Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 122
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ufo nie odpisales mi na priv, co z Toba

  2. #72
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez ufo1234 Zobacz posta
    tak jestem 'fantasta' hahaahha dobry jestes :P tak to ja. ale wgl twoj post nie ma tu miejsca po raz to jest watek hu po dwa w greenie byla gra live pozatym co to za warunki byly. na barowych lawach? mialem 16 lat wtedy pierwsza moja liga live i jeden z pierwszych turnieji live a nie wiem czy wiesz roznica jest ogromna. pozwole sobie jeszcze zaznaczyc ze bylem bodajze 9 na ok.150 osob. a ciebie to na 100% przedemna nie bylo. pozdrawiam a jesli chcesz to mozemy cos pograc tak zeby nie mialo to odbicia tylko w slowach. moze 20 pojedynkow hu za 1000$? wchodzisz?
    UFO1234 moze bys pograł z Livbem, Primordialem, H2Olga, Croix na stawkach 1-2k skoro taki cwaniak jesteś a nie zaczepiał biednych forumowiczów miętoszących stawki 5-10$

    P.S. Wątek zszedł na dno. :-/
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 04-04-2010 o 13:13

  3. #73
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    czyli jednak to Ty : D pamietam Twoje opowieści z krypty przy stole jak postawiles na ruletke 5,000 tylko juz nie pamietam czy na czarne czy na czerwone : D HU za 1000 ? ale czego ? Eurogąbek ?

  4. #74
    hmm 6 razy wiecej. i nie na kolor myslalem ze grasz na $ )) Lebowski masz racje.. nie ma sensu udzielanie sie tutaj bo tacy jak lynx nie maja pojecia... a wyzwanie kolegi 20 x 30$ nie moge odmowic

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    narazie to ty tylko gadasz

  6. #76
    wcale nie popytaj wczesniej wypowiadajacych sie w tym temacie forumowiczow kolego

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    odezwalem sie, otrzymalem taka odpowiedz

    po pewnym czasie, ze umowimy sie na 17-30 i thats it. zapytalem czy zagramy i czy nakrecimy video z naszych perspektyw, skoro jest tak dobrym graczem chetnie zobacze na jakim poziomie mysli wysoko grajacy Polak, wkoncu najlepszy w naszym kraju
    po tym zapytaniu zero odpowiedzi, minelo juz prawie 3 godziny. chce tylko napisac, ze podszedlem do niego na pol powaznie, ale z dystansem, jednakze nie bede wiecej tracil na Ciebie czasu, a juz napewno traktowal Cie powaznie.
    nie zgadzalem sie z kilkoma przedwczesnymi opiniami wczesniej ale teraz to..
    gl gosciu, podbij swiat, ale my o tym widziec nie musimy

    edit: i nie smiec mi juz tego tematu, pisz z ludzmi privy na swoj temat

  8. #78
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    co sie dziwisz chlopak jest zajety gra HU za 10k$ i kreci ruleta za 30k$ na czarne

  9. #79
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    zeby mnie zle nie zrozumiano, nie burze sie oto ze nie poswiecil mi czasu, tylko ze umawia sie i robi z mordy dupe a tego nie lubie, nawet jak wygrywa 5 milionow miesiecznie $

  10. #80
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cookies, tak szczerze, to dziwię Ci się trochę, ze podjąłeś temat. Gość od razu widać jest niepoważny. Być może rzeczywiście jest ktoś taki jak Fireworms/UFO1234 ale na pewno nie jest to koleś, który udziela się na tym forum. Zwróć uwagę: UFO1234 jest zarejestrowany w marcu 2010, postów 21 (z czego chyba wszystkie na tym wątku). Myślę, że prawdziwy UFO1234, jeśli rzeczywiście ktoś taki istnieje i jest Polakiem, to już dawno by znalazł to forum i miałby tu postów znacznie więcej. Ktoś tu po prostu podaje się za kogoś kim nie jest. Ignor dla Ciebie na privie to tego doskonały dowód.

    Tyle ode mnie.