Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 122
  1. #61
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ufo mam konto na ftp, ale nie mam tam srodkow

    edit: tak jak mowie, nie oplaca mi sie przelewac bo nie mam na tyle bankrollu by dzielic kase, nawet zeby pograc 4fun, co innego grac na jednym roomie. jezeli chcesz pograc miedzy soba to daj znac jak chcesz to zrobic. ja preferuje bossmedie i tutaj chce grac, ze wzgledu na to ze gdzie indziej kasy nie wplace.
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 03-04-2010 o 18:40

  2. #62
    hej. mowie ze przeleje ci kase przyjacielskim tylko podaj nick. to pogramy

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Ale możesz zacząć teraz i za rok-dwa też cisnąć. Jaka różnica???
    heh juz troche gram, stary tez nie jestem wlasnie skonczylem 21 ale chcialbym w wieku 18lat miec takie wygrane poprostu

    p.s ufo odbierz pw...

  4. #64
    pm wysłany ufo

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    heh juz troche gram, stary tez nie jestem wlasnie skonczylem 21 ale chcialbym w wieku 18lat miec takie wygrane poprostu

    p.s ufo odbierz pw...
    A za 5 lat jak będziesz miał 26 to będziesz sobie myslał: "Kurcze, chcialbym tak wymiatać w wieku 23 lat"

    pozdrawiam

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    wyslalem ci wiadomosc ufo

  7. #67
    zapolek na jakim roomie gra i jaki ma profit? Z tego co wiem bardzo dobrym graczem HU (jak nie najlepszym w polsce) jest grobel i gra na P*. A jeśli chodzi o wyniki uFO jakoś nie uwierze póki statów nie zobacze

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    UFO Ty chyba nie jestes tym fantastą co kiedys grał w Greenie w Gdansku co ? pamietam ze gral pod nickiem Fireworms, i strasznie fantazjowal a no i poziomem tez nie grzeszyl : )

  9. #69
    tak jestem 'fantasta' hahaahha dobry jestes :P tak to ja. ale wgl twoj post nie ma tu miejsca po raz to jest watek hu po dwa w greenie byla gra live pozatym co to za warunki byly. na barowych lawach? mialem 16 lat wtedy pierwsza moja liga live i jeden z pierwszych turnieji live a nie wiem czy wiesz roznica jest ogromna. pozwole sobie jeszcze zaznaczyc ze bylem bodajze 9 na ok.150 osob. a ciebie to na 100% przedemna nie bylo. pozdrawiam a jesli chcesz to mozemy cos pograc tak zeby nie mialo to odbicia tylko w slowach. moze 20 pojedynkow hu za 1000$? wchodzisz?

  10. #70
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    ufo 10x 30$ na FTP ? edit na 10:P
    Ostatnio edytowane przez rauf1928 ; 04-04-2010 o 12:54