Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: NL50 AJs

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    tak equity jest z..te na tym flopie po 4 becie
    jakieś 4-6 mniemam...porażka.
    nie wiemy jaki ma zakres 4 beta....a jak ma tam tylko KK,AA to push jest ev minus ewidentnie.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 30-03-2010 o 14:11

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    gramy 4 handed, po callu 4beta, który jest zły nawet w Hu, to jest orawdopodobnie najlepszy flop na jakiego mozemy liczyć. Granie call na flopie i turnie po to zeby tafic kolor jest bez sensu. Przeciwko jego każdej rece nie jestesmy mocno, z tyłu a grajac commitujacy raise pokazujemy dużą siłę.

    w związku z tym przeciwwnik zrzuca tam swoje KK
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 30-03-2010 o 14:17

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    a może byś po prosu podał 3beta,4beta swojego 3 beta.
    Zaraz jeden taki mi powie ,że to sh może dojdziemy do 4bet blefa wkrótce.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 30-03-2010 o 14:15

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Flat PF. As played fold vs 3-bet. Taki gracz nie zrobi 4-beta z czymś gorszym niż AJ, a 3-betować jako blef AJs szkoda, szczególnie że masz pozycję postflop.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Flat PF. As played fold vs 3-bet. Taki gracz nie zrobi 4-beta z czymś gorszym niż AJ, a 3-betować jako blef AJs szkoda, szczególnie że masz pozycję postflop.
    zastanawia mnie jak doszedłeś do tego 4 beta z AJ?czy może znikły 2 zera z nl50

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta

    w związku z tym przeciwwnik zrzuca tam swoje KK
    widzę ze masz jakiś problem i piszesz post jak tylko wpadnie ci jakaś wspaniała myśl do głowy. Przedstaw mi geniuszu lepsza linię rozegrania po flopie. Jakbyś też nie zauważył to jest to 4-handed, więc zakres 4 beta to nie jak w twoim mieniu na fr tylko AA,kk.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    dziekuję wszystkim za uwagi,

    lolo2 prośba - ponieważ nie wiem czy uwagi są skierowane do mnie i czy ma z tego coś wynieśći poprawić czy za wszelką cenę chcesz podważyć opinię ludzi wypowiadających się w wątku - jak piszesz do gracza, który powinien być wg Ciebie na NL5 to dostosuj je do tego poziomu i wyjaśnij swoje zdanie w przystępny sposób gdzie odpowiedzi i Twojego toku rozumowania nie trzeba było się domyślać,

    a w ramach uzupełnienia podaję statystyki:
    przeciwnik:
    3bet 5%
    fold 3bet 76%
    4bet 18%
    4bet range 3,2%

    moje:
    3bet 7%
    fold 3bet 55%
    4bet 9%
    4bet range 1,7%

    pozdr. kabo

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Flat PF. As played fold vs 3-bet. Taki gracz nie zrobi 4-beta z czymś gorszym niż AJ, a 3-betować jako blef AJs szkoda, szczególnie że masz pozycję postflop.
    ? tez nie wiem skad to sie wzielo

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    widzę ze masz jakiś problem i piszesz post jak tylko wpadnie ci jakaś wspaniała myśl do głowy. Przedstaw mi geniuszu lepsza linię rozegrania po flopie. Jakbyś też nie zauważył to jest to 4-handed, więc zakres 4 beta to nie jak w twoim mieniu na fr tylko AA,kk.
    Posłuchaj geniuszu powiedz mi na jakiej podstawie twierdzisz bez podania statystyk,że 4 bet nie robi tam z AA,KK a może robi tam 4 bet z 34 kompletnym blefem twój problem polega na tym nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć ,żę twoje myślenie ,że jest 4 graczy w puli na nl50 to 4 bet oznacza coś więcej niż AA,KK jesteś jasnowidzem?Jak bez podania statystyk gracza po próbce około min 600 rąk możesz ocenić zakres jego 3beta nie mówiąc o 4becie a może jego 4 bet jest spolaryzowany do AA,KK,QQ i blefów.?
    A potem tworzą się historie temat się rozwija każdy doda coś od siebie.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    dziekuję wszystkim za uwagi,

    lolo2 prośba - ponieważ nie wiem czy uwagi są skierowane do mnie i czy ma z tego coś wynieśći poprawić czy za wszelką cenę chcesz podważyć opinię ludzi wypowiadających się w wątku - jak piszesz do gracza, który powinien być wg Ciebie na NL5 to dostosuj je do tego poziomu i wyjaśnij swoje zdanie w przystępny sposób gdzie odpowiedzi i Twojego toku rozumowania nie trzeba było się domyślać,

    a w ramach uzupełnienia podaję statystyki:
    przeciwnik:
    3bet 5%
    fold 3bet 76%
    4bet 18%
    4bet range 3,2%

    moje:
    3bet 7%
    fold 3bet 55%
    4bet 9%
    4bet range 1,7%

    pozdr. kabo
    No to rozumiem teraz skoro masz wszystkie statystyki na w miarę dobrej próbce i poważnie pohodzisz do gry,kupiłeś sobie hema czy,pt.To zacznij analizować gre a niektórzy chętnie ci w tym pomogą.Zacznij od-
    1.Jeżeli zagrasz 3beta jaki zakres rąk cię sprawdzi a od jakiego zakresu rąk dostaniesz 4 beta.
    A ,żeby skrócić twoje męki graj tam call pre i ciągnij kasę od słabszych Ax,QJ,KJ jak trafisz flopa.A dlatego ,że
    1.fold 3bet 76 wywala tam wszystko prawie
    2.dostajesz call od zakresu na które nie jesteś faworytem i grasz oop.
    3.4bet JJ+,AK cię niszczy.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 30-03-2010 o 16:39