Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    BTN to donk 60/12
    BB gra 17/9/2.0

    Przeciwko BTN gramy cokolwiek i stackujemy się zawsze. Ale call BB mnie troche niepokoi. Z jednej strony raczej NIT, który tylko sprawdził 3beta nie takiego małego. Z drugiej strony może myśli, że ja 3betuję luźniej donka (chociaż ten ma 12% PFR tylko i nie raczej luźno bym go nie 3betował).

    Pytanie jak zagrać flopa. Jaki bet? Przy raise nita chyba easy fold. A po jego callu co dalej? Może nadal mnie slowplayować, aby wciągać też donka. Nie mam pojęcia co on tam może mieć. Do tej pory nie widziałem w jego wykonaniu żadnych zagrań, które pamiętam.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    Hero ($57.95)
    BB ($52.13)
    CO ($160)
    BTN ($20.84)

    Dealt to Hero

    fold, BTN raises to $1.75, Hero raises to $6, BB calls $5.50, BTN calls $4.25

    FLOP ($18)

    Hero ?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ja bym go stawiał na średnią pp raczej, tym bardziej że 4-handed jesteście. Pewnie, że może mieć AA albo KK, ale od 88-JJ też możesz trochę value wyciągnąć. Ja gram na flopie jakieś $14 i shove na każdym turnie nie będącym A/K. Jak spadnie A lub K to chyba check/fold.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Ja bym betowal kolo 10$ po callu nita c/f turn i river imo 2.0 u nita to co jest ? AF czy co ? Jaki ma call 3bet jesli ma maly to easy fold w sumie z dupy pozycja bo po akcji od donak masz za soba nita daje sobe szanse na flopie i c/f reszte

    Zauwazylem ze fish ma 20 czyli jak wyzej 14 na flopie jak wyzej i w sumie wychodzilo by push turn bo bedziemy mieli oddsy vs wieksza czesc zasiegu nita
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 31-03-2010 o 18:03

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Ja bym go stawiał na średnią pp raczej, tym bardziej że 4-handed jesteście. Pewnie, że może mieć AA albo KK, ale od 88-JJ też możesz trochę value wyciągnąć. Ja gram na flopie jakieś $14 i shove na każdym turnie nie będącym A/K. Jak spadnie A lub K to chyba check/fold.
    Tego nie rozumiem. Cbetujemy 14$ i i na turnie A lub K gramy check/fold?
    Chyba nie liczymy na to, że ten nit scalluje naszego cbeta z AK?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    w sumie na A nawet lepiej pushowac bo nit moze foldnac nam KK ^^

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Yyyyy racja, chyba głupotę napisałem. Tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz, słabo u mnie z podzielnością uwagi Oczywiście shove każdy turn. Bardzo dobry flop trafiliśmy, jak pisałem niższe parki też mogą nam zapłacić trochę $, nie wyobrażam sobie że możemy nie stackować się w tym rozdaniu.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    bet 13-14 & do not fold ever

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    A set'ow u nita w ogole pod uwage nie bierzecie?? call pre... wiedzac ze ma juz donka ktory moze mu zaplacic jak trafi jakies 22,33,77... call'nie 3bet z takim pocketem... tak mi sie wydaje ale ze ma malo.... aha nie zauwazylem ze to on betowal pre...
    Rozdanie zdecydowanie do zestackowania sie nawet jak przegrasz z nitem to jesli donk sie zlapal to zaplaci

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    Rozdanie zdecydowanie do zestackowania sie nawet jak przegrasz z nitem to jesli donk sie zlapal to zaplaci
    Nie kumam jak przegram z nitem to i donk przegra z nitem i nie zapłaci mi.

    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Yyyyy racja, chyba głupotę napisałem. Tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz, słabo u mnie z podzielnością uwagi Oczywiście shove każdy turn. Bardzo dobry flop trafiliśmy, jak pisałem niższe parki też mogą nam zapłacić trochę $, nie wyobrażam sobie że możemy nie stackować się w tym rozdaniu.
    Ale zakładając tak jak pisałeś wcześniej że może mieć 88-JJ to nie ma bata, żeby zestackował się z 88-TT jak spadnie J. Z 88 - 99 jak spanie T itd. A o FD tutaj raczej martwić się nie musimy. W ogóle nie wydaje mi się, aby zapłacił 14$ z gorszą reką kiedykolwiek na flopie. Właściwie 14$ nigdy nie powinien sprawdzić, chyba że jako slowplay. Bo to da już pulę 56$ bez donka.

    I nikt nie napisał co po raise nita na flopie.

    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    Ja bym betowal kolo 10$ po callu nita c/f turn i river imo 2.0 u nita to co jest ? AF czy co ? Jaki ma call 3bet jesli ma maly to easy fold w sumie z dupy pozycja bo po akcji od donak masz za soba nita daje sobe szanse na flopie i c/f reszte

    Zauwazylem ze fish ma 20 czyli jak wyzej 14 na flopie jak wyzej i w sumie wychodzilo by push turn bo bedziemy mieli oddsy vs wieksza czesc zasiegu nita
    Wobec jakiego ZAKRESU będziemy mieli oddsy przy pushu na turnie i jego callu?
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 01-04-2010 o 21:23

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez peterrr Zobacz posta
    bet 13-14 & do not fold ever
    najmniej slow najwiecej tresci