) oczywiscie z dobra gra bo jednak nie dokonca to jest 'luck' 10BB wiele da sie zrobic. GL maddog pozdrawiam.

  10. #90
    a co do forum pkr pl to mialem wczesniej tutaj konto na fireworms. od 2 miesiecy gram na ftp wiec zmienilem na ufo. odnoszac sie do anoxic to nie uwazam sie za egoiste itd. jesli chcesz cos osiagnac to musisz byc twardy i pewny siebie.

    p.s. chcialem jeszcze dodac ze nie pisze tutaj zeby sie chwalic tylko uswiadomic wam ze sa wyzej grajacy od nieznanych mi 'grobla' i ten drugi nie wiem jak mu tam.. i to jeszcze w tak mlodym wieku. poker to moje cale zycie. jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem. wiem tylko ze na ipoker i ftp nie ma wyzej grajacych polakow. a jak jest na ps to nie mam pojecia nie przepadam za tym roomem. na ipoker gralem 100$-2000$ z naciskiem na 200-500. ftp gram poki co same spt 300 chips.. i nie narzekam 2 miesieczny profit kolo 10K $ a co najsmieszniejsze wszyscy mowia ze na ipoker poziom slaby..a ftp swietni gracze jest zupelnie odwrotnie na ftp donki sa wszedzie.
    Ostatnio edytowane przez ufo1234 ; 05-04-2010 o 10:12