Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Witam. Wielu graczy sng mówi, że dużo dało im podglądanie graczy z wyższych stawek. I teraz pytanie: jakich podglądać z 45os i 180os z naciskiem na 45? Czy to sie opłaca?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    W DONACH mi sie oplacilo

  3. #3
    Witam.

    Powiem Ci, że podglądanie dobrych graczy jest to coś co mi osobićie dało ZDECYDOWANIE NAJWIĘCEJ. Ponieważ gram Turbo 45/180 oglądałem Boku87, czasami Acoimbre. To jakiej wielkości turnieje będziesz podglądał nie ma znaczenia bo zauważyłem, że grają je tak samo.

    Jeśli chcesz mogę podać Ci własną strategię, taką jaką opracowałem właśnie na podstawie ich gry i myślę, że całkiem nieźle się sprawdza. Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez luktoja ; 25-03-2010 o 20:35

  4. #4
    Podglądanie podglądaniem, ale ciekawy temat może się z tego zrobić jakby zacząć pisać o strategiach ogólnie jak grać te 45 i 180 turbo.

    Luktoja jeśli byś napisał nie tylko Miłoszowi, ale ogólnie jak to grasz, chetnie sie wypowiem co robie podobnie, a co inaczej i dlaczego. Sam nie czuje się na siłach napisać jak gram w calosci wielostolowe sng turbo, gdyz skupiam sie na nich dopiero od kilku miesiecy oraz ciagle gram mikro. Uwazam jednak ze rozmowy na te tematy moga doprowadzic do ciekawych wnioskow i raczej ulepszenia naszej gry.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Moglibyście i mi wysłać kopię wywodów bo byłbym bardzo zainteresowany.

  6. #6
    jeffrey wydaje mi się, że piszesz jak powinno się grać a nie jak grają. Jak ktoś gra tak jak boku87 czyli na jebanego Robocopa 50 stołów na raz turnieje mieszane to podejrzewam, że nie zmienia sobie strategii co chwila. Obejrzałem kilkadziesiąt turniejów i wg mnie grają tak samo ALE... to tylko moje zdanie i być może, że się mylę.

    Opracuję to wszystko i jakoś jutro albo najpóźniej w week zamieszczę bo nie chcę pisać szybkiego szitu na kolanie.

  7. #7
    na kazdych stawkach sa fisze, dlatego otwieranie AA z BTN 2x (na wysokich blindach i plytkich stakach) zawsze bedzie dochodowe ja sie w takie rzeczy tylko bawie jak mam malo stolow, zwykle mi sie nie chce i shipuje ;p

  8. #8
    Założyłem nowy temat: Strategia Turniejów S&G Turbo 18/45/180. - zapraszam

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    4
    Dopiero uczę się grać na stars i jeśli można spytać - których zawodników można podglądać żeby się najlepiej nauczyć grać? Interesują mnie głównie turnieje double or nothing, a także sit and go.